Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rentree LeBron James inspireert LA Lakers tot comeback

Rentree LeBron James inspireert LA Lakers tot comeback

LOS ANGELES (ANP) - Topbasketballer LeBron James heeft een indrukwekkende rentree gemaakt in de NBA. De 37-jarige Amerikaan miste de laatste vijf wedstrijden vanwege een knieblessure, maar keerde tegen New York Knicks terug bij Los Angeles Lakers. Hij leidde zijn ploeg met een zogeheten triple-double (29 punten, 13 rebounds en 10 assists) naar een zwaarbevochten overwinning: 122-115.

De Lakers keken halverwege de wedstrijd tegen een achterstand van 15 punten aan, maar knokten zich vooral dankzij een sterk derde kwart terug. Een verlenging was nodig omdat de stand na de reguliere speeltijd in evenwicht was (111-111). In de extra 5 minuten trok de ploeg uit LA de winst naar zich toe.

"Een geweldige zege voor ons", zei James. "Het voelde goed om weer met de jongens op het veld te staan." De Lakers verloren negen van hun voorgaande dertien wedstrijden in de NBA en moeten de komende weken nog flink hun best doen om de play-offs te halen.

Phoenix Suns, de best presterende ploeg dit seizoen, herstelde zich van de nederlaag donderdag tegen Atlanta Hawks na elf zeges op rij. De Suns boekten in Washington tegen de Wizards hun 42e overwinning van het seizoen: 95-80.

Meer uit Sport

Schaatsster Schulting zet meningen over dubbel programma opzij

MILAAN (ANP) - Suzanne Schulting vindt het vervelend dat het in de afgelopen weken zo veel over haar dubbele programma op de Olympische Spelen in Milaan is gegaan. "Sommige mensen zijn er positief over en sommigen negatief, maar op dit moment overheerst bij mij zo veel positiviteit en plezier om hier te staan", zegt de 28-jarige Friezin.

1 uur geleden
Vance prijst Meloni voor Italiaanse organisatie Olympische Spelen

MILAAN (ANP/AFP/RTR) - De Amerikaanse vicepresident JD Vance heeft in Milaan de Italiaanse premier Giorgia Meloni ontmoet. Vance is vrijdagavond te gast bij de openingsceremonie van de Olympische Spelen en prees Italië voor de goede organisatie.

2 uur geleden
Beune tegen Weidemann op 3000 meter, Groenewoud treft Wiklund

MILAAN (ANP) - Joy Beune neemt het op de eerste dag van het olympisch schaatstoernooi in Milaan in de slotrit van de 3000 meter op tegen Isabelle Weidemann uit Canada. Dat is de uitkomst van de loting van de eerste schaatsafstand op de Olympische Spelen van Milaan. Beune is de regerend wereldkampioene op de 3000 meter.

3 uur geleden
Wielrenster Wiebes sprint naar tweede ritzege in UAE Tour

DUBAI (ANP) - Lorena Wiebes heeft ook de tweede etappe van de UAE Tour gewonnen. In een vlakke rit van 145 kilometer rond Dubai was de renster van SD Worx-Protime wederom de sterkste in de massasprint.

3 uur geleden
Skiester Vonn voltooit trainingsrun ondanks kruisbandblessure

CORTINA D'AMPEZZO (ANP/RTR) - Lindsey Vonn heeft haar eerste afdaling sinds haar kruisbandblessure succesvol afgerond. De 41-jarige Amerikaanse voltooide de training op de olympische afdaling in Cortina d'Ampezzo in een tijd van 1,40.33. Daarmee staat ze voorlopig tiende nadat 23 van de 47 deelnemers aan de beurt zijn geweest.

3 uur geleden
Schulting klaar voor haar olympische debuut op de langebaan

MILAAN (ANP) - Suzanne Schulting is klaar om haar beste race ooit te rijden maandag op de 1000 meter in het Milano Speed Skating Stadium. De meervoudig olympisch kampioene shorttrack staat voor haar olympisch debuut op de langebaan. "Wat het dan waard is, gaan we zien", keek de 28-jarige schaatsster vooruit.

4 uur geleden
Wielrenner Vingegaard stelt seizoensstart uit na val en ziekte

DEN BOSCH (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard zal later deze maand niet van start gaan in de UAE Tour. "Een recente val gevolgd door ziekte heeft een streep gezet door zijn geplande deelname", schrijft zijn ploeg Visma-Lease a Bike op sociale media.

5 uur geleden