Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rentree Eriksen tegen Oranje onzeker door positieve coronatest

Rentree Eriksen tegen Oranje onzeker door positieve coronatest

KOPENHAGEN (ANP) - De Deense middenvelder Christian Eriksen moet zijn terugkeer bij de nationale ploeg uitstellen door een positieve coronatest. De 30-jarige speler van Brentford zou zich daar maandag melden in aanloop naar de oefeninterland tegen Oranje van zaterdag, maar de Deense voetbalbond verwacht dat de oud-Ajacied pas later in de week aansluit.

Zo is het onzeker of Eriksen zijn rentree voor de Denen kan maken in de Johan Cruijff ArenA, het stadion waar hij jaren voor Ajax voetbalde. Drie dagen later, op dinsdag 29 maart, is Servië in Kopenhagen de tegenstander in een volgende oefeninterland.

Eriksen was juist voor de eerste keer weer opgeroepen voor het Deense elftal sinds zijn hartstilstand afgelopen zomer tijdens de EK-wedstrijd tegen Finland. De middenvelder, die inmiddels met een defibrillator voetbalt, maakte vorige maand zijn rentree bij zijn nieuwe club Brentford. Hij was transfervrij nadat zijn contract bij Internazionale was ontbonden.

Meer uit Voetbal

Steijn en Smal nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Gijs Smal staan zondag nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ. Beide spelers keerden terug van een blessure en beginnen om 16.45 uur in De Kuip op de bank.

1 uur geleden
Ajax begint met Dolberg en Gloukh tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg begint om 16.45 uur met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. De spits krijgt de voorkeur boven Wout Weghorst, die vorige week het duel met PSV miste omdat hij ziek was.

2 uur geleden
Iran: nog geen enkele voetballer heeft visum voor WK

TEHERAN (ANP/DPA) - Nog geen enkele Iraanse voetballer heeft een visum voor de Verenigde Staten om deel te kunnen nemen aan het WK volgende maand. Bondsvoorzitter Mehdi Taj hoopt dat dat de komende weken rondkomt. "Maar het heeft veel vertraging opgelopen", zei Taj tegen een Iraanse tv-zender. Iran begint het WK over ruim een maand tegen Nieuw-Zeeland.

5 uur geleden
Mbappé ontbreekt bij Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid moet het zondagavond in het uitduel met rivaal FC Barcelona toch doen zonder sterspeler Kylian Mbappé. De 27-jarige aanvaller ontbreekt in de wedstrijdselectie die de 'Koninklijke' heeft bekendgemaakt.

5 uur geleden
Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

18 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

20 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

20 uur geleden