Recordreeks van Hiddink begint nu zelfs bij trainer Bosz te leven
EINDHOVEN (ANP) - De recordreeks die Peter Bosz met PSV neer kan zetten, begint nu ook bij de trainer zelf te leven. "Het komt nu wel dichtbij, hoe mooi zou dat zijn?", aldus Bosz na de zege van 2-0 op sc Heerenveen tegen ESPN.
PSV heeft nu de eerste vijftien competitiewedstrijden in de Eredivisie gewonnen. Onder leiding van Guus Hiddink deden de Eindhovenaren het in het seizoen 1987/1988, met zeventien achtereenvolgende zeges, nog beter.
Sc Heerenveen kreeg in het eerste gedeelte van de eerste helft een paar goede kansen. "Ik had al tegen mijn spelers gezegd dat ik dacht dat het een lastige wedstrijd zou worden", zei Bosz. "We hebben na de zege bij Feyenoord het ene na het andere compliment gekregen en Heerenveen is een ingespeelde ploeg. Het lag in de eerste helft te open bij ons, we hielden het niet compact. Heerenveen heeft het ons lastig gemaakt. Doordat het lang 1-0 bleef, zat ik niet rustig op de bank."
Bosz gaat dinsdag in de ontmoeting met Arsenal in de Champions League, waar sportief gezien niets meer op het spel staat, spelers sparen. Dat meldde hij op de persconferentie na afloop van het duel met Heerenveen. "De kleine blessures hebben wel met wat vermoeidheid te maken. Dat is ook logisch met het spelen van twee wedstrijden in een week. Dat ga je op een gegeven moment wel voelen."
Meer uit Voetbal
LIVINGSTON (ANP) - Voetballer Joshua Brenet mag de uitwedstrijd van zijn club Livingston tegen Rangers FC zaterdag overslaan. Trainer David Martindale geeft de international van Curaçao vrijaf om de kwalificatie voor het WK te vieren.
1 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.
12 uur geledenLISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
12 uur geledenRABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
14 uur geledenZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.
17 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.
18 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.
19 uur geleden