Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Recordinternational Spitse verlengt contract bij Ajax met 3 jaar

Recordinternational Spitse verlengt contract bij Ajax met 3 jaar

AMSTERDAM (ANP) - Voetbalster Sherida Spitse heeft haar contract bij Ajax met drie jaar verlengd. De 32-jarige middenvelder, de recordinternational van Oranje, ligt nu tot de zomer van 2025 vast in Amsterdam. Spitse speelde vrijdag tegen Engeland haar tweehonderdste interland voor de 'Leeuwinnen'.

De aanvoerster miste in Leeds bij een stand van 1-1 een strafschop. Engeland, dat onder leiding staat van bondscoach Sarina Wiegman, liep daarna uit naar een grote zege op de regerend kampioen van Europa (5-1).

Een dag later maakte Ajax bekend dat Spitse heeft bijgetekend. De Friezin speelt sinds begin vorig jaar in Amsterdam. Spitse won met Ajax de Eredivisie Cup en de KNVB-beker. "Ik wil heel graag met Ajax kampioen worden, dat is het ultieme doel", zegt Spitse, die eerder voor sc Heerenveen, FC Twente en de Noorse clubs Kvinner en Valerenga speelde.

De middenveldster heeft met Ajax afgesproken dat ze na haar actieve carrière als trainster verbonden blijft aan de Amsterdamse club. "Ik moet eerst mijn UEFA A-diploma halen en dan door. Ik zou het heel mooi vinden als het lukt om hier ooit hoofdtrainer te worden. Maar eerst wil ik nog heel lang voetballen. Misschien nog wel vijf, zes of zeven jaar. Ik wil daar geen leeftijd aan hangen."

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

1 uur geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

2 uur geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

4 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

5 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

5 uur geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

5 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

6 uur geleden