Reiziger assisteert Koeman op EK in Duitsland
FRANKFURT (ANP) - Michael Reiziger maakt komende zomer tijdens het EK deel uit van de technische staf van het Nederlands elftal. Op verzoek van bondscoach Ronald Koeman wordt de trainer van Jong Oranje tijdelijk doorgeschoven.
Koeman heeft nu al zijn broer Erwin en Sipke Hulshoff als assistent. Patrick Lodewijks is de keeperstrainer van Oranje. Keeperstrainer Khalid Benlahsen, fysieke coach Rick Rietveld en video-analist Roel de Liège van Jong Oranje worden tijdens het EK ook aan de staf van het Nederlands elftal toegevoegd. Ook materiaalman Tom Slothouber en kok Bob Schoneveld zijn nieuw in de staf van Oranje voor het EK.
De 23-koppige EK-selectie van Oranje kan tijdens de Europese eindronde in Duitsland terugvallen op een begeleidingsteam van 37 man sterk. Het team bestaat verder uit René Wormhoudt (fysieke trainer), Réne Felen (teamontwikkeling), Steijn Spreij en Jaimy Hulsker (performance analist), Tim Janssen, David van Maurik (data-analisten), Edwin Goedhart (bondsarts), Wart van Zoest (orthopedisch chirurg), Raymond Meyer, Martin Cruijff, Arno Philips, Jope Mous, Lianne van Ruitenbeek (fysiotherapeuten), Rob Koster, Michael Olivieira (masseurs), Jurgen Mulder en Robbin Schut (koks), Arend de Kruijff, Jesse de Vente, Jan van Straalen (materiaalmannen), Eugène Lebon (veiligheid) , Bas Ticheler (persman), Monique Kessels (media operations & communicatie), Gilliano Nijman (content, Michel ten Brinke (travel), Brecht Kramer en Rens Elbertsen (teammanagers)
.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP/RTR) - José Mourinho vreest Real Madrid meer dan ooit. "Een gekrenkte ploeg is gevaarlijk", zei de coach van het Portugese Benfica op de persconferentie in aanloop naar het eerste treffen met de Spaanse club in de tussenronde van de Champions League. Mourinho verwees naar de 4-2-zege op Real Madrid vorige maand in de laatste ronde van de groepsfase, waardoor vijftienvoudig Champions League-winnaar Real zich niet rechtstreeks plaatste bij de laatste zestien.
28 minuten geledenZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.
4 uur geledenSANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.
8 uur geledenNAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
22 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
22 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
23 uur geleden