Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rensch, Mijnans, Frimpong en Hilgers haken af bij Jong Oranje

Rensch, Mijnans, Frimpong en Hilgers haken af bij Jong Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Erwin van de Looi heeft vier wijzigingen moeten aanbrengen in de selectie van Jong Oranje. Devyne Rensch (Ajax), Sven Mijnans (AZ), Jeremie Frimpong (Bayer Leverkusen) en Mees Hilgers (FC Twente) kunnen door blessures niet mee naar Spanje, waar Jong Oranje oefeninterlands speelt tegen de leeftijdsgenoten van Noorwegen en Tsjechië.

Van de Looi riep maandag vier nieuwelingen op. Dat zijn verdediger Shurandy Sambo (Sparta Rotterdam), middenvelder Anass Salah-Eddine (FC Twente) en de aanvallers Million Manhoef (Vitesse) en Sydney van Hooijdonk (sc Heerenveen).

Frimpong behoorde tot de voorselectie van het Nederlands elftal, maar viel daaruit af en zou zich eigenlijk maandag melden bij Jong Oranje. De rechtervleugelverdediger won zondag met Leverkusen in de Bundesliga van Bayern München: 2-1.

Het trainingskamp in de Spaanse gemeente San Pedro del Pinatar dient voor Jong Oranje als voorbereiding op het EK van komende zomer in Roemenië en Georgië. De ploeg van Van de Looi, die na het EK vertrekt, speelt zaterdag tegen Jong Noorwegen en twee dagen later tegen Jong Tsjechië.

Meer uit Voetbal

Van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.

5 uur geleden
Van Persie vreest voor zware knieblessure bij zoon Shaqueel

SEVILLA (ANP) - Feyenoord kan vermoedelijk lange tijd niet beschikken over Shaqueel van Persie. De 19-jarige spits viel donderdag in het uitduel met Real Betis in de Europa League (2-1) uit met een knieblessure. Van Persie werd met een brancard van het veld gedragen.

5 uur geleden
Lyon eindigt bovenaan in hoofdtoernooi van Europa League

LYON (ANP) - Ruben Kluivert is met Olympique Lyon bovenaan in het hoofdtoernooi van de Europa League geëindigd. De verdediger won met zijn ploeg ook het thuisduel met PAOK (4-2). Olympique Lyon pakte in acht duels 21 punten, net als Aston Villa dat een slechter doelsaldo heeft.

6 uur geleden
Nederland is plek met recht op twee deelnemers aan CL kwijt

ZEIST (ANP) - Nederland is de zesde plaats op de coëfficiëntenranglijst van de UEFA kwijtgeraakt. De deelnemers aan de Champions League en de Europa League verdienden op woensdag en donderdag zo weinig punten, dat Portugal de plek die recht geeft op twee rechtstreekse plaatsen in de Champions League heeft overgenomen. Als Nederland de plek niet herovert, mag in het seizoen 2027/2028 nog maar één club direct in de competitiefase van het belangrijkste Europese clubtoernooi uitkomen.

7 uur geleden
Go Ahead neemt met gelijkspel tegen Braga afscheid van Europa

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft met een 0-0-gelijkspel tegen SC Braga uit Portugal afscheid genomen van de Europa League. Voorafgaand aan de wedstrijd maakte de ploeg uit Deventer nog een theoretische kans op het behalen van de tussenronde, maar daarvoor moest het in ieder geval zelf winnen. Go Ahead is uitgeschakeld en komt dit seizoen Europees niet meer in actie.

7 uur geleden
Feyenoord verliest bij Real Betis en is klaar in Europa

SEVILLA (ANP) - Feyenoord is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de tussenronde van de Europa League. Het elftal van trainer Robin van Persie leed bij Real Betis de zesde nederlaag in acht wedstrijden in het hoofdtoernooi: 2-1. Feyenoord eindigde met 6 punten ruim buiten de top 24 van de ranglijst.

7 uur geleden
FC Utrecht met een nederlaag bij Celtic uit Europa League

GLASGOW (ANP) - Ron Jans beleeft weinig plezier van zijn laatste maanden als trainer. De coach zag FC Utrecht met een kansloze nederlaag tegen Celtic (4-2) afscheid nemen van de Europa League.

7 uur geleden