Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Regerend kampioen Napoli lijdt forse nederlaag tegen Torino

Regerend kampioen Napoli lijdt forse nederlaag tegen Torino

TURIJN (ANP) - Napoli is het nieuwe jaar begonnen met een pijnlijke nederlaag bij Torino. De regerend kampioen ging met 3-0 onderuit in Stadio Olimpico Grande van Turijn.

Antonio Sanabria, Nikola Vlašic en Alessandro Buongiorno maakten de doelpunten voor de thuisploeg. Napoli speelde na de 50e minuut met tien man. Pasquale Mazzocchi, afgelopen week overgenomen van Salernitana, debuteerde met een rode kaart voor de club uit Napels. Torino leidde op dat moment met 1-0

Napoli staat negende in de Serie A, met een achterstand van 20 punten op koploper Internazionale. Lazio won bij Udinese (1-2) en is naar een voorlopige zesde plaats van de ranglijst geklommen. Luca Pellegrini en Matías Vecino maakten de doelpunten voor de club uit Rome.

Meer uit Voetbal

Duel Heerenveen - Feyenoord door medische noodgevallen gestaakt

HEERENVEEN (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen sc Heerenveen en Feyenoord is tijdelijk gestaakt in de eerste helft. Scheidsrechter Jeroen Manschot legde de wedstrijd stil vanwege medische noodgevallen op de tribunes.

42 minuten geleden
Aan Lille verhuurde aanvaller Akpom terug naar Ajax

LILLE (ANP) - Aanvaller Chuba Akpom keert na een verhuurperiode bij Lille terug naar Ajax. De Franse club bedankte Akpom en de eveneens gehuurde Mitchel Bakker op de clubwebsite voor hun bijdrage. Lille eindigde in de Ligue 1 als vijfde en kwalificeerde zich daarmee voor de Europa League volgend seizoen.

2 uur geleden
Bondscoach Koeman boos over afsteken vuurwerk

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal ergert zich aan het supportersgeweld en begrijpt niet dat er nog steeds vuurwerk in stadions kan worden afgestoken. "In de play-offs van de Keuken Kampioen Divisie worden twee wedstrijden niet uitgespeeld omdat een stelletje mafkezen vuurwerk afsteekt", zei hij bij Goedemorgen Eredivisie op ESPN.

4 uur geleden
Koeman denkt dat Quinten Timber toe is aan volgende stap

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman denkt dat Quinten Timber toe is aan een transfer. De bondscoach reageerde bij ESPN op vragen over de contractverlenging van de Feyenoord-middenvelder. "Quinten is denk ik wel toe aan een volgende stap", zei Koeman. "Dat heeft hij ook bij het Nederlands elftal wel aangetoond."

4 uur geleden
Voetballer Di María volgend seizoen niet meer bij Benfica

LISSABON (ANP) - Voetballer Ángel Di María keert volgend seizoen niet terug bij Benfica. De Argentijnse aanvaller maakte dat bekend nadat zijn club zaterdag door een 1-1-gelijkspel tegen Braga naast de titel in de Portugese competitie had gegrepen.

5 uur geleden
Crystal Palace stunt met zege op Manchester City in finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Crystal Palace heeft voor het eerst in de 119-jarige clubhistorie een grote voetbalprijs gewonnen. De Londenaren versloegen Manchester City in de finale van de FA Cup. Op Wembley werd het 1-0.

20 uur geleden
Voetbalster Ravensbergen van kampioen Twente 'supertrots op team'

ENSCHEDE (ANP) - Voetbalster Jaimy Ravensbergen van FC Twente was "supertrots op het hele team" na het veroveren van de landstitel. De 24-jarige topscorer van de Eredivisie voor vrouwen draaide op de spannende laatste speeldag met een hattrick een ruime achterstand tegen AZ (0-2) om in een 3-2-zege voor FC Twente.

22 uur geleden