Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rensch, Mijnans, Frimpong en Hilgers haken af bij Jong Oranje

Rensch, Mijnans, Frimpong en Hilgers haken af bij Jong Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Erwin van de Looi heeft vier wijzigingen moeten aanbrengen in de selectie van Jong Oranje. Devyne Rensch (Ajax), Sven Mijnans (AZ), Jeremie Frimpong (Bayer Leverkusen) en Mees Hilgers (FC Twente) kunnen door blessures niet mee naar Spanje, waar Jong Oranje oefeninterlands speelt tegen de leeftijdsgenoten van Noorwegen en Tsjechië.

Van de Looi riep maandag vier nieuwelingen op. Dat zijn verdediger Shurandy Sambo (Sparta Rotterdam), middenvelder Anass Salah-Eddine (FC Twente) en de aanvallers Million Manhoef (Vitesse) en Sydney van Hooijdonk (sc Heerenveen).

Frimpong behoorde tot de voorselectie van het Nederlands elftal, maar viel daaruit af en zou zich eigenlijk maandag melden bij Jong Oranje. De rechtervleugelverdediger won zondag met Leverkusen in de Bundesliga van Bayern München: 2-1.

Het trainingskamp in de Spaanse gemeente San Pedro del Pinatar dient voor Jong Oranje als voorbereiding op het EK van komende zomer in Roemenië en Georgië. De ploeg van Van de Looi, die na het EK vertrekt, speelt zaterdag tegen Jong Noorwegen en twee dagen later tegen Jong Tsjechië.

Meer uit Voetbal

Slechte generale Paris Saint-Germain met nederlaag bij Paris FC

PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.

7 uur geleden
Eintracht Frankfurt neemt afscheid van coach Riera

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.

8 uur geleden
Club Brugge zet met zege op Union grote stap naar titel

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.

10 uur geleden
West Ham na nederlaag bij Newcastle dicht bij degradatie

NEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.

10 uur geleden
Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

10 uur geleden
Vertrekkend AZ-directeur Huiberts ereburger gemeente Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.

11 uur geleden
Elversberg promoveert en speelt voor het eerst in de Bundesliga

SPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.

12 uur geleden