Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Red Bull vreest ook in Oostenrijk voor snelle Norris

Red Bull vreest ook in Oostenrijk voor snelle Norris

SPIELBERG (ANP/RTR) - Red Bull verwacht komend weekend in de Grote Prijs van Oostenrijk weer een snelle Lando Norris. Dat zei teambaas Christian Horner in aanloop naar de race op het circuit in Spielberg, dat eigendom is van de energiedrankfabrikant. Drievoudig wereldkampioen Max Verstappen wist Norris afgelopen zondag in de Grote Prijs van Spanje nipt voor te blijven en zijn zevende zege van dit jaar te boeken, maar de Nederlander gaf na afloop wel toe dat de Brit de snelste auto had.

"We verwachten dat McLaren en Lando weer snel zullen zijn", zei Horner. "Van Ferrari en Mercedes weet ik het niet. Als je kijkt naar het gat met die jongens na de race in Spanje, was het vrijwel gelijk aan vorig jaar. Degene die een stap verder is gegaan, is Lando. We moeten op dit moment heel hard vechten voor de overwinningen en we moeten als team op de toppen van ons kunnen werken. Dat is de Formule 1, dat is zoals het hoort."

Verstappen spoorde na de Grote Prijs van Spanje het team van Red Bull aan om de prestaties van zijn auto te verbeteren. "Dit kunnen we de rest van het seizoen niet volhouden. Dat baart zorgen, wij zullen onze Red Bull echt beter moeten maken."

Duizenden fans

In de vooruitblik van Red Bull liet de Nederlander weten dat hij graag in Oostenrijk is. Jaarlijks trekken vele duizenden fans van Verstappen naar de Red Bull Ring. "Het is goed om de fans in het oranje te zien en hun steun te voelen. Het circuit leent zich voor inhaalacties, dus ik weet zeker dat het een spannende race gaat worden", aldus de Limburger.

De Grote Prijs van Oostenrijk is de elfde ronde van de Formule 1 van dit jaar en bevat evenals vorig jaar een sprintrace. Verstappen won vorig jaar zowel de sprint als de hoofdrace op de Red Bull Ring. Hij leidt ook dit jaar in het kampioenschap en heeft 69 punten voorsprong op Norris, die tweede staat.

Meer uit Sport

Schulting op Olympische Spelen ook als shorttrackster in actie

UTRECHT (ANP) - Suzanne Schulting doet volgende maand bij de Olympische Spelen naast langebaanschaatsster ook als shorttrackster mee. Schaatsbond KNSB meldt dat de 28-jarige Friezin een aanwijsplek heeft gekregen voor de 1500 meter bij het shorttrack. Op de langebaan doet ze mee aan de 1000 meter.

9 uur geleden
Legendarische oud-honkballer Hamilton Richardson (85) overleden

ROTTERDAM (ANP) - Oud-honkballer Hamilton Richardson is op 85-jarige leeftijd overleden. Dat meldt Sparta Rotterdam op de site van de club. Het is niet bekendgemaakt waaraan hij is gestorven. Richardson geldt als één van de beste honkballers aller tijden die ooit in de Nederlandse competitie heeft gespeeld.

13 uur geleden
Oud-honkbalinternational De Jong (46) overleden

ALMERE (ANP) - Oud-honkbalinternational Sidney de Jong is dinsdag op 46-jarige leeftijd overleden. Dat heeft de honkbalbond bevestigd aan het ANP. Over de doodsoorzaak is nog niets bekendgemaakt.

13 uur geleden
Toptennissers hoeven iets minder verplichte toernooien te spelen

LONDEN (ANP/AFP) - De beste tennissers ter wereld hoeven dit jaar aan één toernooi minder verplicht deel te nemen. Van tennisbond ATP moet de top 30 aan minimaal vier zogenoemde ATP 500-toernooien meedoen in plaats van de vijf van vorig jaar. De verplichte deelname aan masterstoernooien (ATP-1000) en de ATP Finals, mits een speler zich daarvoor heeft gekwalificeerd, blijft wel staan.

14 uur geleden
Olympisch kampioene Zheng meldt zich af voor Australian Open

MELBOURNE (ANP/AFP) - Oud-finaliste Zheng Qinwen heeft zich afgemeld voor de Australian Open. De regerend olympisch kampioene acht zichzelf niet fit genoeg om vanaf 18 januari deel te nemen aan het eerste grandslamtoernooi van het jaar, meldt de 23-jarige Chinese tennisster via sociale media.

15 uur geleden
Giro-winnaar Simon Yates stopt per direct als wielrenner

DEN BOSCH (ANP) - De Brit Simon Yates (33) stopt per direct als wielrenner. De winnaar van de afgelopen Giro d'Italia vindt het, na een succesvol jaar met ook een ritzege in de Tour de France, het goede moment om zijn carrière te beëindigen. Dat meldt zijn ploeg Visma - Lease a Bike, waar hij nog een jaar onder contract stond.

1 dag geleden
Oud-wielrenner Dumoulin nieuwe koersdirecteur Amstel Gold Race

MAASTRICHT (ANP) - Tom Dumoulin is vanaf volgend jaar de nieuwe koersdirecteur van de Amstel Gold Race. De 35-jarige voormalig wielrenner wordt de opvolger van Leo van Vliet, die in april na dertig edities stopt.

1 dag geleden