Red Bull-coureur Pérez valt uit in Formule 1-race Oostenrijk
SPIELBERG (ANP) - Red Bull-coureur Sergio Pérez is na zo'n 26 van de 71 ronden uitgevallen in de Grote Prijs van Oostenrijk. De nummer 2 in de WK-stand en teamgenoot van klassementsleider Max Verstappen had te veel last van schade aan zijn auto die hij in de eerste ronde opliep. Toen botste de 32-jarige Mexicaan op de Mercedes van George Russell, die voor het incident 5 seconden tijdstraf kreeg.
Pérez was als vijfde begonnen aan de race maar viel na het incident terug naar de twintigste en laatste plek. Zijn achterstand op Verstappen in de WK-stand was voor de race 38 punten. De Nederlander had rond het moment van uitvallen van zijn teamgenoot de leiding in de race, maar raakte die even later kwijt.
Meer uit Sport
AMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse tennissers spelen in september de wedstrijd in de Davis Cup tegen Colombia in de Maaspoort in Den Bosch. Dat meldde tennisbond KNLTB vrijdag. Het team van captain Paul Haarhuis werd bij de loting in februari gekoppeld aan Colombia.
5 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) is op basis van haar prestaties bij de Nederlandse kampioenschappen opgenomen in de trajectselectie voor de EK. Dat meldt turnbond KNGU. Turnsters in die selectie doen op 11 en 25 juli mee aan de EK-kwalificaties, waarna de vijfkoppige selectie voor het titeltoernooi bekend wordt.
4 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - De Britse wielrenner Chris Froome heeft zijn carrière definitief beëindigd. De viervoudig winnaar van de Tour de France zat sinds eind vorig jaar zonder ploeg.
4 uur geledenTORONTO (ANP) - Portugal speelt in de achtste finales van het WK tegen Spanje. Het elftal van bondscoach Roberto Martínez won in de nacht van donderdag op vrijdag in Toronto met 2-1 van Kroatië. Het winnende doelpunt van Gonçalo Ramos viel in de 95e minuut. De Kroatische gelijkmaker van Joško Gvardiol werd in de 13e minuut van de blessuretijd afgekeurd wegens buitenspel.
8 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - Europees kampioen Spanje heeft zich met een overtuigende zege op Oostenrijk geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Luis de la Fuente won in Los Angeles Stadium met 3-0, dankzij twee doelpunten van Mikel Oyarzabal en een van Pedro Porro. De score had veel hoger uit kunnen vallen voor het oppermachtig spelende Spanje. Het was de vijfde wedstrijd op rij op een WK dat Spanje geen tegentreffer incasseerde.
8 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - Gianni Infantino heeft gezegd dat de halftime-show bij de finale van het WK voetbal "de meest onvergetelijke show ooit" zal worden. Dat zei de FIFA-voorzitter tegen televisiezender Fox na afloop van de zestiende finale tussen Spanje en Oostenrijk in Inglewood. Volgens Infantino wordt er in de komende dagen nog een speciaal iemand aangekondigd die in de pauze van de eindstrijd op 19 juli in East Rutherford ook in actie zal komen.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - De deelnemers aan de Tour de France zijn voor de Sagrada Família in Barcelona gepresenteerd aan duizenden wielerfans. Tijdens de anderhalf uur durende presentatie kwamen alle renners langs, met de ploeg UAE Team Emirates van viervoudig winnaar en titelverdediger Tadej Pogačar als laatste.
17 uur geleden