Rentree bij PSG lonkt voor Wijnaldum en Neymar
PARIJS (ANP) - Georginio Wijnaldum en Neymar sluiten volgende week weer aan bij de groepstraining van Paris Saint-Germain. Ze kampten beiden met een enkelblessure. Wijnaldum traint alweer een tijdje individueel en keert volgens PSG na het weekeinde terug bij de groep.
De Nederlandse international raakte afgelopen maand geblesseerd tegen Stade Brest. Neymar staat al langer aan de kant. De Braziliaanse vleugelspits viel eind november uit tegen Saint-Étienne. Neymar, de duurste voetballer ter wereld, liep beschadigde enkelbanden op. Ook hij mag van de medische staf volgende week weer voorzichtig aansluiten bij de groep.
Trainer Mauricio Pochettino kan Wijnaldum en Neymar zondag niet gebruiken in de uitwedstrijd tegen regerend landskampioen Lille. Ook Sergio Ramos, Mauro Icardi en keeper Keylor Navas ontbreken vanwege fysieke problemen bij de koploper van de Franse voetbalcompetitie.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Hwang In-beom (29) wil de fans van Feyenoord weer gelukkig maken. "Het is nu het belangrijkste dat onze supporters blij zijn", zei de middenvelder van Feyenoord in aanloop naar de wedstrijd in de Europa League tegen Sturm Graz.
32 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie geeft toe dat hij na Feyenoord - Sparta "een woordenwisseling" met Quinten Timber heeft gehad. "Niet meer en niet minder", zegt de trainer van Feyenoord in aanloop naar de wedstrijd in de Europa League tegen Sturm Graz. "We hebben het uitgesproken als echte kerels en we gunnen elkaar het beste." Timber vertrekt naar Olympique Marseille.
33 minuten geledenDAKAR (ANP/RTR) - De Senegalese president Bassirou Diomaye Faye beloont de voetballers van het nationale elftal met bonussen van omgerekend 115.000 euro per speler en stukken land van 1500 vierkante meter na de winst van de Afrika Cup. Ook de leden van de technische staf kunnen rekenen op een beloning, van ieder 76.000 euro en 1000 vierkante meter aan land. De premies zijn hoger dan bij de vorige Afrika Cup-winst in 2021.
34 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV speelt op woensdagavond 4 februari in de kwartfinale van de KNVB-beker tegen sc Heerenveen. Het duel in Eindhoven begint om 21.00 uur. NEC en FC Volendam treffen elkaar die avond om 18.45 uur in Nijmegen.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is Victor Jensen vermoedelijk de rest van het seizoen kwijt. De Deense middenvelder heeft een zware knieblessure opgelopen in de met 2-1 verloren uitwedstrijd tegen FC Volendam afgelopen zondag. De 25-jarige Jensen staat volgens een bericht op de website van de Eredivisieclub een langdurige revalidatie te wachten en is maanden uitgeschakeld.
1 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Franse regering is geen voorstander van een boycot van het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. In verschillende Europese landen wordt daartoe opgeroepen vanwege de dreigementen van de Amerikaanse president Donald Trump rond Groenland.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Tay Abed (21) stapt van PSV over naar het Spaanse Levante. Dat heeft de Eindhovense club bekendgemaakt. De aanvaller heeft een contract tot medio 2029 getekend. Levante speelt op het hoogste niveau in Spanje.
5 uur geleden