Reijnders denkt dat Mbappé er in duel met Oranje gewoon bij is
WOLFSBURG (ANP) - Oranje-international Tijjani Reijnders gaat ervan uit dat Kylian Mbappé er vrijdag in de tweede groepswedstrijd op het Europees kampioenschap gewoon bij is. "Ik denk zelf dat het wel goed gaat komen", zei hij over de Franse sterspeler, die maandag tegen Oostenrijk zijn neus brak. "Ik denk dat we hem straks wel met een masker zien. Mbappé is een geweldige voetballer. Daar moet je mee dealen als speler."
Frankrijk won met 1-0 van Oostenrijk. "Ze speelden een beetje zoals ik had verwacht. We hebben Frankrijk al vaker ontmoet. We moeten kijken wat we beter kunnen doen dan toen, daar gaan we de komende dagen aan sleutelen en hard voor aan het werk", aldus Reijnders, die het Oostenrijk goed vond doen. "Ze deden het niet verkeerd en maakten het Frankrijk moeilijk. Of ik daarvan geschrokken ben? Nee, niet eens. Oostenrijk heeft ook spelers van wie je weet dat ze op een hoog niveau spelen. Het is mooi om te zien hoe wij ons daar tegen kunnen weren nadat we tegen Frankrijk hebben gespeeld."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.
3 uur geledenCOVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.
3 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
20 uur geledenBASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.
20 uur geleden