Rentree Weghorst bij Wolfsburg na coronabesmetting
WOLFSBURG (ANP) - Wout Weghorst begint met VfL Wolfsburg aan de thuiswedstrijd tegen Red Bull Salzburg in de Champions League (aanvang: 18.45 uur). De Nederlandse aanvaller miste door een besmetting met het coronavirus de laatste drie wedstrijden van zijn Duitse club. Afgelopen zondag hervatte hij de groepstraining na een periode van ongeveer twee weken in quarantaine.
Weghorst zal waarschijnlijk niet meteen de hele wedstrijd in actie komen. "Het ligt voor de hand dat hij nog niet de volle negentig minuten kan meespelen. Ik laat die beslissing volledig over aan onze medische staf en neem geen enkel risico", liet trainer Florian Kohfeldt, de opvolger van de onlangs ontslagen Mark van Bommel, maandag weten in zijn voorbeschouwing. Verdediger Micky van de Ven begint bij Wolfsburg op de bank.
Salzburg leidt in groep G met 7 punten. Wolfsburg staat laatste met 2 punten.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."
7 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."
12 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
23 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
1 dag geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geleden