Rentree Hatzidiakos en debuut Letschert bij AZ
ALKMAAR (ANP) - Na een langdurige absentie maakt verdediger Pantelis Hatzidiakos zijn rentree bij AZ. Hij begin zaterdag in het Alkmaarse basisteam aan de eerste competitiewedstrijd van het seizoen thuis tegen PEC Zwolle. De 23-jarige Griek liep in november een zware knieblessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
Hatzidiakos speelt tegen PEC Zwolle in het centrum van de defensie samen met nieuwkomer Timo Letschert, die bij AZ zijn competitiedebuut maakt. Ron Vlaar en Jordy Clasie zijn niet fit en ontbreken in de Alkmaarse selectie. Ook Oussama Idrissi is niet speelklaar bevonden.
Jesper Karlsson is evenmin van de partij bij AZ, dat afgelopen dinsdag in de derde voorronde van de Champions League door Dinamo Kiev werd uitgeschakeld (2-0). De Zweed, die eerder deze maand werd vastgelegd, sluit uiterlijk 28 september bij de spelersgroep aan.
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemeniƫ heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
8 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
11 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
11 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
13 uur geledenPRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.
13 uur geledenRABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
18 uur geleden