Rentree Hatzidiakos en debuut Letschert bij AZ
ALKMAAR (ANP) - Na een langdurige absentie maakt verdediger Pantelis Hatzidiakos zijn rentree bij AZ. Hij begin zaterdag in het Alkmaarse basisteam aan de eerste competitiewedstrijd van het seizoen thuis tegen PEC Zwolle. De 23-jarige Griek liep in november een zware knieblessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
Hatzidiakos speelt tegen PEC Zwolle in het centrum van de defensie samen met nieuwkomer Timo Letschert, die bij AZ zijn competitiedebuut maakt. Ron Vlaar en Jordy Clasie zijn niet fit en ontbreken in de Alkmaarse selectie. Ook Oussama Idrissi is niet speelklaar bevonden.
Jesper Karlsson is evenmin van de partij bij AZ, dat afgelopen dinsdag in de derde voorronde van de Champions League door Dinamo Kiev werd uitgeschakeld (2-0). De Zweed, die eerder deze maand werd vastgelegd, sluit uiterlijk 28 september bij de spelersgroep aan.
Meer uit Voetbal
LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
31 minuten geledenPRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.
57 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.
58 minuten geledenRABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
13 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
22 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
1 dag geleden