Red Bull presenteert nieuwe auto Verstappen op 15 februari
MILTON KEYNES (ANP) - Het Formule 1-team Red Bull heeft bekendgemaakt dat de nieuwe wagen van wereldkampioen Max Verstappen en zijn ploeggenoot Sergio Pérez wordt gepresenteerd op 15 februari. Verdere details over de tijd en locatie van de presentatie van de RB20 meldde het team van drievoudig wereldkampioen Verstappen niet.
Red Bull kende met de RB19 een uiterst succesvol seizoen. Verstappen won in 2023 negentien van de 22 grands prix en werd voor de derde keer wereldkampioen. Zijn Mexicaanse ploeggenoot Pérez won twee races. Alleen de Grote Prijs van Singapore ging naar de Spanjaard Carlos Sainz in zijn Ferrari.
Hoeveel er op 15 februari van de nieuwe auto van Red Bull te zien is, is nog niet bekend. Vanaf 21 februari zijn er drie testdagen in Bahrein. De eerste grand prix, ook in Bahrein, staat voor 2 maart op de kalender.
Meer uit Sport
APT (ANP) - Wielrenner Harold Tejada uit Colombia heeft de zesde etappe in Parijs-Nice op zijn naam geschreven. De Colombiaan van XDS Astana ontsnapte in de rit van Barnetane naar Apt over 179,3 kilometer in de slotkilometers uit de groep met favorieten en bleef die voor. Dorian Godon uit Frankrijk werd tweede en de Brit Lewis Askey kwam als derde binnen.
16 minuten geledenBERLIJN (ANP/DPA) - De Formule 1-races in Bahrein en Saudi-Arabië zijn geannuleerd. Dat stelt de Duitse betaalzender Sky volgens DPA. De GP's stonden voor 12 en 19 april op de kalender, maar gaan vanwege de oorlog in het Midden-Oosten niet door.
20 minuten geledenNIEUWEGEIN (ANP) - De judobond (JBN) gaat met tien judoka's naar het Europees kampioenschap, dat plaatsvindt van 16 tot en met 19 april in de Georgische hoofdstad Tbilisi. Het team bestaat uit zeven vrouwen en drie mannen.
26 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Team Essent heeft schaatsster Angel Daleman tot de zomer van 2028 vastgelegd. De ploeg van Sven Kramer en Jac Orie heeft het contract van de 18-jarige schaatsster, dat nog liep tot 2027, opengebroken en verlengd.
55 minuten geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Niels de Langen (27) heeft vrijdag een zilveren medaille gewonnen op de reuzenslalom bij de Paralympische Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. Het goud was voor de Italiaan René de Silvestro. Thijn Speksnijder werd elfde.
1 uur geledenCOURCHEVEL (ANP/AFP/DPA) - Skiër Marco Odermatt heeft zich vrijdag voor de vijfde achtereenvolgende keer verzekerd van de algemene wereldbekertitel. De Zwitser eindigde op de afdaling in Courchevel als derde. De zege ging naar de Oostenrijker Vincent Kriechmayr.
3 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Snowboardster Lisa Bunschoten-Vos heeft bij de Paralympische Winterspelen een zilveren medaille behaald. De 30-jarige Nederlandse noteerde op het onderdeel banked slalom een beste tijd van 1.03,53. Het goud ging met 1.02,99 naar de Amerikaanse Kate Delson. Haar landgenote Brenna Huckaby eindigde in 1.03,98 als derde.
4 uur geleden