
Reijnders blij dat AZ na vertrek dragende spelers Europa in gaat
ZEIST (ANP) - Tijjani Reijnders is blij dat AZ ondanks het vertrek van vele dragende spelers zich toch weer heeft geplaatst voor het hoofdtoernooi van de Conference League. De Alkmaarders versloegen donderdag de Noorse club SK Brann in de play-offs na strafschoppen. Die strafschoppenreeks was nodig nadat beide duels gelijk eindigden: 1-1 en 3-3.
"Ik keek de tweede wedstrijd tot de 3-1 van AZ en dacht dat het wel gespeeld was", aldus Reijnders, die deze zomer de overstap maakte naar AC Milan, voorafgaand aan de training van het Nederlands elftal. "Toen ik hoorde dat het 3-3 was, dacht ik: dat meen je niet. De verlenging en penalty's heb ik gezien. Gelukkig zijn ze door. Er zijn nog veel jongens bij AZ waar ik een goede band mee heb. Hen gun ik het natuurlijk ook. AZ zal toch voor altijd in mijn hart zitten."
Naast Reijnders raakte AZ ook basisspelers Milos Kerkez (Bournemouth), Jesper Karlsson (Bologna), Sam Beukema (Bologna) en Pantelis Hatzidiakos (Cagliari) kwijt.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat naar alle waarschijnlijkheid in beroep tegen het besluit van de onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB om de proflicentie in te trekken. Dat meldt de Arnhemse eerstedivisieclub op zijn website.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB heeft besloten de licentie van betaaldvoetbalorganisatie Vitesse per 11 juli in te trekken. De club uit Arnhem heeft structureel en over een langere periode het licentiesysteem omzeild en ondermijnd en blijft dat volgens de licentiecommissie nog steeds doen. Vitesse kan in beroep tegen het besluit.
1 uur geledenTHUN (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zondag waarschijnlijk een ruime zege nodig op Frankrijk voor een plek in de kwartfinales van het EK, maar de laatste overwinning op de Fransen dateert van tien jaar geleden. Drie jaar geleden waren 'Les Bleues', na verlenging, al verantwoordelijk voor de uitschakeling van titelhouder Oranje in de kwartfinales van het EK in Engeland.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Christian Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf. De 22-jarige Deense aanvaller slaagde er de afgelopen seizoenen niet in een basisplaats te bemachtigen bij de club uit Amsterdam.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat blijft voorlopig bondscoach van Curaçao. De 77-jarige Nederlander heeft zijn deze maand aflopende contract verlengd tot het einde van dit jaar. Dat meldt de voetbalbond van Curaçao.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga wil dat Ajax aanvallender speelt dan het afgelopen seizoen. "Marcel en ik staan voor voetbal dat goed bij Ajax past", doelde hij tijdens een persconferentie op zijn assistent Keizer. "We willen vermakelijk voetbal spelen. Daar mogen jullie mij op afrekenen."
3 uur geledenZEIST (ANP) - Trainer John Heitinga verwacht dat Raúl Moro snel een contract bij Ajax tekent. "Ik verwacht hem binnen een aantal dagen wel bij ons", zei hij op een persconferentie tijdens een trainingskamp in Zeist.
3 uur geleden