Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rentree Eriksen zorgt voor kippenvel bij De Ligt

Rentree Eriksen zorgt voor kippenvel bij De Ligt

AMSTERDAM (ANP) - De rentree van Christian Eriksen in de Deense nationale ploeg maakte zaterdag veel los in de Johan Cruijff ArenA. Niet alleen bij de supporters op de tribune, maar ook bij de spelers op het veld.

"Ik kreeg wel kippenvel toen hij het veld inkwam", aldus Matthijs de Ligt, centrale verdediger van het Nederlands elftal, na de zege van 4-2. "Ik vond het soms ook even lastig er keihard in te gaan. Dat gevoel moet je natuurlijk uitzetten als voetballer, maar ja: je bent toch ook een beetje mens. We zijn allemaal erg blij dat hij weer terug is op dit niveau."

Eriksen, die in juni tijdens het EK-duel met Finland een hartstilstand kreeg, kwam halverwege in de ploeg en scoorde vrijwel direct. "Ik wilde hem eigenlijk later pas inbrengen, maar we moesten wat doen", zei de Deense bondscoach Kasper Hjulmand, die met zijn elftal halverwege tegen een achterstand van 3-1 aan keek. "Het was geweldig om te zien dat hij hier een warm welkom kreeg. Dat hij dan ook nog direct scoort. Het was een groot moment. Christian is terug."

Meer uit Voetbal

Jeugdcoach St. Pauli komt uit de kast en bekritiseert topvoetbal

HAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.

54 minuten geleden
KNVB: duels gedurende onderzoek aanklager niet overspelen

ZEIST (ANP) - De competitiewedstrijden tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda (Eredivisie) en TOP Oss en Willem II (eerste divisie) worden voorlopig niet overgespeeld. Dat meldt de KNVB dinsdag als reactie op de verzoeken van NAC en TOP om de duels te laten onderzoeken, omdat er bij Go Ahead en Willem II een mogelijk niet-speelgerechtigde speler mee zou hebben gedaan.

1 uur geleden
Franse voetballer Griezmann verruilt Atlético voor Orlando City

ORLANDO (ANP) - Antoine Griezmann is bezig aan zijn laatste maanden bij Atlético Madrid. De 35-jarige Franse voetballer stapt na dit seizoen over naar Orlando City, in de Amerikaanse competitie MLS. Dat maakten beide clubs dinsdag bekend.

2 uur geleden
Fitte Brobbey wil eerste spits van het Nederlands elftal worden

ZEIST (ANP) - Brian Brobbey gaat er alles aan doen om de eerste spits van het Nederlands elftal te worden. "Ik moet gewoon presteren bij Sunderland en mijn doelpuntjes maken", zegt de 24-jarige aanvaller vlak voor de eerste training van Oranje voor de oefeninterlands van komende week met Noorwegen en Ecuador. "Dan komt de rest vanzelf."

3 uur geleden
Aanhoudingen in onderzoek naar matchfixing in Tsjechisch voetbal

PRAAG (ANP/DPA) - De Tsjechische politie heeft in een grootschalig onderzoek naar matchfixing en illegaal gokken in het voetbal tientallen mensen aangehouden. Dat meldde het Openbaar Ministerie in Praag. Op meerdere locaties in Tsjechië werden huiszoekingen verricht.

4 uur geleden
Oranje traint met volledige selectie voor oefenduels

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een voltallige selectie begonnen aan de eerste training voor de oefeninterlands tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 25 internationals op het veld in Zeist.

4 uur geleden
Depay niet naar Oranje na informatie medische staf Corinthians

ZEIST (ANP) - De medische staf van het Nederlands elftal heeft vastgesteld dat Memphis Depay niet inzetbaar is voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart).

6 uur geleden