Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Relschopper Kanaleneiland opgepakt na vrijgeven beelden

Relschopper Kanaleneiland opgepakt na vrijgeven beelden

UTRECHT (ANP) - Een van de jongeren die betrokken was bij de rellen in de Utrechtse wijk Kanaleneiland op 14 augustus is opgepakt, meldt de politie donderdag. Acht jongeren werden woensdag bij het opsporingsprogramma Bureau Hengeveld van RTV Utrecht herkenbaar in beeld gebracht.

De 17-jarige Utrechter meldde zich bij de politie naar aanleiding van de uitzending. Hij is aangehouden voor het gooien van een verkeersbord op de avond van de rellen. De beelden die van hem waren vrijgegeven, worden verwijderd. Beelden van de zeven andere verdachten worden aankomende dinsdag getoond bij Opsporing Verzocht, tenzij ook zij zich op tijd melden bij de politie.

Op 14 augustus zorgde een groep van 250 tot 300 jongeren voor onrust in Kanaleneiland. Die avond was de opmaat tot meer rellen in andere wijken van de stad. Op verschillende avonden ging het mis in onder meer Overvecht en Zuilen.

Meer uit Binnenland

Peter Gillis krijgt 1,5 jaar cel om belastingfraude 2020 en 2021

DEN BOSCH (ANP) - De rechtbank in Den Bosch heeft Peter Gillis, bekend van de tv-serie Massa is Kassa, een gevangenisstraf opgelegd van anderhalf jaar, waarvan zes maanden voorwaardelijk. Ook moeten ondernemingen van Gillis boetes van in totaal ruim 1,3 miljoen euro betalen. De vastgoedondernemer en realityster heeft volgens de rechters over de jaren 2020 en 2021 te laat vennootschapsbelasting ingediend voor onder meer de Oostappen Groep.

8 minuten geleden
KLM: 388 mensen aan boord vlucht met vrouw met hantavirus

AMSTERDAM (ANP) - Aan boord van de KLM-vlucht waar de Nederlandse vrouw die aan het hantavirus is overleden kort aan boord is geweest, zaten 388 mensen. Dat meldt een woordvoerster van de luchtvaartmaatschappij. De vlucht vertrok op 25 april uit de Zuid-Afrikaanse stad Johannesburg naar Amsterdam.

9 minuten geleden
Cruiserederij: mensen aan boord Hondius "heel saamhorig"

DEN HAAG (ANP) - De situatie aan boord van het Nederlandse cruiseschip Hondius is "vrij goed", meldt een woordvoerder van rederij Oceanwide Expeditions. "De mensen zijn heel saamhorig." Volgens de woordvoerder helpt het daarbij dat er op dit moment geen mensen met symptomen van het hantavirus aan boord zijn van het schip. "Natuurlijk gaat de ene persoon beter met deze situatie om dan de andere, maar het is rustig aan boord."

44 minuten geleden
LUMC: opvang en zorg opvarende Hondius verloopt volgens plan

LEIDEN (ANP) - De opvang en zorg voor de opvarende van het cruiseschip Hondius in het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) verloopt volgens plan. "We bieden alle ondersteuning en zorg die de patiƫnt op dit moment nodig heeft en nemen alle voorzorgsmaatregelen om dat op een veilige manier te doen."

45 minuten geleden
Singapore test twee Hondius-opvarenden op hantavirus

SINGAPORE (ANP) - Singapore test twee opvarenden van het cruiseschip Hondius op het hantavirus. Een van hen heeft een loopneus en de ander heeft geen enkele ziekteverschijnselen. De twee wachten in isolatie de uitslag van de testen af.

1 uur geleden
Herstemming Gorinchem definitief, Democraten de grootste

GORINCHEM (ANP) - Democraten Gorinchem is, na het definitief vaststellen van de verkiezingsuitslag van de herstemming op 29 april, zoals verwacht de grootste fractie geworden in de gemeenteraad. De lokale partij krijgt zeven zetels, net zoveel als het aantal zetels dat de partij kreeg bij de verkiezingen op 18 maart.

1 uur geleden
Radboudumc neemt mogelijk besmette opvarende Hondius op

NIJMEGEN (ANP) - Het Radboudumc heeft een opvarende van het cruiseschip Hondius opgenomen, die mogelijk besmet is met het hantavirus. Dat meldt het Nijmeegse ziekenhuis.

2 uur geleden