Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Reiziger assisteert Koeman op EK in Duitsland

Reiziger assisteert Koeman op EK in Duitsland

FRANKFURT (ANP) - Michael Reiziger maakt komende zomer tijdens het EK deel uit van de technische staf van het Nederlands elftal. Op verzoek van bondscoach Ronald Koeman wordt de trainer van Jong Oranje tijdelijk doorgeschoven.

Koeman heeft nu al zijn broer Erwin en Sipke Hulshoff als assistent. Patrick Lodewijks is de keeperstrainer van Oranje. Keeperstrainer Khalid Benlahsen, fysieke coach Rick Rietveld en video-analist Roel de Liège van Jong Oranje worden tijdens het EK ook aan de staf van het Nederlands elftal toegevoegd. Ook materiaalman Tom Slothouber en kok Bob Schoneveld zijn nieuw in de staf van Oranje voor het EK.

De 23-koppige EK-selectie van Oranje kan tijdens de Europese eindronde in Duitsland terugvallen op een begeleidingsteam van 37 man sterk. Het team bestaat verder uit René Wormhoudt (fysieke trainer), Réne Felen (teamontwikkeling), Steijn Spreij en Jaimy Hulsker (performance analist), Tim Janssen, David van Maurik (data-analisten), Edwin Goedhart (bondsarts), Wart van Zoest (orthopedisch chirurg), Raymond Meyer, Martin Cruijff, Arno Philips, Jope Mous, Lianne van Ruitenbeek (fysiotherapeuten), Rob Koster, Michael Olivieira (masseurs), Jurgen Mulder en Robbin Schut (koks), Arend de Kruijff, Jesse de Vente, Jan van Straalen (materiaalmannen), Eugène Lebon (veiligheid) , Bas Ticheler (persman), Monique Kessels (media operations & communicatie), Gilliano Nijman (content, Michel ten Brinke (travel), Brecht Kramer en Rens Elbertsen (teammanagers)

.

Meer uit Voetbal

FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

3 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

5 uur geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

7 uur geleden
Voetbalsters Arsenal verslaan Olympique Lyon in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.

7 uur geleden
Vitesse stelt 'oude bekende' De Wit aan als algemeen directeur

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.

8 uur geleden
Chelsea bereikt finale FA Cup en houdt kans op een prijs levend

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.

8 uur geleden
Fans Heracles gooien vuurwerk op veld, duel met Volendam gestaakt

ALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.

9 uur geleden