Red Bull vreest ook in Oostenrijk voor snelle Norris
SPIELBERG (ANP/RTR) - Red Bull verwacht komend weekend in de Grote Prijs van Oostenrijk weer een snelle Lando Norris. Dat zei teambaas Christian Horner in aanloop naar de race op het circuit in Spielberg, dat eigendom is van de energiedrankfabrikant. Drievoudig wereldkampioen Max Verstappen wist Norris afgelopen zondag in de Grote Prijs van Spanje nipt voor te blijven en zijn zevende zege van dit jaar te boeken, maar de Nederlander gaf na afloop wel toe dat de Brit de snelste auto had.
"We verwachten dat McLaren en Lando weer snel zullen zijn", zei Horner. "Van Ferrari en Mercedes weet ik het niet. Als je kijkt naar het gat met die jongens na de race in Spanje, was het vrijwel gelijk aan vorig jaar. Degene die een stap verder is gegaan, is Lando. We moeten op dit moment heel hard vechten voor de overwinningen en we moeten als team op de toppen van ons kunnen werken. Dat is de Formule 1, dat is zoals het hoort."
Verstappen spoorde na de Grote Prijs van Spanje het team van Red Bull aan om de prestaties van zijn auto te verbeteren. "Dit kunnen we de rest van het seizoen niet volhouden. Dat baart zorgen, wij zullen onze Red Bull echt beter moeten maken."
Duizenden fans
In de vooruitblik van Red Bull liet de Nederlander weten dat hij graag in Oostenrijk is. Jaarlijks trekken vele duizenden fans van Verstappen naar de Red Bull Ring. "Het is goed om de fans in het oranje te zien en hun steun te voelen. Het circuit leent zich voor inhaalacties, dus ik weet zeker dat het een spannende race gaat worden", aldus de Limburger.
De Grote Prijs van Oostenrijk is de elfde ronde van de Formule 1 van dit jaar en bevat evenals vorig jaar een sprintrace. Verstappen won vorig jaar zowel de sprint als de hoofdrace op de Red Bull Ring. Hij leidt ook dit jaar in het kampioenschap en heeft 69 punten voorsprong op Norris, die tweede staat.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Coco Gauff heeft als eerste de finale van het tennistoernooi van Rome bereikt. De als derde geplaatste Amerikaanse versloeg de Roemeense Sorana Cirstea: 6-4 6-3.
3 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft voor de 32e keer op rij een wedstrijd op een masterstoernooi gewonnen. De Italiaan verbrak daarmee het record van de Serviër Novak Djokovic, die in 2011 tot 31 achtereenvolgende zeges kwam.
5 uur geledenROME (ANP/RTR) - Tennisser Luciano Darderi heeft zich bij het masterstoernooi van Rome voor de halve finale geplaatst. De Italiaan rekende in een partij die tot diep na middernacht duurde af met de Spaanse tiener Rafael Jodar: 7-6 (5) 5-7 6-0.
11 uur geledenPOTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.
1 dag geledenNEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.
1 dag geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
1 dag geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
2 dagen geleden