Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Recordreeks van Hiddink begint nu zelfs bij trainer Bosz te leven

Recordreeks van Hiddink begint nu zelfs bij trainer Bosz te leven

EINDHOVEN (ANP) - De recordreeks die Peter Bosz met PSV neer kan zetten, begint nu ook bij de trainer zelf te leven. "Het komt nu wel dichtbij, hoe mooi zou dat zijn?", aldus Bosz na de zege van 2-0 op sc Heerenveen tegen ESPN.

PSV heeft nu de eerste vijftien competitiewedstrijden in de Eredivisie gewonnen. Onder leiding van Guus Hiddink deden de Eindhovenaren het in het seizoen 1987/1988, met zeventien achtereenvolgende zeges, nog beter.

Sc Heerenveen kreeg in het eerste gedeelte van de eerste helft een paar goede kansen. "Ik had al tegen mijn spelers gezegd dat ik dacht dat het een lastige wedstrijd zou worden", zei Bosz. "We hebben na de zege bij Feyenoord het ene na het andere compliment gekregen en Heerenveen is een ingespeelde ploeg. Het lag in de eerste helft te open bij ons, we hielden het niet compact. Heerenveen heeft het ons lastig gemaakt. Doordat het lang 1-0 bleef, zat ik niet rustig op de bank."

Bosz gaat dinsdag in de ontmoeting met Arsenal in de Champions League, waar sportief gezien niets meer op het spel staat, spelers sparen. Dat meldde hij op de persconferentie na afloop van het duel met Heerenveen. "De kleine blessures hebben wel met wat vermoeidheid te maken. Dat is ook logisch met het spelen van twee wedstrijden in een week. Dat ga je op een gegeven moment wel voelen."

Meer uit Voetbal

Bondscoach Veurink hoopte op meer tegenstand van Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kijkt tevreden terug op de eerste helft van het oefenduel met Zuid-Korea, waarin de voetbalsters van Oranje al de 5-0-eindstand op het bord zetten. "Het was heel dynamisch en moeilijk te verdedigen. Dat is wat we graag willen zien. Maar ik hoopte stiekem toch wel dat we iets meer getest zouden worden", zei Veurink na het oefenduel in Waalwijk.

1 uur geleden
Miedema blinkt dankzij hervonden plezier weer uit bij Oranje

WAALWIJK (ANP) - Vivianne Miedema kan zich niet herinneren wanneer ze voor het laatst met zo'n goed gevoel op het veld stond bij Oranje. Na een periode van twijfels over haar toekomst als international scoorde de topscorer aller tijden van het Nederlands elftal dinsdag tegen Zuid-Korea (5-0) al voor rust vier keer. "Dit is weer de Vivianne Miedema die zich helemaal goed voelt op het veld", zei de aanvalster na het oefenduel in Waalwijk.

2 uur geleden
Van Gaal pleit voor strengere regels en handhaving

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal vindt dat de politiek strengere regels moet maken en die moet handhaven om vuurwerkacties zoals afgelopen zondag bij Ajax-FC Groningen te voorkomen. Dat zei hij bij Pauw & De Wit. "Het is een maatschappelijk probleem. Dit heeft met normen en waarden te maken."

2 uur geleden
FC Barcelona steviger aan kop na zege op Atlético

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga verstevigd door een zege op Atlético Madrid. In Camp Nou eindigde de topper in 3-1 voor de thuisploeg van coach Hansi Flick.

2 uur geleden
Bayer Leverkusen wint bij Borussia Dortmund in Duitse beker

DORTMUND (ANP) - Bayer Leverkusen heeft in het Duitse bekertoernooi Borussia Dortmund uitgeschakeld in de achtste finales. In Dortmund werd het 1-0 voor de bezoekers, waar Mark Flekken het doel schoon hield.

2 uur geleden
Oranjevrouwen dankzij vier treffers Miedema ruim langs Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben in hun laatste wedstrijd van het jaar met ruime cijfers gewonnen van een zwak Zuid-Korea. Het oefenduel in Waalwijk eindigde in 5-0. Oranjes topscorer aller tijden Vivianne Miedema blonk uit met vier treffers voor rust.

3 uur geleden
Manchester City nadert Arsenal door zwaarbevochten zege op Fulham

LONDEN (ANP) - Manchester City is koploper Arsenal in de Premier League genaderd tot op 2 punten. De ploeg van trainer Pep Guardiola versloeg Fulham in Londen in een spectaculaire wedstrijd met 5-4 mede door een treffer van Tijjani Reijnders.

3 uur geleden