Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Red Bull zeker van tweede plek WK constructeurs

Red Bull zeker van tweede plek WK constructeurs

BAHREIN (ANP) - Formule 1-renstal Red Bull heeft zich in de Grote Prijs van Bahrein verzekerd van de tweede plaats in het kampioenschap van de constructeurs. Met de tweede plaats van Max Verstappen en de derde van teamgenoot Alexander Albon kwam het Oostenrijkse team op 274 punten en is met nog twee races te gaan niet meer te achterhalen door de overige concurrenten. Mercedes, het team van wereldkampioen Lewis Hamilton en Valtteri Bottas, was al zeker van de wereldtitel.

Verstappen eindigde in Bahrein als tweede en liep in het individuele kampioenschap in op Bottas, die als achtste werd afgevlagd. De Nederlander staat met 189 punten nog altijd derde in de WK-stand, maar kan Bottas, die 201 punten heeft, nog voorbij in de twee resterende grands prix.

Hamilton verzekerde zich twee weken geleden in de Grote Prijs van Turkije al van zijn zevende wereldtitel. Hij won ook de race in Bahrein en kwam daarmee op 95 grandprixzeges in zijn carrière.

Meer uit Sport

Verstappen rijdt met splinternieuwe motor in Barcelona

MONTMÉLO (ANP) - Max Verstappen rijdt dit weekeinde in de Grote Prijs van Barcelona-Catalonië met een splinternieuwe motor. "Dat moet wel, want de oude doet het niet meer. Anders ben ik straks Fred Flintstone", zei de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 op de persdag voorafgaand aan het raceweekend.

2 uur geleden
Van Aert sprint naar ritzege in Tour Auvergne-Rhône-Alpes

VILLARS-LES-DOMBES (ANP) - Wout van Aert heeft de vijfde etappe van de Tour Auvergne-Rhône-Alpes gewonnen, voorheen het Critérium du Dauphiné. De Belgische renner van Visma - Lease a Bike was in Villars-les-Dombes de snelste in de massasprint, voor de Fransman Hugo Hofstetter en Phil Bauhaus uit Duitsland.

3 uur geleden
Antonelli gaat voor zesde zege op rij: ik heb geen twijfels meer

MONTMÉLO (ANP) - Kimi Antonelli is zelf ook verbaasd dat hij al in zijn tweede jaar de Formule 1 domineert. De 19-jarige Italiaan van Mercedes won de laatste vijf grands prix en leidt riant in het wereldkampioenschap. "Als je me twee jaar geleden had gezegd dat ik ooit het kampioenschap zou leiden, had ik je voor gek verklaard", zei hij tijdens de persconferentie van de FIA voorafgaand aan de Grote Prijs van Barcelona-Catalonië. "Maar ik ben blij dat ik in deze positie verkeer en dankbaar voor de kans die ik heb gekregen."

4 uur geleden
Griekspoor strandt in tweede ronde grastoernooi Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Tallon Griekspoor is er niet in geslaagd de kwartfinales te bereiken van het grastoernooi van Rosmalen. De als zesde geplaatste Nederlander verloor in twee sets van Zhang Zhizhen, de Chinese nummer 214 van de wereldranglijst: 6-7 (5) 4-6.

6 uur geleden
Prijzengeld Wimbledon stijgt met 20 procent naar 74 miljoen euro

LONDEN (ANP) - Wimbledon heeft het prijzengeld voor de tennissers met 20 procent verhoogd. De organisatie meldt dat er een prijzenpot is van in totaal 64,2 miljoen Britse pond, zo'n 74,4 miljoen euro.

7 uur geleden
Titelverdedigster Mertens uitgeschakeld op grastoernooi Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Titelverdedigster Elise Mertens is uitgeschakeld op het grastoernooi van Rosmalen. De als derde geplaatste Belgische verloor in twee sets van de Roemeense Elena-Gabriela Ruse: 6-3 6-3.

8 uur geleden
Rentree Williams in Londen voorbij door afmelding Mboko

LONDEN (ANP) - De rentree van Serena Williams in het vrouwendubbel op het grastoernooi van Queen's is tot een vroegtijdig einde gekomen. Williams' dubbelpartner Victoria Mboko uit Canada heeft zich moeten terugtrekken met een blessure.

9 uur geleden