Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Regelgeving dwingt Heracles tot afscheid van doelman Brouwer

Regelgeving dwingt Heracles tot afscheid van doelman Brouwer

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo laat doelman Michael Brouwer ondanks zijn goede prestaties de afgelopen twee seizoenen vertrekken. De club zegt op de website dat de regelgeving een langer verblijf van de keeper, die al twaalf seizoenen in dienst is bij de Eredivisionist, in de weg staat. Het contract van Brouwer (31) loopt na komend seizoen af, maar hij mag nu al transfervrij vertrekken.

"Als je een speler na twaalf seizoenen bij dezelfde club een nieuw contract aanbiedt dan wordt dat automatisch een contract voor onbepaalde tijd", legt technisch directeur Nico-Jan Hoogma op de website uit. "Dat zou betekenen dat een speler zijn contract tussendoor op ieder moment in het seizoen kan opzeggen als er een mooie kans voorbijkomt. Dan zou de club op dat moment geen vervanger meer kunnen halen."

Heracles zegt het afgelopen seizoen in Fabian de Keijzer "geïnvesteerd" te hebben als vervanger. "Wij vinden Fabian kwalitatief gelijkwaardig en nog een jaar achter Michael op de bank zitten is geen wenselijke situatie." De club noemt het "vervelend" voor Brouwer. "Hij is de afgelopen jaren een uitstekende keeper voor ons geweest en is een echte clubman geworden. Maar met het oog op de toekomst moeten we deze lastige beslissing wel nemen", zegt Hoogma. "Michael mag op zoek naar een nieuwe uitdaging en totdat hij die heeft gevonden blijft hij uiteraard een volwaardig en gewaardeerd lid van onze selectie."

Meer uit Voetbal

Directeur Vitesse vindt actie fans De Graafschap 'onacceptabel'

ARNHEM (ANP) - Willem van der Linden, algemeen directeur van Vitesse, noemt het "onacceptabel" dat het duel met De Graafschap door toedoen van supporters is geannuleerd. "Dit is heel vervelend voor onze supporters. Er waren 17.000 mensen in ons stadion", zei Van der Linden zondag tegen ESPN. "We hoopten er een feestje van te maken. Dit heb ik nog nooit meegemaakt."

34 minuten geleden
Vitesse - De Graafschap afgelast na blokkade spelersbus door fans

DOETINCHEM (ANP) - De wedstrijd tussen Vitesse en De Graafschap in de eerste divisie is definitief afgelast. Dat besloot de KNVB nadat boze supporters van De Graafschap de spelersbus tegenhielden bij het stadion van de club uit Doetinchem.

53 minuten geleden
Boze supporters blokkeren spelersbus De Graafschap

DOETINCHEM (ANP) - Boze supporters van De Graafschap houden de spelersbus tegen bij het stadion van de club uit Doetinchem. De poort zit op slot, bevestigde directeur Marco Bogers aan het ANP. Door de protestactie kan de bus niet vertrekken naar Arnhem voor de wedstrijd tegen Vitesse in de eerste divisie.

1 uur geleden
Minuut stilte en sobere sfeer bij voetbalwedstrijden in Polen

WARSCHAU (ANP/DPA) - De wedstrijden in het Poolse betaald voetbal gaan zondag door, ondanks dat er een nationale rouwperiode is afgekondigd na de dodelijke schietpartij in het centrum van Krakau. "De geplande voetbalwedstrijden gaan door, maar op een wijze die past bij de ernst van de situatie", verklaarde de Poolse bond PZPN.

2 uur geleden
Messi eerste speler die voor tweede jaar op rij topscorer MLS is

MIAMI (ANP) - Lionel Messi is als eerste voetballer ooit voor het tweede jaar op rij topscorer geworden in de Amerikaanse voetbalcompetitie MLS. De Argentijn ontving daarvoor de Amerikaanse versie van de Gouden Schoen. De 39-jarige vedette kwam in 34 wedstrijden tot 26 doelpunten voor Inter Miami. Hij bleef Petar Musa van FC Dallas voor, die 22 keer scoorde.

4 uur geleden
Real Madrid wint bij Valencia en houdt aansluiting met Barcelona

VALENCIA (ANP) - Real Madrid heeft zaterdagavond in de Spaanse competitie met 3-0 gewonnen op bezoek bij Valencia. Daarmee komt Real op 30 punten, evenveel als koploper FC Barcelona, dat zondag een uitwedstrijd speelt tegen Atlético Madrid.

14 uur geleden
Koploper PSG wint van Troyes zevende competitiewedstrijd op rij

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond de zevende wedstrijd op rij gewonnen in de Franse competitie. In het eigen Parc des Princes werd ES Troyes met 1-0 verslagen door de regerend landskampioen. Illja Zabarny maakte in de 39e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.

14 uur geleden