Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Reijnen moet de nieuwe assistent-trainer van Feyenoord worden

Reijnen moet de nieuwe assistent-trainer van Feyenoord worden

ROTTERDAM (ANP) - Etiënne Reijnen moet de nieuwe assistent-trainer in de technisch staf van Feyenoord worden. De oud-voetballer werkt nu nog als technisch directeur bij SC Cambuur. De kampioen uit Rotterdam is op zoek naar een nieuwe assistent-coach omdat Marino Pusic vertrokken is naar Sjachtar Donetsk.

"We moeten nog een aantal details overeenkomen, maar de kans is heel groot dat hij gaat komen", erkende trainer Arne Slot tijdens zijn laatste persconferentie voor het thuisduel van dinsdagavond met Atlético Madrid in de Champions League. "Ik heb er goed over nagedacht. Uiteindelijk vond ik het een belangrijk criterium dat als je midden in het seizoen iemand aantrekt, je diegene ook al goed kent. Je wil niet midden in een seizoen iemand nog helemaal moeten leren kennen."

Slot en Reijnen voetbalden samen bij PEC Zwolle. "Maar daarnaast kijk je natuurlijk ook altijd naar kwaliteit", vervolgde de trainer van Feyenoord. "Ik denk dat Etiënne een zeer talentvolle trainer is. Het is niet voor niets dat Dick Schreuder hem mee naar Spanje wilde nemen."

Volgens Slot is de 36-jarige Reijnen complementair aan de rest van de technisch staf van Feyenoord. "Met de ervaring die we met John de Wolf, Sipke Hulshoff en mijzelf al hebben, zochten we ook een talentvolle trainer. Iemand die jong is en de aansluiting met de kleedkamer goed kan maken. Wat mij betreft zijn dat allemaal vinkjes die gezet zijn om hem te willen aantrekken."

Meer uit Voetbal

Tottenham Hotspur versterkt zich met Japanse international Takai

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft Kota Takai aan de selectie toegevoegd. De 20-jarige Japanse international komt over van Kawasaki Frontale en ondertekent bij de Londenaren een contract voor vijf jaar.

9 minuten geleden
Italië en Portugal noteren eerste gelijkspel op EK voetbal

GENÈVE (ANP) - De voetbalsters van Italië en Portugal hebben met 1-1 gelijkgespeeld op het EK. Het was het eerste gelijkspel op het toernooi in Zwitserland.

8 uur geleden
Wereldkampioen Spanje overtuigt op EK ook tegen België: 6-2

THUN (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben tegen België ook hun tweede EK-duel overtuigend gewonnen. Tot vroeg in de tweede helft hield België het nog spannend tegen de wereldkampioen en kwam het twee keer terug van een achterstand, maar daarna drukte Spanje de overmacht uit in de score: 6-2.

13 uur geleden
Engelse middenveldster Stanway gebrand op eerherstel tegen Oranje

ZURICH (ANP/RTR) - Engeland-middenveldster Georgia Stanway kan niet wachten op het EK-duel van woensdag met het Nederlands elftal. De speelster van Bayern München vindt dat er na de nederlaag tegen Frankrijk genoeg is gepraat en dat het tijd is voor actie. "Daarom wilde ik deze persconferentie eigenlijk overslaan. We willen dit zo snel mogelijk op het veld rechtzetten", zei Stanway in het spelershotel in speelstad Zürich.

14 uur geleden
Doelman Szczesny (35) twee jaar langer bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - De Poolse keeper Wojciech Szczesny heeft na een succesvol seizoen zijn contract bij FC Barcelona met twee jaar verlengd. De 35-jarige keeper heeft bijgetekend tot en met juni 2027, meldt de Catalaanse club.

15 uur geleden
Voetbalster Yohannes van Ajax naar Franse topclub Olympique Lyon

AMSTERDAM (ANP) - Lily Yohannes verruilt Ajax voor de Franse topclub Olympique Lyon. Ajax meldt dat beide clubs akkoord zijn met de overgang van de 18-jarige middenveldster, die zelf maandag op Instagram al haar vertrek bij de Amsterdamse club had aangekondigd.

15 uur geleden
Voetbalster Wilms rondt tijdens EK transfer naar Aston Villa af

BIRMINGHAM (ANP) - Oranje-verdedigster Lynn Wilms heeft tijdens het EK in Zwitserland haar transfervrije overgang naar Aston Villa afgerond. De 54-voudig international, zaterdag nog invalster tegen Wales (3-0), komt over van de Duitse topclub VfL Wolfsburg. Daar speelde ze de afgelopen vier jaar meer dan honderd wedstrijden.

17 uur geleden