Reichardt manager vrouwenvoetbal bij KNVB
ZEIST (ANP) - Lucienne Reichardt gaat bij de KNVB aan de slag als manager vrouwenvoetbal. De 31-jarige Haagse is vanaf 1 augustus de opvolger van Kirsten van de Ven, die na vijf jaar met haar Zweedse partner en gezin naar Zweden emigreert.
Reichardt, oud-voetballer voor onder meer ADO Den Haag, Ajax en West Ham United, werkt nu nog als statistisch onderzoeker bij het Centraal Bureau voor Statistiek (CBS). Tijdens haar voetbalcarrière studeerde ze psychologie aan de Universiteit van Amsterdam.
"Mijn passie ligt in het vrouwenvoetbal. Het is een ontzettend mooie uitdaging om de ervaringen die ik zowel op als buiten het veld heb opgedaan, in te kunnen zetten voor het vrouwenvoetbal. De belangrijkste reden dat ik deze stap maak, is om het vrouwenvoetbal, zowel in de breedte als in de top, verder te ontwikkelen", zegt Reichardt.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa lijkt Feyenoord toch niet te verlaten voor Al-Ittihad. Beide clubs hebben vooralsnog geen akkoord bereikt over de betalingsvoorwaarden, zo meldden veel media.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.
5 uur geledenVALENCIA (ANP) - FC Barcelona is in vorm vlak voor het thuisduel van woensdag met Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje maakte indruk in de gewonnen uitwedstrijd tegen Valencia (0-5).
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft Fortuna Sittard aan een uitzege op ADO Den Haag geholpen. Hij had met twee doelpunten en een assist een groot aandeel in de overwinning (2-3).
5 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld ergerde zich zondag in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (2-3) in de Eredivisie een helft lang aan het spel van zijn eigen ploeg. "We waren te passief, niet goed in de duels en lieten onze doelman steeds de lange bal spelen. Dat hebben we niet goed gedaan", vertelde de 57-jarige oud-spits.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester United heeft opnieuw punten verspeeld in de Premier League. De ploeg kwam in de uitwedstrijd tegen Everton niet verder dan een gelijkspel (2-2).
7 uur geleden