Recordinternational Ramos valt voor rust uit tegen Duitsland
SEVILLA (ANP) - Sergio Ramos is in de eerste helft geblesseerd uitgevallen bij de nationale ploeg van Spanje in het Nations League-duel met Duitsland. De Europees recordinternational ging ogenschijnlijk met een hamstringblessure voortijdig naar de kant.
De 34-jarige verdediger van Real Madrid raakte geblesseerd bij het versturen van een pass en werd in de 43e minuut vervangen door Eric García van Manchester City.
Ramos beleefde zondag nog een uiterst ongelukkige recordinterland tegen Zwitserland (1-1). Ramos speelde toen zijn 177e interland, een Europees record, maar uitgerekend tijdens zijn jubileum miste de man van Real twee strafschoppen en hij verzuimde daarmee Spanje aan de zege te helpen.
Spanje leidde bij rust met 3-0 tegen Duitsland.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR) - Fulham heeft Álvaro Arbeloa aangesteld als nieuwe hoofdcoach. De voormalig coach van Real Madrid is in Londen de opvolger van de Portugees Marco Silva, maakte de club bekend.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Daley Blind keert terug bij Ajax. De 36-jarige verdediger heeft zijn handtekening gezet onder een contract voor een seizoen. Hij was transfervrij na zijn vertrek bij Girona.
1 uur geledenVANCOUVER (ANP) - Zwitserland heeft zich na strafschoppen ten koste van Colombia geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. Na 120 minuten stond het 0-0 in het Vancouver Stadium. De strafschoppenserie werd met 4-3 gewonnen door de Zwitsers. Zwitserland bereikte twee keer eerder de kwartfinales, maar dat was voor het laatst op het WK in eigen land in 1954.
9 uur geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - Ondanks de kwalificatie van België voor de kwartfinales van het WK voetbal, laat de Belgische voetbalbond (KBVB) de zaak rondom de Amerikaanse spits Folarin Balogun niet rusten. Dat meldde de KBVB dinsdag.
13 uur geledenSEATTLE (ANP/BELGA) - België kan tijdens het WK voetbal geen beroep meer doen op Amadou Onana. De middenvelder heeft tijdens de gewonnen wedstrijd tegen de Verenigde Staten in de achtste finales (4-1) een zware knieblessure opgelopen.
14 uur geledenATLANTA (ANP) - Argentinië heeft zijn jacht op titelprolongatie vervolgd met een zwaarbevochten 3-2-zege op Egypte in de achtste finales van het WK voetbal. Dankzij een assist en een doelpunt van Lionel Messi kwam de titelverdediger terug van een 2-0-achterstand. In de blessuretijd maakte Argentinië vervolgens het winnende doelpunt.
15 uur geledenVANCOUVER (ANP/DPA) - Colombia moet het de rest van het WK voetbal stellen zonder aanvaller Jhon Córdoba. De 33-jarige speler van het Russische Krasnodar viel vorige week in de zestiende finale tegen Ghana al snel uit en is voorlopig niet inzetbaar, meldde bondscoach Néstor Lorenzo in aanloop naar de achtste finale tegen Zwitserland van dinsdag.
21 uur geleden