Reijnders denkt dat Mbappé er in duel met Oranje gewoon bij is
WOLFSBURG (ANP) - Oranje-international Tijjani Reijnders gaat ervan uit dat Kylian Mbappé er vrijdag in de tweede groepswedstrijd op het Europees kampioenschap gewoon bij is. "Ik denk zelf dat het wel goed gaat komen", zei hij over de Franse sterspeler, die maandag tegen Oostenrijk zijn neus brak. "Ik denk dat we hem straks wel met een masker zien. Mbappé is een geweldige voetballer. Daar moet je mee dealen als speler."
Frankrijk won met 1-0 van Oostenrijk. "Ze speelden een beetje zoals ik had verwacht. We hebben Frankrijk al vaker ontmoet. We moeten kijken wat we beter kunnen doen dan toen, daar gaan we de komende dagen aan sleutelen en hard voor aan het werk", aldus Reijnders, die het Oostenrijk goed vond doen. "Ze deden het niet verkeerd en maakten het Frankrijk moeilijk. Of ik daarvan geschrokken ben? Nee, niet eens. Oostenrijk heeft ook spelers van wie je weet dat ze op een hoog niveau spelen. Het is mooi om te zien hoe wij ons daar tegen kunnen weren nadat we tegen Frankrijk hebben gespeeld."
Meer uit Voetbal
PALMA DE MALLORCA (ANP) - Bondscoach Sarina Wiegman heeft in de WK-kwalificatie met Engeland een zware nederlaag geleden tegen wereldkampioen Spanje: 4-0. Daardoor hebben de Spaanse voetbalsters de koppositie in de groep overgenomen en zijn ze bij winst dinsdag tegen IJsland zeker van plaatsing voor het WK van volgend jaar in Brazilië. Europees kampioen Engeland lijkt veroordeeld tot de play-offs.
2 uur geledenCORK (ANP) - De nederlaag in de WK-kwalificatie tegen Ierland (3-2) komt hard aan bij de voetbalsters van Oranje. "We stonden er ontzettend goed voor. We gingen voor de eerste plek, nu gaan we eerder richting de derde plek. En dit komt ook extra hard aan na het resultaat van de vorige periode", zei bondscoach Arjan Veurink bij de NOS.
4 uur geledenCORK (ANP) - De voetbalsters van Oranje hebben directe kwalificatie voor het WK van volgend jaar niet meer in eigen hand na een 3-2-nederlaag bij Ierland. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink speelde in het regenachtige en winderige Cork een matige wedstrijd, maar had op basis van de kansenverhouding wel moeten winnen. Drie Ierse mogelijkheden leverden wel allemaal een treffer op.
5 uur geledenGDAŃSK (ANP) - De Franse voetbalsters hebben in de WK-kwalificatiepoule van Oranje met 2-0 gewonnen van Polen. Daardoor nemen de Fransen in ieder geval tijdelijk de koppositie over van de Nederlandse vrouwen, die zich daardoor ook pas op zijn vroegst dinsdag kunnen plaatsen voor het WK.
7 uur geledenORANGEBURG (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal hebben tijdens een training van ruim een uur kennisgemaakt met de weersomstandigheden in de Verenigde Staten. Ze oefenden in de brandende zon op het trainingscomplex van New York City FC in Orangeburg, waar de temperatuur opliep tot boven de 30 graden.
8 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Lamine Yamal is verkozen tot beste speler van de Spaanse competitie afgelopen seizoen. Het 18-jarige toptalent van FC Barcelona miste veel duels door een liesblessure, maar was in 28 competitiewedstrijden alsnog goed voor zestien treffers. Daarmee was hij de clubtopscorer van de Catalanen op weg naar prolongatie van de landstitel.
9 uur geledenZÜRICH (ANP/DPA) - Voetbalclubs krijgen van wereldvoetbalbond FIFA minstens 5000 dollar (ruim 4300 euro) per dag dat zij een speler afstaan aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het precieze bedrag komt na het toernooi vast te staan en hangt af van onder meer de speeltijd die spelers krijgen.
9 uur geleden