Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Recordreeks van Hiddink begint nu zelfs bij trainer Bosz te leven

Recordreeks van Hiddink begint nu zelfs bij trainer Bosz te leven

EINDHOVEN (ANP) - De recordreeks die Peter Bosz met PSV neer kan zetten, begint nu ook bij de trainer zelf te leven. "Het komt nu wel dichtbij, hoe mooi zou dat zijn?", aldus Bosz na de zege van 2-0 op sc Heerenveen tegen ESPN.

PSV heeft nu de eerste vijftien competitiewedstrijden in de Eredivisie gewonnen. Onder leiding van Guus Hiddink deden de Eindhovenaren het in het seizoen 1987/1988, met zeventien achtereenvolgende zeges, nog beter.

Sc Heerenveen kreeg in het eerste gedeelte van de eerste helft een paar goede kansen. "Ik had al tegen mijn spelers gezegd dat ik dacht dat het een lastige wedstrijd zou worden", zei Bosz. "We hebben na de zege bij Feyenoord het ene na het andere compliment gekregen en Heerenveen is een ingespeelde ploeg. Het lag in de eerste helft te open bij ons, we hielden het niet compact. Heerenveen heeft het ons lastig gemaakt. Doordat het lang 1-0 bleef, zat ik niet rustig op de bank."

Bosz gaat dinsdag in de ontmoeting met Arsenal in de Champions League, waar sportief gezien niets meer op het spel staat, spelers sparen. Dat meldde hij op de persconferentie na afloop van het duel met Heerenveen. "De kleine blessures hebben wel met wat vermoeidheid te maken. Dat is ook logisch met het spelen van twee wedstrijden in een week. Dat ga je op een gegeven moment wel voelen."

Meer uit Voetbal

Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

4 uur geleden
Salzburg neemt afscheid van trainer Letsch

WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.

5 uur geleden
Sparta Rotterdam houdt NEC op gelijkspel

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).

5 uur geleden
Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

7 uur geleden
NEC mist aanvoerder Chery in uitduel met Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.

8 uur geleden
Van de Donk terug in Oranje bij kwalificatieduels voor WK voetbal

ZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.

9 uur geleden
Hoeness uit kritiek op nieuwe rol Duitse voetbaltrainer Klopp

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.

11 uur geleden