Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rentree Djokovic in Parijs na verloren finale US Open

Rentree Djokovic in Parijs na verloren finale US Open

PARIJS (ANP) - Tennisser Novak Djokovic maakt komende week in Parijs zijn rentree. De nummer 1 van de wereld heeft zich bij het masterstoernooi in de Franse hoofdstad ook ingeschreven voor het dubbelspel. De Serviër vormt daarin een duo met landgenoot Filip Krajinovic.

De 34-jarige Djokovic kwam bijna twee maanden geleden voor het laatst in actie, op de US Open. Hij verloor in New York de finale tegen de Rus Daniil Medvedev. Djokovic greep niet alleen naast zijn 21e grandslamtitel, waarmee hij alleen recordhouder had kunnen worden, maar hij liet ook de kans liggen om alle grandslamtoernooien in één jaar te winnen. De Serviër won dit seizoen wel de Australian Open, Roland Garros en Wimbledon.

"We zien Novak niet vaak in het dubbelspel, dus we zijn heel blij dat hij dat hij bij ons wel komt dubbelen", zei toernooidirecteur Guy Forget. "Hij wil voor Servië in de Daviscup spelen en daarom dubbelt hij hier met zijn landgenoot Krajinovic."

Djokovic won het masterstoernooi in Parijs al vijf keer. Hij heeft een 'bye' voor de eerste ronde en begint in de tweede ronde tegen de winnaar van de partij tussen de Italiaan Fabio Fognini en Marton Fucsovics uit Hongarije.

Meer uit Sport

Verhoeven geeft geen krimp oog in oog met bokskampioen Usyk

LONDEN (ANP) - Bokser Rico Verhoeven heeft bij de traditionele staredown voorafgaand aan het aangekondigde gevecht met de ongeslagen wereldkampioen boksen Oleksandr Usyk uit Oekraïne geen krimp gegeven. De twee "onbetwiste wereldkampioenen" keken elkaar in Londen ruim twee minuten diep in de ogen, maar bewaarden de rest voor het gevecht op 23 mei tussen de piramides van het Egyptische Gizeh.

1 uur geleden
Strafproces over dood van Maradona heropend

SAN ISIDRO (ANP) - Het strafproces tegen het medische team van voetbalicoon Diego Maradona is dinsdag, een maand later dan gepland, heropend. In de rechtbank van San Isidro, een voorstad van de Argentijnse hoofdstad Buenos Aires, staan zeven artsen en verpleegkundigen terecht voor nalatige verzorging. Het Openbaar Ministerie beschuldigt hen van doodslag.

2 uur geleden
Basketbalbond schrapt oud-medewerker om ongewenst gedrag

NIEUWEGEIN (ANP) - De Nederlandse Basketball Bond (NBB) heeft het lidmaatschap van een voormalig medewerker stopgezet. De NOS meldde eerder al dat het gaat om de voormalig bondscoach van de rolstoelbasketbalsters, Gertjan van der Linden. De NBB bevestigt dit niet. Het besluit is genomen na het afronden van verschillende onderzoeken naar aanleiding van meldingen over seksueel grensoverschrijdend gedrag, manipulatie en intimidatie.

6 uur geleden
Tennisser Griekspoor verliest ook eerste wedstrijd in München

MÜNCHEN (ANP) - Tallon Griekspoor blijft op zoek naar zijn beste vorm na een blessure. De beste tennisser van Nederland verloor ook zijn eerste optreden van het toernooi in München. De Canadees Denis Shapovalov was in drie sets te sterk: 6-4 4-6 6-2.

7 uur geleden
Jepchirchir mist net als Hassan marathon in Londen

LONDEN (ANP) - Peres Jepchirchir doet op 26 april niet mee aan de marathon van Londen. De regerend wereldkampioene uit Kenia was twee jaar geleden de snelste in de hoofdstad van Engeland en won de olympische race over 42 kilometer en 195 meter in Tokio (2021).

7 uur geleden
Verhoeven gaat voor grootste stunt van deze eeuw in het boksen

BREDA (ANP) - Met een onorthodoxe strijdwijze gaat Rico Verhoeven op 23 mei tussen de piramides van het Egyptische Gizeh voor de grootste stunt van deze eeuw in de bokswereld. De voormalige 'King of Kickboxing' neemt het op tegen de ongeslagen wereldkampioen boksen Oleksandr Usyk uit Oekraïne. "Twee onbetwiste wereldkampioenen in verschillende disciplines", vertelt de 37-jarige Nederlander. "Het is prachtig dat ik deze kans krijg. Het is de grootste uitdaging in mijn loopbaan."

10 uur geleden
Judoka's beginnen na onrustig jaar met nieuwe energie aan EK

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse judoka's hebben na een jaar van onzekerheid eindelijk weer duidelijkheid. De komst van hoofdcoach Mark van der Ham heeft medaillekandidaten Joanne van Lieshout, Sanne van Dijke en Jur Spijkers nieuwe energie en vertrouwen gegeven voor de EK van donderdag tot en met zondag in het Georgische Tbilisi. "Ik heb voor het eerst sinds de Spelen van Tokio weer iedere dag het gevoel dat ik alles uit mijn lichaam kan halen", aldus de 30-jarige Van Dijke, in 2021 winnares van de tot dusver laatste Nederlandse olympische judomedaille (brons).

12 uur geleden