Recordinternational Ramos valt voor rust uit tegen Duitsland
SEVILLA (ANP) - Sergio Ramos is in de eerste helft geblesseerd uitgevallen bij de nationale ploeg van Spanje in het Nations League-duel met Duitsland. De Europees recordinternational ging ogenschijnlijk met een hamstringblessure voortijdig naar de kant.
De 34-jarige verdediger van Real Madrid raakte geblesseerd bij het versturen van een pass en werd in de 43e minuut vervangen door Eric García van Manchester City.
Ramos beleefde zondag nog een uiterst ongelukkige recordinterland tegen Zwitserland (1-1). Ramos speelde toen zijn 177e interland, een Europees record, maar uitgerekend tijdens zijn jubileum miste de man van Real twee strafschoppen en hij verzuimde daarmee Spanje aan de zege te helpen.
Spanje leidde bij rust met 3-0 tegen Duitsland.
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP/DPA) - Ook Lionel Messi zelf vindt de foto van hem met Lamine Yamal als baby "bizar". Negentien jaar later treffen de Argentijnse oud-speler van FC Barcelona en de huidige Spaanse aanvaller van de Catalanen elkaar in de finale van het wereldkampioenschap voetbal. "Destijds is er een foto van ons gemaakt toen hij nog een baby was, en nu staan we tegenover elkaar in een WK-finale", zei de 39-jarige vedette tijdens een persconferentie in New York.
3 minuten geledenEAST RUTHERFORD (ANP/DPA) - Aanvaller Lamine Yamal is fit voor de WK-finale tussen Spanje en Argentinië van zondag. Dat heeft de Spaanse bondscoach Luis de la Fuente gezegd tijdens een persconferentie in de Verenigde Staten. "We hebben hem uit voorzorg wat rust gegeven, maar hij voelt zich goed, heeft met de groep getraind en hij is topfit."
5 minuten geledenNEW JERSEY (ANP/AFP) - Het neutraliseren van Lionel Messi in de finale van het wereldkampioenschap voetbal wordt zondag voor Spanje een "enorme uitdaging". Dat zei middenvelder Mikel Merino vrijdag tijdens een persconferentie.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich versterkt met Marcos Leonardo. De 23-jarige Braziliaanse spits ondertekent een contract voor vijf jaar bij de Amsterdammers. Ajax betaalt de Saudische club Al-Hilal een transfersom van net onder de 20 miljoen euro, meldt Ajax.
13 uur geledenMIAMI (ANP/DPA) - Frankrijk neemt de wedstrijd om de derde plaats op het wereldkampioenschap tegen Engeland serieus. Dat zei Didier Deschamps, die zaterdag in Miami voor het laatst op de bank zit als bondscoach van de Fransen.
14 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Verdediger Mees Hilgers keert volgens trainer John van den Brom niet meer terug bij FC Twente. Dat zei hij vrijdag in gesprek met ESPN.
16 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft middenvelder Dominik Szoboszlai langer vastgelegd. De 25-jarige Hongaarse international tekende een nieuw meerjarig contract bij de nummer 5 van Engeland van vorig seizoen.
16 uur geleden