Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Regelgeving dwingt Heracles tot afscheid van doelman Brouwer

Regelgeving dwingt Heracles tot afscheid van doelman Brouwer

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo laat doelman Michael Brouwer ondanks zijn goede prestaties de afgelopen twee seizoenen vertrekken. De club zegt op de website dat de regelgeving een langer verblijf van de keeper, die al twaalf seizoenen in dienst is bij de Eredivisionist, in de weg staat. Het contract van Brouwer (31) loopt na komend seizoen af, maar hij mag nu al transfervrij vertrekken.

"Als je een speler na twaalf seizoenen bij dezelfde club een nieuw contract aanbiedt dan wordt dat automatisch een contract voor onbepaalde tijd", legt technisch directeur Nico-Jan Hoogma op de website uit. "Dat zou betekenen dat een speler zijn contract tussendoor op ieder moment in het seizoen kan opzeggen als er een mooie kans voorbijkomt. Dan zou de club op dat moment geen vervanger meer kunnen halen."

Heracles zegt het afgelopen seizoen in Fabian de Keijzer "geïnvesteerd" te hebben als vervanger. "Wij vinden Fabian kwalitatief gelijkwaardig en nog een jaar achter Michael op de bank zitten is geen wenselijke situatie." De club noemt het "vervelend" voor Brouwer. "Hij is de afgelopen jaren een uitstekende keeper voor ons geweest en is een echte clubman geworden. Maar met het oog op de toekomst moeten we deze lastige beslissing wel nemen", zegt Hoogma. "Michael mag op zoek naar een nieuwe uitdaging en totdat hij die heeft gevonden blijft hij uiteraard een volwaardig en gewaardeerd lid van onze selectie."

Meer uit Voetbal

Feyenoord neemt na vuurwerkgeweld geen fans mee naar NEC en PEC

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord neemt geen supporters mee naar de komende uitduels met NEC en PEC Zwolle. De leiding van de club heeft deze maatregel genomen na het vuurwerkgeweld van afgelopen zondag in het uitduel met SC Cambuur, waarbij zeven fans van de thuisploeg gewond raakten.

46 minuten geleden
Fans Cambuur: geen fans van FC Twente is absurde maatregel

LEEUWARDEN (ANP) - Supporters van SC Cambuur snappen niet waarom fans van FC Twente zondag niet welkom zijn in Leeuwarden. "Het opvallende aan deze maatregel is dat supporters die nog moeten afreizen naar Leeuwarden gestraft worden voor iets waar ze part noch deel aan hebben. Of worden de supporters al gestraft voordat er überhaupt iets heeft voorgevallen? Hoe dan ook, een compleet absurde maatregel", laat de supportersvereniging Cambuur Culture weten.

55 minuten geleden
Van Gaal heeft een goed gevoel bij nieuwe bondscoach Xavi

ZEIST (ANP) - Louis van Gaal heeft alle vertrouwen in Xavi Hernández, de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal. Dat heeft de 75-jarige Amsterdammer laten weten in een videoboodschap.

1 uur geleden
Van de Pavert vertrekt snel bij Cambuur en keert terug naar Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ryan van de Pavert keert terug naar Ajax. De 20-jarige middenvelder ondertekende eind juni een huurcontract voor een seizoen bij SC Cambuur, maar vertrekt vanwege persoonlijke omstandigheden uit Leeuwarden.

1 uur geleden
Rotterdam beslist na evaluatie over maatregelen Feyenoord-duel

ROTTERDAM (ANP) - De gemeente Rotterdam kan nog niet zeggen of er zondag extra maatregelen genomen worden bij de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen ADO Den Haag. Donderdag is er eerst een evaluatie van het vuurwerkincident bij SC Cambuur in Leeuwarden, zegt een woordvoerder van de gemeente.

2 uur geleden
Geen Feyenoord-supporters bij NEC bij uitblijven aanhoudingen

NIJMEGEN (ANP) - Als er geen verdachten worden aangehouden voor het vuurwerkincident bij SC Cambuur, dan zijn Feyenoord-supporters niet welkom in Nijmegen wanneer de Rotterdamse club tegen NEC speelt. Dat heeft de burgemeester van Nijmegen, Hubert Bruls, gezegd bij WNL-talkshow Goedenavond Nederland.

11 uur geleden
Arsenal-verdediger Timber gekozen in Elftal van het Jaar

LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber is gekozen in het Elftal van het Jaar van de Engelse spelersvakbond (PFA). De Oranje-international werd afgelopen seizoen met de Londense club landskampioen van Engeland. Bruno ‌Fernandes van Manchester United werd door de voetballers gekozen als Speler van het Jaar.

13 uur geleden