Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Red Bull-baas Horner: geweldige start was echte Verstappen-actie

Red Bull-baas Horner: geweldige start was echte Verstappen-actie

BARCELONA (ANP) - Teambaas Christian Horner van Red Bull moest erkennen dat Lewis Hamilton van Mercedes in de Grote Prijs van Spanje sneller was. De Britse wereldkampioen passeerde Max Verstappen aan het einde van de race en verwees de Limburger naar de tweede plek. "We konden het niet anders hebben gedaan. Lewis en Mercedes waren sneller dan wij en konden Max heel dicht volgen zonder hun banden te beschadigen."

Horner was wel vol lof over de "geweldige start" van Verstappen. "Max ging er helemaal voor bij de eerste bocht en greep de mogelijkheid om de leiding te pakken. Het was een echte Verstappen-actie. Hij positioneerde de wagen heel goed, remde later en maakte een wijde bocht om de leiding te pakken."

De langzame pitstop kwam volgens Horner doordat er miscommunicatie was en Verstappen een ronde eerder naar binnen kwam dan het team verwachtte. "Door snel te denken en snelle reacties vanuit de pitmuur en het team konden we het tijdverlies tot een minimum beperken."

Horner en Red Bull richten zich nu helemaal op Monaco. "En we blijven werken in de fabriek om nog meer uit de wagen te halen en dichter bij Mercedes te komen."

Meer uit Sport

Keetels zonder ChatGPT op jacht naar titel in marathon Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Mikky Keetels is komende zondag in de marathon van Rotterdam favoriet voor de Nederlandse titel op de marathon. De rennende stewardess mikt zelf op een tijd van onder de 2.30 uur. Hoewel ze ChatGPT niet meer gebruikt als hardloopcoach, is ze nog steeds haar eigen trainer. "Ik heb inmiddels zo veel van andere atleten gehoord en geleerd, dat ik het nu zelf bedenk", zei de 27-jarige Keetels tijdens een persconferentie.

55 minuten geleden
Frans talent Seixas boekt derde ritzege in Ronde van Baskenland

EIBAR (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft zijn derde etappe gewonnen in de Ronde van Baskenland. De 19-jarige Fransman van Decathlon CMA CGM versloeg in de vijfde rit met start en finish in Eibar medevluchter Florian Lipowitz uit Duitsland en verstevigde zijn leidende positie in het algemeen klassement. De Spanjaard Javier Romo finishte als derde op iets meer dan een minuut.

2 uur geleden
Sinner ook op gravel in Monaco tegen Zverev in halve finales

MONACO (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich in zijn jacht op zijn eerste titel op een groot graveltoernooi geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De nummer 2 van de wereld versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime met 6-3 6-4.

5 uur geleden
Tennisser Zverev in drie sets naar halve finales Monte Carlo

MONACO (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich als eerste geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De Duitse nummer 3 van de wereldranglijst boekte een zege in drie sets op de Braziliaan João Fonseca: 7-5 6-7 (3) 6-3.

7 uur geleden
Volleybalster Plak stelt zich niet beschikbaar voor Oranje

UTRECHT (ANP) - Volleybalster Celeste Plak heeft zich niet beschikbaar gesteld voor de wedstrijden van Oranje deze zomer. Dat meldde de volleybalbond op de eigen website. De 30-jarige diagonaalspeelster ontbreekt op de 'longlist' van bondscoach Felix Koslowski voor de komende periode, waarin Nederland speelt op de Four Nations Cup en de Volleyball Nations League.

8 uur geleden
Golfer McIlroy begint goed aan jacht op titelprolongatie Masters

AUGUSTA (ANP) - Golfer Rory McIlroy is uitstekend begonnen aan zijn jacht op titelprolongatie op de Masters. De 36-jarige Noord-Ier deelt na een eerste ronde van 67 slagen (5 onder par) de leiding met de Amerikaan Sam Burns.

13 uur geleden
Van Gerwen klopt Bunting na achterstand en bereikt finale

BRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League de finale bereikt. De Nederlander knokte zich in de halve finale in Brighton tegen de Engelsman Stephen Bunting terug van een achterstand van 4-2 en won met 6-5.

22 uur geleden