
Renner Van Aert herstellende van blindedarmontsteking
BRUSSEL (ANP) - Wout van Aert is herstellende van een blindedarmontsteking. Dat heeft de Belgische wielrenner van Jumbo-Visma zaterdag via Twitter gemeld.
"Even letterlijk uit de running", schrijft Van Aert. "Ik ben herstellende van een blindedarmontsteking, dus helaas geen Wings for Life World Run voor mij. Blik vooruit op de voorbereidingen op de Tour en de Spelen." Van Aert zou zondag zijn opwachting maken bij Wings for Life World Run, een loopwedstrijd om geld in te zamelen voor onderzoek naar ruggenmergletsels.
Van Aert won de afgelopen maanden de Amstel Gold Race en Gent-Wevelgem. Ook zegevierde hij in twee ritten in de Tirreno-Adriatico. Hij richt zich de komende periode op de Tour de France en Olympische Spelen in Tokio.
Meer uit Sport
TILBURG (ANP) - De shorttracksters hebben bij de World Tour in Tilburg de aflossing gewonnen. Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer, Zoë Deltrap en Diede van Oorschot versloegen in een spannende finale Italië. De shorttracksters van de Verenigde Staten werden derde.
29 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Alex de Minaur heeft evenals vorig jaar de finale bereikt van het ABN AMRO Open in Rotterdam. De als derde geplaatste tennisser uit Australië rekende in de halve finales in twee sets af met de Italiaan Matteo Bellucci: 6-1 6-2. De partij in Ahoy duurde iets langer dan een uur.
52 minuten geledenMIDDELKERKE (ANP) - De Nederlandse veldrijder Joris Nieuwenhuis heeft in het Belgische Middelkerke de laatste cross uit de serie om de Superprestige gewonnen. Voor de 28-jarige Nieuwenhuis, die een groot deel van het seizoen miste door gordelroos, was het de eerste overwinning sinds hij ruim een jaar geleden Nederlands kampioen werd. Pas vier weken geleden reed hij zijn eerste cross van het seizoen.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de World Tour-wedstrijden in Tilburg zilver veroverd op de 1500 meter. De 23-jarige shorttracker moest alleen de Canadees William Dandjinou voor zich dulden. De Italiaan Pietro Sighel werd derde. Sven Roes eindigde als zevende.
2 uur geledenBIMMAH SINK HOLE (ANP) - Wielrenner Olav Kooij heeft zijn eerste succes van het seizoen al binnen. De renner van Visma - Lease a Bike won met overmacht de massasprint in de eerste etappe van de Ronde van Oman. Hij troefde in de 177 kilometer lange woestijnrit van Bushar naar Bimmah Sink Hole de Tsjech Pavel Bittner en de Noor Erlend Blikra af, respectievelijk tweede en derde aan de finish. Rick Pluimers (Tudor) werd vijfde.
3 uur geledenTILBURG (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben zich bij de World Tour-wedstrijden in Tilburg geplaatst voor de finale van de gemengde aflossing.
4 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP) - Basketbalclub Golden State Warriors heeft de Nederlander Quinten Post na enkele wedstrijden beloond met een standaard NBA-contract, zo melden club en speler via Instagram. De 24-jarige Amsterdammer maakte eind december zijn debuut voor de club uit de Amerikaanse profcompetitie NBA.
6 uur geleden