Rentree Ibrahimovic bij Milan nadert
MILAAN (ANP) - Zlatan Ibrahimovic maakt waarschijnlijk zijn rentree in de wedstrijdselectie van AC Milan bij de wedstrijd tegen SPAL van woensdag. Dat liet coach Stefano Pioli weten. Hij zei dat de van een blessure herstelde 38-jarige vedette bijzonder gretig is.
Ibrahimovic liep tijdens de lockdown bij individuele trainingen een blessure aan een kuit op. Sinds de Serie A na de coronastop is hervat kwam de Zweed nog niet in actie.
"Het ziet er heel goed uit", aldus Pioli. "Zlatan heeft maandag voluit getraind en deed dat bovendien heel goed. Hij heeft er enorm veel zin in. Als hij van de inspanningen geen terugslag krijgt is hij er straks bij."
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Aanvoerder Raphinha heeft koploper FC Barcelona aan een 3-1-zege bij Sevilla geholpen. De Braziliaanse international tekende voor de complete productie van de Catalanen.
3 uur geledenTILBURG (ANP) - Fortuna Sittard is naar de zesde plaats op de ranglijst geklommen na een nipte zege bij Willem II. De formatie van trainer Danny Buijs won met 1-0 in Tilburg.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft voor de derde keer dit seizoen puntenverlies geleden. De formatie van trainer Míchel Sánchez kwam voor eigen publiek ondanks een groot aantal kansen niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Excelsior.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn tweede overwinning van het seizoen geboekt. De formatie uit Friesland won op Het Kasteel met 4-0 van Sparta Rotterdam.
6 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de uitwedstrijd bij VfB Stuttgart met 1-0 gewonnen. Met de zege neemt de ploeg van Joey Veerman de koppositie weer over.
6 uur geledenROME (ANP) - De topper in de Serie A tussen AS Roma en Internazionale is in 2-2 geëindigd. De ploeg van Oranje-international Donyell Malen maakte in de eerste helft twee goals, maar de titelverdediger uit Milaan kwam na rust langszij.
6 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is na zeven wedstrijden in de Eredivisie nog altijd zonder zege. Het elftal van de Duitse coach Robin Peter speelde zaterdag in eigen huis met 1-1 gelijk tegen SC Cambuur. Dat betekende het tweede punt voor de club uit Den Haag dit seizoen. Cambuur heeft 5 punten uit zeven duels.
8 uur geleden