Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Red Bull-baas Horner ziet Verstappen 'beter en beter' worden

Red Bull-baas Horner ziet Verstappen 'beter en beter' worden

DOHA (ANP/DPA) - Max Verstappen wordt alleen nog maar een betere coureur, zegt teambaas Christian Horner van Red Bull in aanloop naar de Grote Prijs van Qatar. De Nederlander kan zaterdag in de sprintrace al zijn derde wereldtitel op rij in de Formule 1 veroveren.

"De pure snelheid, zijn vaardigheden, gretigheid en gepassioneerdheid waren er al vanaf de eerste dag", zegt de Brit. "Nu combineert hij dat met ervaring en de manier waarop hij de races en situaties 'leest' en de manier waarop hij met de banden omgaat. Dat is fenomenaal. Hij wordt beter en beter."

Verstappen was vorig jaar al heer en meester op de meeste circuits, die jaar is hij dominanter dan ooit. Hij won dertien van de zestien tot nog toe gereden grands prix en vestigde een nieuw Formule 1-record met tien overwinningen op rij. "Hij stuurt het team aan, wij sturen hem aan en zo stijgen we allebei naar een nieuw niveau", meent Horner, die met Red Bull twee weken geleden tijdens de Grand Prix van Japan al een tweede constructeurstitel op rij veroverde. "Succes stimuleert iedereen om het nog beter te doen. En als je een coureur als Max hebt, is dat nog een extra stimulans."

Meer uit Sport

Wiegman met Engeland door op EK na ruime zege op Wales

SANKT GALLEN (ANP) - De voetbalsters van Engeland hebben op het EK in Zwitserland geen fout gemaakt tegen Wales. De formatie van de Nederlandse bondscoach Sarina Wiegman won in Sankt Gallen het laatste groepsduel met 6-1 en gaat als nummer 2 in de poule van Oranje door naar de kwartfinales.

2 uur geleden
Sinner verslaat Alcaraz en wint eerste titel op Wimbledon

LONDEN (ANP) - De Italiaan Jannik Sinner heeft voor het eerst de titel op Wimbledon veroverd. De nummer 1 van de tenniswereld was na iets meer dan drie uur met 4-6 6-4 6-4 6-4 te sterk voor tweevoudig winnaar Carlos Alcaraz uit Spanje.

5 uur geleden
Volleybalsters na nederlaag tegen Italië klaar in Nations League

APELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de Nations League in Apeldoorn afgesloten met een nederlaag tegen Italië. De olympisch kampioen kreeg felle tegenstand van Oranje, maar won uiteindelijk met 3-0 (25-23 28-26 25-18)

8 uur geleden
Van der Poel mist zege maar helpt teamgenoot Rickaert naar podium

CHÂTEAUROUX (ANP) - Mathieu van der Poel werd zondag in Châteauroux minder dan een kilometer voor de finish ingehaald door het sprintende peloton. Zo won niet de Nederlander van Alpecin-Deceuninck, maar de Belg Tim Merlier de negende etappe van de Tour de France. "Ik had gehoopt dat het net voldoende was, maar ik heb in ieder geval mijn ploeggenoot Jonas Rickaert kunnen helpen een droom waar te maken", vertelde Van der Poel bij de NOS.

8 uur geleden
Motorcrosser Vlaanderen derde in Grote Prijs van Finland

IITTI (ANP) - Motorcrosser Calvin Vlaanderen is op het podium beland in de Grote Prijs van Finland. Hij eindigde op het circuit van de Kymiring als derde dankzij een vierde plaats in de eerste en een derde plaats in de tweede manche. Glenn Coldenhoff eindigde als vierde (tweede en vijfde in de heats). De overwinning in Finland was voor de Belg Lucas Coenen, die beide manches won.

8 uur geleden
Merlier boekt tweede ritzege in Tour de France

CHÂTEAUROUX (ANP) - Tim Merlier heeft de negende etappe van de Tour de France gewonnen. Het was een vlakke rit van Chinon naar Châteauroux over 174 kilometer, die eindigde in een massasprint. Dat gebeurde pas nadat het peloton kort voor de finish Mathieu van der Poel, na een aanval vanaf de start samen met zijn Belgische ploeggenoot Jonas Rickaert, had achterhaald.

8 uur geleden
Waterpolosters verliezen op WK van titelverdediger Amerika

SINGAPORE (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben op het WK in Singapore hun eerste nederlaag geleden. Titelverdediger Verenigde Staten was net wat sterker dan de ploeg van bondscoach Evangelos Doudesis en won met 11-9 (3-2 4-3 2-1 2-3). Op de Olympische Spelen van Parijs wist Oranje nog van de Amerikaanse ploeg te winnen in de strijd om het brons.

9 uur geleden