Rentree veldrijdster Alvarado na gezondheidsproblemen
ARNHEM (ANP) - Veldrijdster Ceylin del Carmen Alvarado start zondag in de vierde wereldbekerwedstrijd van dit seizoen. Na drie crossen in de Verenigde Staten keren de crossers terug in Europa, waar het Belgische Zonhoven de plaats van handeling is. Europees kampioene Alvarado stond sinds eind september aan de kant vanwege, zo meldde haar ploeg Alpecin-Fenix, een verstoord bloedbeeld.
"Ceylin voelt zich goed genoeg om weer van start te gaan en dat is natuurlijk mooi nieuws", zei bondscoach Gerben de Knegt, die maandag zijn selectie bekendmaakte. Daarin ontbreekt Marianne Vos, die twee van de drie Amerikaanse crossen won en het wereldbekerklassement leidt. "Dat Marianne nu even rust zou nemen, wisten we vooraf. We beschikken gelukkig over een brede groep met sterke rensters."
Meer uit Sport
TORUN (ANP) - Sprinter Taymir Burnet is als zesde geëindigd in de finale van de 60 meter op de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De 33-jarige atleet miste de scherpte en klokte 6,61, een tiende boven zijn Nederlands record van 6,51.
2 uur geledenTORUN (ANP) - Sprinter Taymir Burnet heeft zich verrassend geplaatst voor de finale van de 60 meter op de WK indooratletiek in het Poolse Torun. Hij spurtte in zijn heat naar de tweede plaats in 6,56 seconden, de klassering die hem direct doorgang gaf naar de finale, die later vrijdag om 21.22 uur wordt afgewerkt.
3 uur geledenTORUN (ANP) - Lieke Klaver is op de WK indooratletiek in het Poolse Torun met een overtuigend optreden doorgedrongen tot de finale van de 400 meter. De 27-jarige atlete won in de Kujawsko Pomorska Arena haar heat in de halve finales in een tijd van 51,23. De finale is zaterdagavond.
4 uur geledenTORUN (ANP) - Jessica Schilder ging voor goud op de WK indoor bij het kogelstoten, maar de uitkomst in de atletiekhal van het Poolse Torun was de ondankbare vierde plaats. De Volendamse stootte in haar beste poging de 4 kilo zware kogel naar een afstand van 19,63.
4 uur geledenTORUN (ANP) - Samuel Chapple heeft zich op de WK indooratletiek in het Poolse Torun geplaatst voor de finale van de 1500 meter. De 27-jarige atleet eindigde in zijn serie als derde in een tijd van 3.39,03. Zijn klassering volstond om rechtstreeks te worden toegelaten tot de finale, die voor zondag staat gepland. De Spanjaard Mariano García won de heat in 3.38,19.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Marianne Vos gaat zaterdag niet van start in Milaan-Sanremo. Dat meldt haar ploeg Visma - Lease a Bike op X. Vos is naar huis gegaan vanwege de kritieke gezondheidstoestand van haar vader. "Onze gedachten zijn bij Marianne en haar naasten", schrijft haar ploeg.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Elisa Longo Borghini gaat zaterdag niet van start in Milaan-Sanremo door ziekte. Dat heeft haar ploeg UAE Team ADQ vrijdag bekendgemaakt. Volgens haar ploeg is de Italiaans kampioene 's nachts ziek geworden door een virus.
6 uur geleden