Rellen in aanloop naar Lens tegen PSV, politie zet traangas in
LENS (ANP) - In aanloop naar de Champions League-wedstrijd tussen RC Lens en PSV zijn rellen uitgebroken tussen fans van beide clubs. De Franse politie greep in het centrum van de stad en rond stadion Bollaert-Delelis in met wapenstokken en traangas. PSV is met 2000 supporters aanwezig in Lens. Het duel tussen beide clubs begint om 21.00 uur.
Het ging twee uur voor aanvang van het duel mis, toen een groep van zo'n 200 PSV-fans zich door de stad verplaatste richting het stadion en daarbij in aanraking kwam met fans van Lens. Bij het stadion zochten supporters de confrontatie met de politie, die werd bekogeld met rookbommen en andere voorwerpen. De hooligans werden geƫscorteerd door politieagenten te paard, gemotoriseerde brigades en politieagenten in burgerkleding.
Een uur voor aanvang van het duel keerde de rust in Lens terug. De meeste PSV-supporters zitten inmiddels in het stadion. PSV heeft tot dusverre nog geen meldingen gekregen over aanhoudingen, meldt een woordvoerster van de club.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creƫerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
10 uur geleden