Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Recordreeks van Hiddink begint nu zelfs bij trainer Bosz te leven

Recordreeks van Hiddink begint nu zelfs bij trainer Bosz te leven

EINDHOVEN (ANP) - De recordreeks die Peter Bosz met PSV neer kan zetten, begint nu ook bij de trainer zelf te leven. "Het komt nu wel dichtbij, hoe mooi zou dat zijn?", aldus Bosz na de zege van 2-0 op sc Heerenveen tegen ESPN.

PSV heeft nu de eerste vijftien competitiewedstrijden in de Eredivisie gewonnen. Onder leiding van Guus Hiddink deden de Eindhovenaren het in het seizoen 1987/1988, met zeventien achtereenvolgende zeges, nog beter.

Sc Heerenveen kreeg in het eerste gedeelte van de eerste helft een paar goede kansen. "Ik had al tegen mijn spelers gezegd dat ik dacht dat het een lastige wedstrijd zou worden", zei Bosz. "We hebben na de zege bij Feyenoord het ene na het andere compliment gekregen en Heerenveen is een ingespeelde ploeg. Het lag in de eerste helft te open bij ons, we hielden het niet compact. Heerenveen heeft het ons lastig gemaakt. Doordat het lang 1-0 bleef, zat ik niet rustig op de bank."

Bosz gaat dinsdag in de ontmoeting met Arsenal in de Champions League, waar sportief gezien niets meer op het spel staat, spelers sparen. Dat meldde hij op de persconferentie na afloop van het duel met Heerenveen. "De kleine blessures hebben wel met wat vermoeidheid te maken. Dat is ook logisch met het spelen van twee wedstrijden in een week. Dat ga je op een gegeven moment wel voelen."

Meer uit Voetbal

Wijnaldum draagt met doelpunt bij aan zege van Al-Ettifaq

RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).

10 uur geleden
Topscorer Haaland stelt trainer gerust met foto van weegschaal

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.

11 uur geleden
Iraanse voetbalbond wil Pride Match op WK voorkomen

TEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.

11 uur geleden
Trainer Slot verwacht emotioneel duel met oude club van Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.

14 uur geleden
'Picasso van het voetbal' op 72-jarige leeftijd overleden

NOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.

14 uur geleden
Duels Afrika Cup na aftrap gratis voor vollere stadions

RABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.

22 uur geleden
Voorzitter Fenerbahçe aangehouden in Turks drugsonderzoek

ISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.

1 dag geleden