Red Bull-baas Horner wil uitstel nieuwe F1-regels naar 2023
LONDEN (ANP/RTR) - Het uitstel van de nieuwe reglementen voor de Formule 1 van 2021 naar 2022 kan volgens teambaas Christian Horner van Red Bull Racing van onder anderen Max Verstappen beter met een extra jaar worden verlengd.
De nieuwe regels waren al uitgesteld tot 2022 om kosten te besparen in een tijd waarin de sport en de teams grote verliezen lijden doordat de races zijn uitgesteld vanwege het coronavirus. Daardoor is al besloten dat de teams in 2021 rijden met de wagens van dit seizoen.
"We spreken ook al over het uitstellen van de nieuwe regels met nog een jaar, omdat het in mijn ogen totaal onverantwoordelijk is om de last van de ontwikkelingskosten in 2021 te moeten dragen", zei Horner tegen de BBC. "Er is al een soort van een akkoord, maar het moet nog worden goedgekeurd door de autosportfederatie FIA. Het belangrijkste nu is dat we stabiliteit krijgen."
Meer uit Sport
TORUN (ANP) - Sprinter Taymir Burnet heeft zich verrassend geplaatst voor de finale van de 60 meter op de WK indooratletiek in het Poolse Torun. Hij spurtte in zijn heat naar de tweede plaats in 6,56 seconden, de klassering die hem direct doorgang gaf naar de finale, die later vrijdag om 21.22 uur wordt afgewerkt.
14 minuten geledenTORUN (ANP) - Lieke Klaver is op de WK indooratletiek in het Poolse Torun met een overtuigend optreden doorgedrongen tot de finale van de 400 meter. De 27-jarige atlete won in de Kujawsko Pomorska Arena haar heat in de halve finales in een tijd van 51,23. De finale is zaterdagavond.
35 minuten geledenTORUN (ANP) - Jessica Schilder ging voor goud op de WK indoor bij het kogelstoten, maar de uitkomst in de atletiekhal van het Poolse Torun was de ondankbare vierde plaats. De Volendamse stootte in haar beste poging de 4 kilo zware kogel naar een afstand van 19,63.
1 uur geledenTORUN (ANP) - Samuel Chapple heeft zich op de WK indooratletiek in het Poolse Torun geplaatst voor de finale van de 1500 meter. De 27-jarige atleet eindigde in zijn serie als derde in een tijd van 3.39,03. Zijn klassering volstond om rechtstreeks te worden toegelaten tot de finale, die voor zondag staat gepland. De Spanjaard Mariano García won de heat in 3.38,19.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Marianne Vos gaat zaterdag niet van start in Milaan-Sanremo. Dat meldt haar ploeg Visma - Lease a Bike op X. Vos is naar huis gegaan vanwege de kritieke gezondheidstoestand van haar vader. "Onze gedachten zijn bij Marianne en haar naasten", schrijft haar ploeg.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Elisa Longo Borghini gaat zaterdag niet van start in Milaan-Sanremo door ziekte. Dat heeft haar ploeg UAE Team ADQ vrijdag bekendgemaakt. Volgens haar ploeg is de Italiaans kampioene 's nachts ziek geworden door een virus.
3 uur geledenKOKSIJDE (ANP) - Wielrenner Dylan Groenewegen heeft de Bredene Koksijde Classic gewonnen. In een uitgedunde groep was de renner van Unibet Rose Rockets sneller in de sprint dan de Duitser Pascal Ackermann en Pavel Bittner uit Tsjechië.
3 uur geleden