Rentree omstreden Xhaka aanstaande bij Arsenal
LONDEN (ANP/RTR) - De rentree van de in ongenade geraakte voetballer Granit Xhaka bij Arsnenal is aanstaande. Mogelijk doet de Zwitserse middenvelder zaterdag alweer meer mee tegen Southampton. Dat zei coach Unai Emery in aanloop naar het duel in de Premier League.
"Ik heb een goed gesprek met hem gehad en ik wil graag dat hij weer gaat spelen, zodat hij iedereen ervan kan overtuigen dat zijn toekomst bij Arsenal ligt", aldus de Spaanse coach.
Xhaka staat sinds 27 oktober aan de kant na een veelbesproken wissel in de wedstrijd tegen Crystal Palace. De supporters floten hem uit, waarna hij boos zijn shirt uittrok en zich afreageerde op de fans. Emery nam hem de aanvoerdersband af en Xhaka wilde niet meer spelen voor de club.
Arsenal loopt niet soepel
"Het gaat nu beter. Hij wil graag weer spelen en de band met de supporters herstellen", zei Emery.
Arsenal draait niet heel soepel in de Premier League. De Londense wist de laatste vier competitiewedstrijden niet te winnen en staat zesde in de stand.
Meer uit Voetbal
AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
1 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
11 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
12 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
14 uur geleden