Reijnders denkt dat Mbappé er in duel met Oranje gewoon bij is
WOLFSBURG (ANP) - Oranje-international Tijjani Reijnders gaat ervan uit dat Kylian Mbappé er vrijdag in de tweede groepswedstrijd op het Europees kampioenschap gewoon bij is. "Ik denk zelf dat het wel goed gaat komen", zei hij over de Franse sterspeler, die maandag tegen Oostenrijk zijn neus brak. "Ik denk dat we hem straks wel met een masker zien. Mbappé is een geweldige voetballer. Daar moet je mee dealen als speler."
Frankrijk won met 1-0 van Oostenrijk. "Ze speelden een beetje zoals ik had verwacht. We hebben Frankrijk al vaker ontmoet. We moeten kijken wat we beter kunnen doen dan toen, daar gaan we de komende dagen aan sleutelen en hard voor aan het werk", aldus Reijnders, die het Oostenrijk goed vond doen. "Ze deden het niet verkeerd en maakten het Frankrijk moeilijk. Of ik daarvan geschrokken ben? Nee, niet eens. Oostenrijk heeft ook spelers van wie je weet dat ze op een hoog niveau spelen. Het is mooi om te zien hoe wij ons daar tegen kunnen weren nadat we tegen Frankrijk hebben gespeeld."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
39 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft een gevoelige nederlaag geleden in de strijd om de tweede en derde plaats in de Eredivisie. De ploeg van coach John van den Brom leed voor eigen publiek tegen FC Utrecht de eerste competitienederlaag (0-2) sinds 26 oktober, toen Ajax won in Enschede.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
18 uur geleden