Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Remise voor schakers Giri en Van Foreest in Tata Steel Chess

Remise voor schakers Giri en Van Foreest in Tata Steel Chess

WIJK AAN ZEE (ANP) - Oud-winnaar Anish Giri heeft zijn tweede remise geboekt in de derde ronde van Tata Steel Chess, het toptoernooi in Wijk aan Zee. Nederlands beste schaker speelde met wit remise tegen de Russische grootmeester Vladimir Fedosejev, die voor Slovenië uitkomt.

Jorden van Foreest, eveneens een oud-winnaar, kwam tegen de voor Servië spelende Rus Alexej Sarana ook voor de tweede keer tot remise. Van Foreest herstelde zich daarmee enigszins van de nederlaag tegen de Amerikaan Fabiano Caruana, de huidige nummer 2 van de wereld. Max Warmerdam, de derde Nederlandse deelnemer bij de masters, verloor met wit van de Oezbeek Nodirbek Abdoesattorov.

De Indiase wereldkampioen Dommaraju Gukesh speelde remise tegen Caruana. Beide schakers hebben 2 punten. Abdoesattorov en Praggnanandhaa Rameshbabu gaan met 2,5 punten aan de leiding. De drie Nederlanders staan op 1 punt.

Meer uit Sport

Schaatser Bergsma wint klassement massastart, zege voor Jilek

INZELL (ANP) - Jorrit Bergsma heeft het eindklassement van de wereldbeker op de massastart dit seizoen gewonnen. De zege in de laatste wedstrijd in het Duitse Inzell ging naar Metodej Jilek uit Tsjechië. Die voltooide een lange solo en bleef het peloton voor. Mathieu Belloir uit Frankrijk werd tweede en Andrea Giovannini uit Italië derde.

4 minuten geleden
Groenewoud wint laatste massastart in aanloop naar de Spelen

INZELL (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Inzell de laatste massastart voor de Olympische Spelen gewonnen. De regerend wereldkampioene was na zestien ronden oppermachtig in de sprint. Valérie Maltais uit Canada werd tweede en de Amerikaanse Mia Manganello werd derde.

24 minuten geleden
Schaatser De Boo vierde op 500 meter na rit met val Kosjkin

INZELL (ANP) - Jenning de Boo is bij de laatste test voor de Olympische Spelen als vierde geëindigd op de 500 meter bij de laatste wereldbeker in Inzell. De regerend wereldkampioen kwam tot 34,37 en moest daarmee Jordan Stolz en de Polen Damian Zurek en Marek Kania voor zich dulden. Zurek klopte Stolz in een baanrecord van 34,06 tegen 34,10 voor Stolz.

54 minuten geleden
Veldrijdster Pieterse wint in Hoogerheide laatste WK-test

HOOGERHEIDE (ANP) - Puck Pieterse heeft de laatste test voor het WK veldrijden van volgende week in Hulst gewonnen. De 23-jarige Amersfoortse schreef in het Brabantse Hoogerheide de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen op haar naam, nadat ze zaterdag in Maasmechelen al haar eerste cross van deze wereldbeker had gewonnen. In het zonnige Hoogerheide had ze daarbij geen last van de concurrentie van haar ontbrekende landgenoten Lucinda Brand en Ceylin del Carmen Alvarado.

1 uur geleden
Fledderus derde op laatste 500 meter in wereldbeker zonder Kok

INZELL (ANP) - Marrit Fledderus heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Inzell brons gehaald op de laatste 500 meter. De 24-jarige Friezin was met 37,62 langzamer dan Kaja Ziomek-Nogal uit Polen, die won in 37,25. Het zilver ging naar de Duitse Sophie Warmuth, die 0,01 seconde sneller was dan Fledderus.

1 uur geleden
Alcaraz naar kwartfinale in Melbourne door winst op Paul

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de kwartfinale van de Australian Open in Melbourne bereikt. In de vierde ronde versloeg de als eerste geplaatste Spanjaard de Amerikaan Tommy Paul: 7-6 (6) 6-4 7-5.

5 uur geleden
Tennisster Gauff naar kwartfinale van Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Coco Gauff staat in de kwartfinale van de Australian Open. De 21-jarige Amerikaanse versloeg Karolina Muchova uit Tsjechië op de Margaret Court Arena: 6-1 3-6 6-3.

7 uur geleden