Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Reiziger assisteert Koeman op EK in Duitsland

Reiziger assisteert Koeman op EK in Duitsland

FRANKFURT (ANP) - Michael Reiziger maakt komende zomer tijdens het EK deel uit van de technische staf van het Nederlands elftal. Op verzoek van bondscoach Ronald Koeman wordt de trainer van Jong Oranje tijdelijk doorgeschoven.

Koeman heeft nu al zijn broer Erwin en Sipke Hulshoff als assistent. Patrick Lodewijks is de keeperstrainer van Oranje. Keeperstrainer Khalid Benlahsen, fysieke coach Rick Rietveld en video-analist Roel de Liège van Jong Oranje worden tijdens het EK ook aan de staf van het Nederlands elftal toegevoegd. Ook materiaalman Tom Slothouber en kok Bob Schoneveld zijn nieuw in de staf van Oranje voor het EK.

De 23-koppige EK-selectie van Oranje kan tijdens de Europese eindronde in Duitsland terugvallen op een begeleidingsteam van 37 man sterk. Het team bestaat verder uit René Wormhoudt (fysieke trainer), Réne Felen (teamontwikkeling), Steijn Spreij en Jaimy Hulsker (performance analist), Tim Janssen, David van Maurik (data-analisten), Edwin Goedhart (bondsarts), Wart van Zoest (orthopedisch chirurg), Raymond Meyer, Martin Cruijff, Arno Philips, Jope Mous, Lianne van Ruitenbeek (fysiotherapeuten), Rob Koster, Michael Olivieira (masseurs), Jurgen Mulder en Robbin Schut (koks), Arend de Kruijff, Jesse de Vente, Jan van Straalen (materiaalmannen), Eugène Lebon (veiligheid) , Bas Ticheler (persman), Monique Kessels (media operations & communicatie), Gilliano Nijman (content, Michel ten Brinke (travel), Brecht Kramer en Rens Elbertsen (teammanagers)

.

Meer uit Voetbal

Lang geopereerd aan diepe snijwond in duim na duel met Liverpool

LIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.

3 uur geleden
Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

15 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

15 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

17 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

18 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

19 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

20 uur geleden