Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Renze Klamer gaat talkshow op late avond presenteren bij RTL 4

Renze Klamer gaat talkshow op late avond presenteren bij RTL 4

HILVERSUM (ANP) - Renze Klamer gaat aan de slag bij RTL. Het voormalige BNNVARA-gezicht heeft een contract voor twee jaar getekend. Vanaf augustus is Klamer bij de zender te zien in zijn eigen talkshow op de late avond. Het programma is dan de hele maand elke werkdag te zien bij RTL 4.

"Zo. Ik vond het wel eens tijd worden voor m’n tv-comeback. Gelukkig vond Peter van der Vorst dat ook, dus we hebben er maar meteen een 2-jarig contract van gemaakt. Hopsa!", schrijft de nieuwbakken RTL-presentator dinsdag op Twitter. Bij de tekst plaatst hij een foto van zichzelf en directeur content bij RTL, Van der Vorst.

Van der Vorst is blij met de komst van Klamer, stelt hij in een persbericht over de transfer van Klamer. "Hij is een uiterst waardevolle toevoeging aan ons team van programmamakers en is breed inzetbaar. Op zowel journalistiek als entertainmentgebied. In beide genres gaan we de komende jaren met elkaar bouwen aan een mooie toekomst. De latenightshow in augustus is slechts het begin", aldus de RTL-baas.

Met de talkshow op de late avond van RTL keert Klamer (32) voor het eerst sinds het voorjaar van 2021 terug op tv. Toen werd wegens "een gebrek aan urgentie" onverwachts de stekker uit de BNNVARA-talkshow De Vooravond getrokken, een programma dat hij presenteerde met Fidan Ekiz. Daarvoor presenteerde Klamer in zijn eentje al de NPO-latenightshow Laat op Vrijdag. Van 2010 tot 2018 werkte Klamer voor de EO waar bij verschillende programma's presenteerde voor radio en tv.

Meer uit Binnenland

Nieuwe beheerder DigiD mag alleen Europees zijn

DEN HAAG (ANP) - Het volgende bedrijf dat een deel van DigiD gaat beheren, moet Europees zijn. Staatssecretaris Eric van der Burg (Binnenlandse Zaken) schrijft in een brief aan de Tweede Kamer dat de aanbesteding voor het contract na augustus 2028 loopt via de Aanbestedingswet Defensie en Veiligheid (ADV).

31 minuten geleden
Burgemeester Marcouch: drie demonstraties bij eerste concert Ye

ARNHEM (ANP) - Er zijn tot nu toe drie demonstraties bij de gemeente Arnhem aangemeld rondom het concert van rapper Ye aanstaande zaterdag in de GelreDome. Dat zegt de Arnhemse burgemeester Ahmed Marcouch. Het gaat om een demonstratie van het CIDI en twee "individuen".

1 uur geleden
Aerdts wil minimumleeftijd sociale media Europees regelen

DEN HAAG (ANP) - Een minimumleeftijd voor sociale media moet binnen de Europese Unie worden geregeld, zei staatssecretaris Willemijn Aerdts (Digitale Economie en Soevereiniteit) tijdens een debat in de Tweede Kamer. Zij wil daarmee voorkomen dat er een "lappendeken" ontstaat.

3 uur geleden
Alpe d'HuZes levert ruim 25 miljoen euro op voor KWF

ALPE D'HUEZ (ANP) - Sportevenement Alpe d'HuZes heeft dit jaar iets meer dan 25 miljoen euro opgeleverd, een recordbedrag. Dat laat de organisatie weten. Die belooft dat al het geld wordt besteed aan wetenschappelijk onderzoek naar kanker.

3 uur geleden
Kamer wil weten wat kabinet doet tegen buitenlandse beïnvloeding

DEN HAAG (ANP) - De Tweede Kamer wil weten wat het kabinet gaat doen om beïnvloeding door buitenlandse actoren op sociale media tegen te gaan. Niet alle partijen zien hetzelfde gevaar, maar een ruime meerderheid van de Kamer wil wel dat er meer gebeurt om de mogelijkheden tot beïnvloeding te verkleinen.

4 uur geleden
Raad van toezicht Milieudefensie weg om verleden oud-directeur

AMSTERDAM (ANP) - De volledige raad van toezicht van Milieudefensie is opgestapt. De toezichthouders van de milieuorganisatie wisten al sinds 2015 dat oud-directeur Donald Pols vroeger actief was bij een extreemrechtse Zuid-Afrikaanse studentenbeweging, maar deden daar niets mee. Dat leidde tot "veel onrust" en "een gebrek aan vertrouwen", laten de leden van de raad donderdag weten. Ze willen met hun vertrek de rust helpen herstellen.

4 uur geleden
Sjoerdsma weet niets van "schaduwdeal" naast akkoord met PRO

DEN HAAG (ANP) - Minister Sjoerd Sjoerdsma (Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking, D66) zegt niet op de hoogte te zijn van een "schaduwdeal" binnen de coalitie naast de overeenkomst met PRO over extra geld voor ontwikkelingshulp. Volgens ingewijden zou D66 het wetsvoorstel strafbaarstelling verheerlijking terrorisme gaan steunen in ruil voor steun van de VVD voor het akkoord met PRO.

5 uur geleden