Rentree Haps en Van Beek bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - De verdedigers Ridgeciano Haps en Sven van Beek hebben na langdurig blessureleed hun rentree gemaakt. Beiden deden een helft mee bij Jong Feyenoord in de wedstrijd tegen de beloften van NAC Breda. Haps speelde de eerste 45 minuten, Van Beek kwam na rust in het veld. Feyenoord won het duel op Varkenoord met 1-0 dankzij een strafschop in de laatste minuut van de eveneens ingevallen Sam Larsson.
Linksback Haps speelde op 10 november zijn laatste wedstrijd in de hoofdmacht van Feyenoord. Bij afwezigheid van Haps greep Tyrell Malacia z'n kans in de basis. Van Beek kwam dit seizoen nog helemaal niet in actie. De 25-jarige verdediger, die de laatste jaren al zo vaak te maken had met fysieke problemen, liep aan het einde van de voorbereiding een enkelblessure op.
Feyenoord zou zondag tegen AZ spelen, maar die wedstrijd werd vanwege de storm uitgesteld. De ploeg van trainer Dick Advocaat neemt het donderdag in de kwartfinale van het bekertoernooi op tegen sc Heerenveen.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft in de eerste 24 uur van de derde verkoopfase voor tickets voor het WK ondanks torenhoge prijzen vijf miljoen aanvragen ontvangen. Fans uit meer dan tweehonderd landen willen een kaartje voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico (11 juni-19 juli).
37 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
22 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
1 dag geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
1 dag geleden