
Regen houdt tennisser Van de Zandschulp voorlopig van de baan
LONDEN (ANP) - De halve finale op het gras van Queen's tussen Botic van de Zandschulp en de Italiaan Matteo Berrettini kan voorlopig niet beginnen. Kort voor het aanvangsuur van 14.00 uur gingen de zeilen over de baan in Londen vanwege de regen. De tennispartij staat nu gepland voor 14.30 uur, mits het zoals verwacht stopt met regenen.
Voor Van de Zandschulp wordt het zijn eerste halve finale op een grastoernooi. Met Berrettini treft hij de nummer 2 van de plaatsingslijst.
Van de Zandschulp haalde een maand geleden nog de finale op het graveltoernooi in München, maar gaf daarin uiteindelijk op vanwege ademhalingsproblemen. Op het gras van Rosmalen strandde hij vorige week al in de eerste ronde.
Meer uit Sport
CINCINNATI (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zaterdag de finale op het masterstoernooi van Cincinnati bereikt. De Spaanse tennisser versloeg de Duitser Alexander Zverev in twee sets (6-4 6-3).
4 uur geledenMARSTRAND (ANP) - Zeiler Duko Bos heeft bij de EK in het Zweedse Marstrand zilver veroverd in de ILCA 7-klasse. Hij eindigde eigenlijk als derde achter de Britse winnaar Michael Beckett en George Gautrey. Die laatstgenoemde Nieuw-Zeelander kwam niet in aanmerking voor een medaille op de EK.
9 uur geledenMÖNCHENGLADBACH (ANP) - De Nederlandse hockeyers zijn er niet in geslaagd de Europese titel te prolongeren. In de finale verloor Oranje na shoot-outs van gastland Duitsland. In een herhaling van de olympische finale stond het na de reguliere speeltijd nog 1-1.
11 uur geledenCHORZOW (ANP) - Femke Bol heeft voor de 29e keer op rij de 400 meter horden gewonnen in de Diamond League. De regerend wereldkampioene noteerde in het Poolse Chorzow een tijd van 51,91, de beste tijd van dit jaar in de wereld.
12 uur geledenCHORZOW (ANP) - Atlete Nadine Visser is bij de Diamond League in het Poolse Chorzow achtste geworden in de finale van de 100 meter horden. Visser kwam tot een tijd van 12,60, boven haar toptijd uit de series (12,28), waarmee ze eerder op de dag haar eigen nationale record had verbeterd.
14 uur geledenSILKEBORG (ANP) - De Deense wielrenner Mads Pedersen heeft de Ronde van Denemarken gewonnen. In de vijfde en laatste etappe, een heuvelrit van Hobro naar Silkeborg over 157 kilometer, bleek de allrounder van Lidl-Trek opnieuw de sterkste in de sprint van een eerste kleine groep. Pedersen, die al twee ritzeges op zak had, hield de Fransman Axel Zingle en de Zweed Jakob Söderqvist achter zich.
15 uur geledenCHORZOW (ANP) - Atlete Nadine Visser heeft in de series bij de Diamond League in het Poolse Chorzow haar eigen Nederlandse record verbeterd. Visser snelde in de tweede serie naar een tijd van 12,28. Daarmee was ze 0,08 seconde sneller dan het oude record dat ze vorig jaar liep.
15 uur geleden