Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rensch, Mijnans, Frimpong en Hilgers haken af bij Jong Oranje

Rensch, Mijnans, Frimpong en Hilgers haken af bij Jong Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Erwin van de Looi heeft vier wijzigingen moeten aanbrengen in de selectie van Jong Oranje. Devyne Rensch (Ajax), Sven Mijnans (AZ), Jeremie Frimpong (Bayer Leverkusen) en Mees Hilgers (FC Twente) kunnen door blessures niet mee naar Spanje, waar Jong Oranje oefeninterlands speelt tegen de leeftijdsgenoten van Noorwegen en Tsjechië.

Van de Looi riep maandag vier nieuwelingen op. Dat zijn verdediger Shurandy Sambo (Sparta Rotterdam), middenvelder Anass Salah-Eddine (FC Twente) en de aanvallers Million Manhoef (Vitesse) en Sydney van Hooijdonk (sc Heerenveen).

Frimpong behoorde tot de voorselectie van het Nederlands elftal, maar viel daaruit af en zou zich eigenlijk maandag melden bij Jong Oranje. De rechtervleugelverdediger won zondag met Leverkusen in de Bundesliga van Bayern München: 2-1.

Het trainingskamp in de Spaanse gemeente San Pedro del Pinatar dient voor Jong Oranje als voorbereiding op het EK van komende zomer in Roemenië en Georgië. De ploeg van Van de Looi, die na het EK vertrekt, speelt zaterdag tegen Jong Noorwegen en twee dagen later tegen Jong Tsjechië.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

12 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

14 uur geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

15 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

16 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

16 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

18 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

18 uur geleden