Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Red Bull - Bora-hansgrohe met Van Dijke en Van Poppel naar Tour

Red Bull - Bora-hansgrohe met Van Dijke en Van Poppel naar Tour

NIEDERNDORF (ANP) - Red Bull - Bora-hansgrohe start met Mick van Dijke en Danny van Poppel in de Tour de France. De twee Nederlanders behoren tot de acht renners in de selectie van de ploeg die op 5 juli aan de start staat in het Franse Lille.

Red Bull - Bora-hansgrohe heeft met de Sloveen Primoz Roglic en de Duitser Florian Lipowitz twee klassementsrenners. Roglic moest eerder dit voorjaar opgeven in de Giro d'Italia. Lipowitz eindigde achter Tadej Pogacar en Jonas Vingegaard als derde in het Critérium du Dauphiné.

Van Poppel en Van Dijke moeten de Belgische sprinter Jordi Meeus aan ritsucces in de massasprints helpen. De Tourselectie bestaat verder uit de Rus Aleksandr Vlasov, de Italiaan Gianni Moscon en de Nieuw-Zeelander Laurence Pithie.

Israel - Premier Tech start in de Tour de France met de Canadese klimmer Michael Woods en de Duitse sprinter Pascal Ackermann. De twee renners krijgen de hulp van de Britten Jake Stewart en Joseph Blackmore, de Kazach Alexei Loetsenko, de Canadees Guillaume Boivin, de Let Krists Neilands en de Fransman Matis Louvel.

Meer uit Sport

Zo'n 180 supporters van Napoli in Eindhoven opgepakt

EINDHOVEN (ANP) - In het centrum van Eindhoven zijn maandagavond ongeveer 180 supporters van de Italiaanse voetbalclub Napoli aangehouden. De politie meldt dat "hun gedrag aanleiding gaf tot ongeregeldheden".

5 uur geleden
Tennisser Griekspoor bereikt tweede ronde in Wenen

WENEN (ANP) - Tallon Griekspoor heeft de tweede ronde van het toernooi van Wenen bereikt. De beste tennisser van Nederland was met 6-3 5-7 6-4 te sterk voor de als vijfde geplaatste Rus Karen Chatsjanov.

8 uur geleden
Tennisser Sinner meldt zich af voor Davis Cup Finals

ROME (ANP/RTR) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich afgemeld voor de Davis Cup Finals volgende maand in het Italiaanse Bologna. Vorig jaar won Italië met kopman Sinner, de nummer 2 van de wereld, het landentoernooi ten koste van Nederland.

14 uur geleden
Turnster Visser na drie van tien subdivisies tweede aan brug

JAKARTA (ANP) - Turnster Naomi Visser staat na drie van de tien subdivisies op de tweede plek bij het onderdeel brug in de kwalificaties bij de WK in Jakarta. Visser, die 14,000 punten scoorde, zag alleen olympisch brugkampioene Kaylia Nemour uit Algerije het maandag beter doen: zij scoorde 15,533 punten. Sanna Veerman bezet met 13,966 punten de derde plek in het brugklassement.

14 uur geleden
Turnster Visser aan leiding op brug bij WK, nu in wachtkamer

JAKARTA (ANP) - Turnster Naomi Visser gaat na de eerste van in totaal tien subdivisies aan de leiding op het onderdeel brug bij de kwalificaties van de WK in Jakarta. Visser kwam tot een score van 14,000 punten. Landgenote Sanna Veerman volgt op de tweede plaats met 13,966 punten. De twee turnsters moeten nog negen subdivisies afwachten of hun scores genoeg zijn voor een plek in de toestelfinale (top-8).

17 uur geleden
Potter volgt Tomasson op als bondscoach van Zweden

STOCKHOLM (ANP) - Graham Potter is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Zweden. De Engelsman is de opvolger van Jon Dahl Tomasson, die vorige week werd ontslagen. Onder leiding van de voormalige aanvaller van Feyenoord pakte Zweden slechts 1 punt in vier kwalificatieduels voor het WK van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

21 uur geleden
Ook turner Schmidt uitgeschakeld op WK in Jakarta

JAKARTA (ANP) - Turner Casimir Schmidt is ook uitgeschakeld op de WK in Jakarta. De 29-jarige Hoofddorper werd 28e en is vierde reserve voor de meerkampfinale van woensdag. Schmidt kwam zondag in de vierde subdivisie van de kwalificaties door grote fouten op vloer en voltige niet verder dan 74,463 punten. Na zijn wedstrijd moest hij nog lang wachten of zijn score nog toereikend zou zijn voor de meerkampfinale (top-24).

22 uur geleden