Rentree Weghorst bij Wolfsburg na coronabesmetting
WOLFSBURG (ANP) - Wout Weghorst begint met VfL Wolfsburg aan de thuiswedstrijd tegen Red Bull Salzburg in de Champions League (aanvang: 18.45 uur). De Nederlandse aanvaller miste door een besmetting met het coronavirus de laatste drie wedstrijden van zijn Duitse club. Afgelopen zondag hervatte hij de groepstraining na een periode van ongeveer twee weken in quarantaine.
Weghorst zal waarschijnlijk niet meteen de hele wedstrijd in actie komen. "Het ligt voor de hand dat hij nog niet de volle negentig minuten kan meespelen. Ik laat die beslissing volledig over aan onze medische staf en neem geen enkel risico", liet trainer Florian Kohfeldt, de opvolger van de onlangs ontslagen Mark van Bommel, maandag weten in zijn voorbeschouwing. Verdediger Micky van de Ven begint bij Wolfsburg op de bank.
Salzburg leidt in groep G met 7 punten. Wolfsburg staat laatste met 2 punten.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR) - Chelsea heeft doelman Emiliano Martínez overgenomen van Aston Villa. De 33-jarige keeper die in 2022 met Argentinië wereldkampioen werd en dit jaar de WK-finale verloor van Spanje, heeft in Londen een contract voor drie seizoenen getekend.
14 minuten geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil niet alleen een andere FIFA-voorzitter dan Gianni Infantino, maar pleit ook voor een andere opzet bij de wereldvoetbalbond. Daarvoor stelt de Nederlandse voetbalbond voor om een internationale top over de toekomst van FIFA te organiseren in Amsterdam.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft Sofyan Amrabat aan de selectie toegevoegd. De 30-jarige verdedigende middenvelder heeft in Amsterdam een contract getekend tot en met 30 juni 2028.
2 uur geledenMIAMI (ANP/AFP/RTR) - Lionel Messi heeft Inter Miami met vier doelpunten naar een 7-1-zege op CF Montréal geleid. Het was de eerste keer dat de Argentijnse vedette vier keer in één wedstrijd scoorde in de Amerikaanse voetbalcompetitie Major League Soccer. In zijn lange profcarrière was het de negende keer.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - Voor Perr Schuurs voelde het alsof hij in een droom zat. De 26-jarige verdediger maakte voor NEC in de wedstrijd bij PEC Zwolle zijn rentree op het voetbalveld na bijna drie jaar en scoorde de 1-3 bij zijn eerste balcontact. "Onbeschrijflijk en niet normaal", reageerde hij bij ESPN.
12 uur geledenZWOLLE (ANP) - NEC heeft bij PEC Zwolle de tweede zege van het seizoen geboekt. De ploeg van coach Dick Schreuder won met 3-1, mede door een treffer van Perr Schuurs, die na bijna drie jaar blessureleed zijn rentree op het voetbalveld maakte.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft zaterdagavond ook de vierde wedstrijd van het Eredivisieseizoen gewonnen. In eigen huis werd Go Ahead Eagles met 5-2 verslagen. AZ heeft de maximale 12 punten uit vier wedstrijden en zal ook na de vierde speelronde koploper blijven in de competitie.
15 uur geleden