Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Reijnders denkt dat Mbappé er in duel met Oranje gewoon bij is

Reijnders denkt dat Mbappé er in duel met Oranje gewoon bij is

WOLFSBURG (ANP) - Oranje-international Tijjani Reijnders gaat ervan uit dat Kylian Mbappé er vrijdag in de tweede groepswedstrijd op het Europees kampioenschap gewoon bij is. "Ik denk zelf dat het wel goed gaat komen", zei hij over de Franse sterspeler, die maandag tegen Oostenrijk zijn neus brak. "Ik denk dat we hem straks wel met een masker zien. Mbappé is een geweldige voetballer. Daar moet je mee dealen als speler."

Frankrijk won met 1-0 van Oostenrijk. "Ze speelden een beetje zoals ik had verwacht. We hebben Frankrijk al vaker ontmoet. We moeten kijken wat we beter kunnen doen dan toen, daar gaan we de komende dagen aan sleutelen en hard voor aan het werk", aldus Reijnders, die het Oostenrijk goed vond doen. "Ze deden het niet verkeerd en maakten het Frankrijk moeilijk. Of ik daarvan geschrokken ben? Nee, niet eens. Oostenrijk heeft ook spelers van wie je weet dat ze op een hoog niveau spelen. Het is mooi om te zien hoe wij ons daar tegen kunnen weren nadat we tegen Frankrijk hebben gespeeld."

Meer uit Voetbal

Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

6 minuten geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

55 minuten geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

1 uur geleden
AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

2 uur geleden
Arsenal verslaat Tottenham met 4-1 in derby Noord-Londen

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.

2 uur geleden
AZ verslaat Sparta en klimt naar vijfde plaats in Eredivisie

ALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.

3 uur geleden
Barcelona wint thuis van Levante en gaat weer aan kop van La Liga

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga overgenomen van Real Madrid. De Catalaanse grootmacht won zondag in Camp Nou met 3-0 van Levante. FC Barcelona heeft 61 punten uit 25 wedstrijden. Real Madrid, dat op zaterdagavond met 2-1 bij Osasuna verloor, volgt op 1 punt achterstand.

4 uur geleden