Rentree doelman Cillessen bij Valencia in thuisduel met Barcelona
VALENCIA (ANP) - Doelman Jasper Cillessen maakt zondagavond bij Valencia zijn rentree in de thuiswedstrijd tegen Barcelona, zijn vroegere club. De Nederlandse keeper ontbrak in de hoofdmacht van de Spaanse club nadat hij op 24 maart tijdens de warming-up voor de WK-kwalificatiewedstrijd van Oranje in en tegen Turkije geblesseerd was geraakt.
Cillessen begint pas aan zijn zesde competitiewedstrijd in dit seizoen. Eerder was hij lang uit de roulatie door een spierblessure in zijn rechterbeen. Hij keerde op 20 februari terug in het doel van Valencia, maar ruim een maand later viel hij door een nieuwe blessure weer voor geruime tijd weg.
De rentree van Cillessen is goed nieuws voor bondscoach Frank de Boer met het oog op het EK van komende zomer. Cillessen is normaal gesproken de nummer 1 bij het Nederlands elftal.
Cillessen is oud-keeper van NEC, Ajax en Barcelona.
Meer uit Voetbal
ACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
13 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
19 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
20 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geleden