Reijnders komt na gelijkspel met AC Milan in topvorm naar Oranje
CAGLIARI (ANP) - Tijjani Reijnders meldt zich dinsdag in topvorm bij het Nederlands elftal. De middenvelder bereidde in het onbesliste uitduel met Cagliari (3-3) op een fraaie manier een doelpunt van Rafael Leão voor.
Reijnders scoorde dinsdag ook al in de gewonnen uitwedstrijd tegen Real Madrid (1-3) in de Champions League. Hij is bij vijf van de laatste tien doelpunten van AC Milan betrokken geweest. Leão scoorde tweemaal voor AC Milan tegen Cagliari. Tammy Abraham trof eveneens doel voor AC Milan op Sardinië. De Brit dacht de winnende treffer te maken, maar Gabriele Zappa maakte in de laatste minuut van de reguliere speeltijd gelijk voor Cagliari (3-3).
Francesco Camarda had een basisplaats bij AC Milan, dat op de zevende plaats in de Serie A staat. Hij is de jongste basisspeler ooit van AC Milan in de Italiaanse competitie. Camarda is 16 jaar en 241 dagen.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Danny Makkelie is door de UEFA aangewezen om dinsdag de Champions League-wedstrijd tussen AS Monaco en Galatasaray te leiden. De Nederlandse scheidsrechter krijgt langs de lijn assistentie van zijn landgenoten Hessel Steegstra en Jan de Vries. Allard Lindhout is vierde official.
48 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Spits Ayase Ueda heeft Feyenoord met vier treffers aan een overtuigende thuiszege op PEC Zwolle geholpen: 6-1. De ploeg van trainer Robin van Persie, die vorige week tegen Telstar de eerste overwinning boekte na vier nederlagen, stond halverwege het competitieduel al met 4-0 voor na onder meer een hattrick van Ueda.
10 uur geledenFORT LAUDERDALE (ANP) - Lionel Messi heeft met Inter Miami zijn eerste Amerikaanse landstitel gepakt. In de finale van de MLS klopte de ploeg van trainer Javier Mascherano voor eigen fans Vancouver Whitecaps met 3-1. Messi speelde bij alle drie de treffers een belangrijke rol.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - Ferran Torres heeft FC Barcelona met een hattrick geholpen aan een 5-3-zege in de uitwedstrijd tegen Real Betis. Frenkie de Jong keerde na twee duels afwezigheid terug in de selectie van Barcelona en viel in de 63e minuut in.
13 uur geledenSITTARD (ANP) - Ajax heeft in het uitduel met Fortuna Sittard de tweede overwinning op rij geboekt. Na de 2-0-zege van dinsdag op FC Groningen, die volgde op vijf wedstrijden zonder overwinning, werd de ploeg van interim-trainer Fred Grim in Limburg geholpen door twee eigen doelpunten van Fortuna. Owen Wijndal bepaalde met zijn eerste treffer voor Ajax de eindstand op 1-3.
13 uur geledenLEEDS (ANP) - Liverpool is ook in het uitduel met degradatiekandidaat Leeds United tegen puntenverlies aangelopen. De bij de thuisploeg ingevallen Ao Tanaka bezorgde het team van trainer Arne Slot in de blessuretijd een volgende tegenvaller: 3-3.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd tegen Como met 4-0 gewonnen. Door de zege gaat de ploeg uit Milaan voorlopig aan de leiding in de Serie A. Inter heeft nu 30 punten, 2 meer dan AC Milan en Napoli. De club uit Napels kan de leiding weer overnemen als het zondag wint van Juventus. AC Milan gaat maandag op bezoek bij Torino.
14 uur geleden