Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Reisbedrijf Sunweb voert ook na half augustus alle vakanties uit

Reisbedrijf Sunweb voert ook na half augustus alle vakanties uit

DEN HAAG (ANP) - Reisorganisatie Sunweb voert ook na half augustus alle vakanties uit. Dat geldt voor de vakanties van alle merken van de Sunweb Group, dus Sunweb, Eliza was here, GOGO en Primavera. Eerder had Sunweb gezegd dat alle vakanties die voor 7 juli tot en met 14 augustus op de planning staan doorgaan, ondanks de vluchtbeperkingen op luchthaven Schiphol.

"Nadat wij onlangs het positieve nieuws konden brengen over de doorgang van alle geboekte vakanties voor de periode 7 juli tot en met 14 augustus, ben ik blij vandaag te kunnen aankondigen dat we ook alle vakanties in de tweede helft van de maand augustus en gedurende de maand september kunnen uitvoeren", aldus Sunweb-topman Mattijs ten Brink. "Het was de afgelopen weken onze topprioriteit om al onze reizigers zo snel mogelijk duidelijkheid te geven. Hopelijk geeft dit nieuws hen nu alle ruimte om te gaan genieten van de voorpret en uit te kijken naar die welverdiende vakantie. Ook zijn de vakanties die nu nog via Sunweb worden aangeboden op de verschillende websites actueel, ook met vertrek via Schiphol, en deze kunnen dan ook veilig worden geboekt."

Branchegenoot Corendon zei maandag al dat alle vakanties die voor deze zomer zijn geboekt doorgaan, ook voor reizigers van Corendon die met andere maatschappijen vliegen, zoals Transavia en KLM. Het is volgens Corendon wel mogelijk dat vluchten van Schiphol naar een ander vliegveld worden verplaatst. TUI had voor reizigers die vliegen met andere maatschappijen nog geen duidelijkheid. De reisorganisatie zei bezig te zijn met het informeren van reizigers die met het eigen TUI fly vliegen. Zij kunnen ook allemaal op vakantie, maar vertrekken mogelijk vanaf een andere luchthaven. Behalve Rotterdam The Hague Airport is dat ook het vliegveld van Luik in Belgiƫ, omdat daar nog voldoende beschikbaarheid was.

Schiphol

Vanwege grote personeelstekorten en drukte op Schiphol heeft de luchthaven maatregelen genomen om het aantal reizigers te beperken. De luchthaven zei donderdag in de eerste week van augustus de capaciteit dagelijks met gemiddeld duizend reizigers terug te brengen. De rest van de maand hoeft de capaciteit niet omlaag. Schiphol kan in augustus maximaal 73.000 passagiers per dag aan. De ingrepen in augustus zijn daarmee veel kleiner dan de reductie van 13.500 dagelijkse reizigers in juli.

Schiphol heeft op verzoek van de maatschappijen de reductie van het aantal passagiers zo snel mogelijk bekendgemaakt, zodat reisorganisaties ook op tijd kunnen plannen en passagiers kunnen informeren.

Meer uit Financieel

Wall Street sluit met verliezen na gevechten in Midden-Oosten

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn met verliezen de handel uitgegaan. Nieuwe aanvallen van Iran op omliggende landen voeden de vrees voor een nieuwe escalatie in de vijandelijkheden met de Verenigde Staten. Daardoor neemt de hoop op een snelle vredesdeal in het Midden-Oosten weer wat af.

2 uur geleden
Eurocommissaris Hoekstra: nieuwe heffingen VS kunnen niet

AMSTERDAM (ANP) - Eurocommissaris Wopke Hoekstra (Klimaat) heeft geen goed woord over voor nieuwe importheffingen waarmee de Verenigde Staten dreigen. Tegen nieuwszender BNR zegt hij dat de Europese Commissie zal vasthouden aan eerdere afspraken met de Amerikaanse regering, die woensdag met nieuwe importheffingen voor de EU dreigde.

2 uur geleden
Griekenland niet langer op economische probleemlijst EU

ATHENE (ANP/DPA) - De Europese Commissie heeft Griekenland voor het eerst sinds de schuldencrisis van de lijst afgehaald van lidstaten met economische onevenwichtigheden. Volgens premier Kyriakos Mitsotakis eindigt daarmee een "negatief hoofdstuk dat zestien jaar geleden begon".

3 uur geleden
Ackman wil belang in Universal Music verkopen na afgeketst bod

NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse miljardair Bill Ackman wil zijn belang in Universal Music Group verkopen. Eerder deze week werd bekend dat het muziekconcern achter artiesten als Taylor Swift, Harry Styles en Billie Eilish het ongevraagde overnamebod van Ackmans investeringsfirma Pershing Square verwerpt.

4 uur geleden
FME wijst op randvoorwaarden voor vergroten onafhankelijkheid

ZOETERMEER (ANP) - Ondernemersorganisatie FME noemt het voorstel van de Europese Commissie voor meer technologische onafhankelijkheid "een belangrijke stap om minder afhankelijk te worden van de VS en China". Maar volgens de ondernemersorganisatie voor technologische industrie moet er ook naar randvoorwaarden worden gekeken.

6 uur geleden
Aandelenbeurs Amsterdam sluit in mineur na nieuwe aanvallen Iran

AMSTERDAM (ANP) - De aandelenbeurs in Amsterdam is woensdag met een licht verlies gesloten. Beleggers op het Damrak volgden daarmee het overwegend negatieve sentiment op andere Europese beurzen en op Wall Street. Nieuwe aanvallen van Iran op Koeweit en Bahrein wakkerden zorgen aan over de oorlog in het Midden-Oosten. Eerder optimisme over een vredesdeal verdween naar de achtergrond.

7 uur geleden
Aandeelhouders Air France-KLM akkoord met beloning topman Smith

PARIJS (ANP) - Topman Benjamin Smith van Air France-KLM krijgt zijn miljoenenbeloning. Een meerderheid van de aandeelhouders is akkoord met het salaris en de bonussen van de Canadese topman. De Nederlandse overheid had eerder laten weten bezwaar aan te tekenen tegen de financiƫle beloning.

7 uur geleden