Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Regerend kampioen Brabec wint zesde etappe Dakar Rally

Regerend kampioen Brabec wint zesde etappe Dakar Rally

AL DUWADIMI (ANP/AFP) - De Amerikaanse motorrijder Ricky Brabec heeft de zesde etappe van de Dakar Rally gewonnen. De regerend kampioen was na 605 kilometer tussen Hail en Al Duwadimi 23 seconden sneller dan de Fransman Adrien Van Beveren. De Spanjaard José Ignacio Cornejo werd derde op 51 seconden.

Het was voor Brabec de elfde etappezege uit zijn carrière. Klassementsleider Daniel Sanders eindigde op de negende plaats. De Australiër heeft in het klassement een voorsprong van bijna twaalf minuten op Tosha Schareina uit Spanje.

Bij de auto's ging de dagzege naar Guillaume De Mévius. De Belg kwam in zijn Mini anderhalve minuut voor zijn Portugese teamgenoot João Ferreira binnen. Vijfvoudig kampioen Nasser Al-Attiyah uit Qatar werd derde. De Zuid-Afrikaanse klassementsleider Henk Lategan eindigde op de zevende plaats.

Meer uit Sport

Schulting ziet abrupt einde aan rentree op shorttrackijs Milaan

MILAAN (ANP) - Voor Suzanne Schulting zat het olympisch shorttracktoernooi er ineens op in de halve finale van de 1500 meter. De 28-jarige Friezin ging halverwege haar halve finale in een duel met de Italiaanse Elisa Confortola plots onderuit. "Ik viel uit het niets, ik brak gewoon weg op mijn linkerschaats en that's it", zei de drievoudig olympisch kampioene. Landgenote Xandra Velzeboer kwam in dezelfde halve finale ook ten val.

17 minuten geleden
TeamNL evenaart recordaantal van acht keer goud op Winterspelen

MILAAN (ANP) - De Nederlandse deelnemers aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo hebben vrijdag een record geëvenaard. De Nederlandse shorttrackmannen zorgden met hun zege op de aflossing voor de achtste gouden medaille.

22 minuten geleden
Nederland heeft in Milaan meer medailles dan vorige Winterspelen

MILAAN (ANP) - Nederland heeft bij de Olympische Spelen in Milaan meer medailles behaald dan tijdens de vorige Winterspelen in Beijing. De shorttrackmannen wonnen de aflossing en zorgden daarmee voor de achttiende plak voor TeamNL. Langebaanschaatsster Antoinette Rijpma-de Jong won eerder op vrijdag verrassend de 1500 meter.

24 minuten geleden
Shorttrackers sluiten olympisch toernooi af met zeven medailles

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben het olympische toernooi in Milaan afgesloten met een recordaantal van zeven medailles, waarvan vijf gouden.

26 minuten geleden
Shorttrackers bezorgen Nederland op aflossing achtste goud

MILAAN (ANP) - De shorttrackmannen hebben Nederland op de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo de achtste gouden medaille bezorgd. Kopman Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer en Friso Emons eindigden in de finale van de aflossing als eerste.

44 minuten geleden
Velzeboer en Schulting na val op 1500 meter uitgeschakeld

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer gaat in Milaan geen derde olympische titel winnen. De 24-jarige Nederlandse ging in de halve finale onderuit, net als haar landgenote Suzanne Schulting.

1 uur geleden
Melle van 't Wout vervangt De Laat in finale olympische aflossing

MILAAN (ANP) - Het Nederlandse shorttrackteam voor de finale van de olympische aflossing kent geen verrassingen. Bondscoach Niels Kerstholt vervangt Itzhak de Laat zoals verwacht door Melle van 't Wout. Kopman Jens van 't Wout, Teun Boer en Friso Emons zijn de andere drie rijders.

1 uur geleden