Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Red Bull haalt coureur Sette Câmara als reserve terug

Red Bull haalt coureur Sette Câmara als reserve terug

MELBOURNE (ANP) - Kort voor de start van het nieuwe Formule 1-seizoen heeft Red Bull een extra coureur vastgelegd. De 21-jarige Braziliaan Sérgio Sette Câmara gaat als test- en reservecoureur aan de slag bij Red Bull en AlphaTauri, de twee renstallen die nauw samenwerken. Red Bull, het team van Max Verstappen, heeft met de Zwitser Sébastien Buemi ook nog een ervaren coureur achter de hand.

Sette Câmara eindigde vorig seizoen als vierde in de Formule 2, de raceklasse die als voorportaal van de Formule 1 geldt. De titel ging naar Nyck de Vries. De Nederlandse coureur is inmiddels overgestapt naar de elektrische raceklasse Formule E.

Sette Câmara zat eerder in het juniorenprogramma van Red Bull, maar begin 2017 raakte hij zijn plekje kwijt. Vorig jaar fungeerde hij als test- en reservecoureur bij McLaren. Komend seizoen is hij op vrijwel alle circuits als reserve aanwezig voor het geval er iets gebeurt met de vaste coureurs van Red Bull en AlphaTauri.

Meer uit Sport

Lamens op US Open in hoofdstadion Arthur Ashe tegen Swiatek

NEW YORK (ANP) - Suzan Lamens komt donderdag op de US Open in actie in het Arthur Ashe Stadium, het grootste tennisstadion ter wereld. De Nederlandse en de Poolse Iga Swiatek zijn ingedeeld in de eerste partij van de dag, die om 17.30 uur Nederlandse tijd begint.

8 uur geleden
Djokovic op US Open in vier sets langs Amerikaan Svajda

NEW YORK (ANP) - Novak Djokovic staat op de US Open in de derde ronde. De 38-jarige Serviër verloor de eerste set in een tiebreak van de Amerikaan Zachary Svajda, maar trok de partij daarna alsnog naar zich toe: 6-7 (5) 6-3 6-3 6-1. In de eerste ronde had Djokovic ook afgerekend met een Amerikaan, Learner Tien.

8 uur geleden
Schilder wint finale Diamond League na ongeldige poging Mitton

ZÜRICH (ANP) - Kogelstootster Jessica Schilder heeft de finale van de Diamond League in Zürich gewonnen. De 26-jarige Volendamse noteerde 20,26 meter als beste afstand en eindigde daarmee als tweede achter Sarah Mitton. De Canadese, die tot 20,67 meter kwam, bleek bij haar winnende stoot buiten de ring te zijn gekomen voordat de kogel de grond raakte. Dat is niet toegestaan.

9 uur geleden
Formule 1-team McLaren vanaf 2026 met Mastercard als naamsponsor

AMSTERDAM (ANP) - Het Formule 1-team van McLaren heeft een meerjarige overeenkomst gesloten met Mastercard als naamsponsor. Dat maakte de formatie van WK-leider Oscar Piastri en Lando Norris bekend tijdens een bijeenkomst op het Westergasterrein in Amsterdam. De samenwerking gaat vanaf het nieuwe seizoen in, meldde teambaas Zak Brown over 'McLaren Mastercard Formula 1-team'.

11 uur geleden
Servië volgende tegenstander Nederlandse volleybalsters op WK

BANGKOK (ANP) - De Nederlandse volleybalsters nemen het vrijdag in de achtste finales van het WK in Thailand op tegen Servië. De Servische speelsters verloren hun laatste groepswedstrijd met 3-1 in sets van Japan (23-25 28-30 25-23 18-25) en eindigden daarmee als tweede in groep H, waardoor ze Nederland treffen.

14 uur geleden
Wielrenster Adegeest rijdt komende twee seizoenen voor Lidl-Trek

WATERLOO (ANP) - Lidl-Trek heeft wielrenster Loes Adegeest voor de komende twee seizoenen vastgelegd. Adegeest komt over van FDJ-Suez, waar ze sinds 2023 voor rijdt.

17 uur geleden
Verstappen kijkt uit naar race voor zee van Oranjefans

ZANDVOORT (ANP) - Max Verstappen kijkt ernaar uit om langs de zee van Oranjefans te racen in de Dutch Grand Prix. De regerend wereldkampioen kondigt aan dat hij zijn helm met oranje leeuw komend weekend zal dragen.

18 uur geleden