Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Reiziger assisteert Koeman op EK in Duitsland

Reiziger assisteert Koeman op EK in Duitsland

FRANKFURT (ANP) - Michael Reiziger maakt komende zomer tijdens het EK deel uit van de technische staf van het Nederlands elftal. Op verzoek van bondscoach Ronald Koeman wordt de trainer van Jong Oranje tijdelijk doorgeschoven.

Koeman heeft nu al zijn broer Erwin en Sipke Hulshoff als assistent. Patrick Lodewijks is de keeperstrainer van Oranje. Keeperstrainer Khalid Benlahsen, fysieke coach Rick Rietveld en video-analist Roel de Liège van Jong Oranje worden tijdens het EK ook aan de staf van het Nederlands elftal toegevoegd. Ook materiaalman Tom Slothouber en kok Bob Schoneveld zijn nieuw in de staf van Oranje voor het EK.

De 23-koppige EK-selectie van Oranje kan tijdens de Europese eindronde in Duitsland terugvallen op een begeleidingsteam van 37 man sterk. Het team bestaat verder uit René Wormhoudt (fysieke trainer), Réne Felen (teamontwikkeling), Steijn Spreij en Jaimy Hulsker (performance analist), Tim Janssen, David van Maurik (data-analisten), Edwin Goedhart (bondsarts), Wart van Zoest (orthopedisch chirurg), Raymond Meyer, Martin Cruijff, Arno Philips, Jope Mous, Lianne van Ruitenbeek (fysiotherapeuten), Rob Koster, Michael Olivieira (masseurs), Jurgen Mulder en Robbin Schut (koks), Arend de Kruijff, Jesse de Vente, Jan van Straalen (materiaalmannen), Eugène Lebon (veiligheid) , Bas Ticheler (persman), Monique Kessels (media operations & communicatie), Gilliano Nijman (content, Michel ten Brinke (travel), Brecht Kramer en Rens Elbertsen (teammanagers)

.

Meer uit Voetbal

Ten Hag ziet voetbalwereld steeds extremer worden

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag ziet dat er steeds sneller beslissingen uit emotie worden genomen in het voetbal. "Als je mijn cv ziet, is het lang vrij aardig gegaan", zei de nieuwe technisch directeur van FC Twente tijdens zijn presentatie. "Maar ik werd aan de kant gezet, zonder dat ik een kans heb gehad", doelde hij op zijn ontslag na twee competitieduels dit seizoen als trainer van Bayer Leverkusen. "Kijk naar Alonso. Een toptrainer in Europa. Hem overkomt het bij Real Madrid."

4 uur geleden
Ten Hag: deze functie past het beste bij mijn leven

ENSCHEDE (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft altijd gedacht dat hij ooit eens als technisch directeur van FC Twente aan de slag zou gaan. "Dit heeft altijd ergens in mijn achterhoofd gezeten", zei hij tijdens zijn presentatie in het stadion van de club uit Enschede. "Ik heb wel gesproken met andere clubs, maar op dit moment past dit het beste bij mijn leven. Ik voel me heel erg verbonden met deze regio, deze club en de supporters. Ik wil ze trots maken."

4 uur geleden
FC Twente bereid tot gesprek als Ten Hag bondscoach kan worden

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."

5 uur geleden
Ten Hag gaat eerst observeren voordat hij over trainer beslist

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."

5 uur geleden
ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

18 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

18 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

19 uur geleden