Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rentree De Jong bij FC Barcelona laat op zich wachten

Rentree De Jong bij FC Barcelona laat op zich wachten

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong keert nog niet terug in de selectie van FC Barcelona. De middenvelder ontbreekt ook in het keurkorps van zijn trainer Quique Setién voor het uitduel van zaterdag met Real Valladolid.

De Jong keerde eerder deze week terug op het trainingsveld. Een kuitblessure houdt hem sinds 13 juni aan de kant. Mogelijk wil trainer Setién ook weinig risico nemen met de oud-speler van Ajax, met het oog op de Champions League die in augustus wordt beslist.

Barcelona lijkt de landstitel aan Real Madrid te moeten laten. De koploper vergroot vrijdagavond bij winst op Deportivo Alavés de voorsprong tot vier punten, met nog drie speelronden te gaan.

Meer uit Voetbal

Jonker kiest opnieuw voor verdedigsters Janssen en Buurman

LEEUWARDEN (ANP) - Bondscoach Andries Jonker kiest ook in het uitzwaaiduel met Finland voor Dominique Janssen en Veerle Buurman als centrale verdedigsters. Het betekent dat aanvoerster Sherida Spitse en Caitlin Dijkstra op de bank zitten als het duel om 20.00 uur begint in Leeuwarden.

2 uur geleden
Oud-international Willems bij NEC herenigd met trainer Schreuder

NIJMEGEN (ANP) - Voormalig Oranje-international Jetro Willems wordt bij NEC herenigd met trainer Dick Schreuder. De Nijmegenaren hebben de linksback voor één seizoen vastgelegd. De 31-jarige Willems komt transfervrij over van het Spaanse CD Castellón, waar Schreuder tot begin dit jaar trainer was.

3 uur geleden
PEC Zwolle verkoopt El Azzouzi aan Fortuna Düsseldorf

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle-middenvelder Anouar El Azzouzi heeft alsnog zijn gewenste transfer te pakken. De 24-jarige Veenendaler vertrekt naar Tweede Bundesligaclub Fortuna Düsseldorf, nadat een overgang naar Austria Wien vorige maand op het laatste moment niet was doorgegaan.

5 uur geleden
Ronaldo (40) verlengt contract bij Al-Nassr met twee jaar

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo heeft zijn aflopende contract bij Al-Nassr met twee jaar verlengd. "Al-Nassr voor altijd", zegt de 40-jarige aanvaller in een video op het X-account van de nummer 3 van Saudi-Arabië. Daarmee is de Portugese recordinternational voorlopig nog niet uitgevoetbald.

5 uur geleden
Liverpool neemt voormalig AZ-speler Kerkez over van Bournemouth

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft linksback Milos Kerkez overgenomen van Bournemouth. De 21-jarige Hongaar tekent bij de club van coach Arne Slot een contract voor meerdere seizoenen. De Engelse landskampioen betaalt volgens Engelse media ruim 45 miljoen euro voor de verdediger.

7 uur geleden
Sc Heerenveen haalt Van Overeem terug naar Eredivisie

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft Joris van Overeem voor twee seizoenen vastgelegd. De 31-jarige middenvelder komt transfervrij over, na het aflopen van zijn contract bij Maccabi Tel Aviv.

7 uur geleden
Geen publiek Go Ahead Eagles in seizoensopener bij Fortuna

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles speelt de eerste wedstrijd van het seizoen bij Fortuna Sittard op 8 augustus zonder eigen supporters. De club uit Deventer meldt dat de straf het gevolg is van wanordelijkheden na vuurwerkincidenten in de wedstrijd tegen PSV in de halve finale van de KNVB-beker.

9 uur geleden