Recordinternational Guardado stopt bij Mexicaanse voetbalploeg
SEVILLA (ANP) - Recordinternational Andrés Guardado uit Mexico komt nooit meer in actie voor zijn nationale voetbalploeg. Dat heeft de voormalige middenvelder van PSV dinsdag laten weten.
"Bedankt voor alles wat ik heb meegemaakt in deze zestien jaar", schrijft de 36-jarige speler van Real Betis op Instagram. "Het is onmogelijk in woorden uit te drukken hoe dankbaar en bevoorrecht ik me voel. Heel veel dank aan mijn teamgenoten en alle bondscoaches. En aan alle supporters. Ik ben één van jullie."
Guardado debuteerde in 2005 in de nationale voetbalploeg van Mexico en speelde eind vorig jaar op het WK in Qatar zijn 181e en laatste interland. Hij kwam op vijf WK's in actie. Guardado speelde in Europa ook voor Deportivo La Coruna, Valencia en Bayer Leverkusen.
Meer uit Voetbal
TANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).
20 minuten geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).
1 uur geledenSOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.
1 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de Premier League met 3-1 gewonnen van Nottingham Forest. De ploeg van trainer Unai Emery nam door de zege de tweede plaats op de ranglijst weer over van Manchester City.
3 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bondscoach Walid Regragui van Marokko probeert de hooggespannen verwachtingen op de Afrika Cup te temperen. De voetbalgekke Marokkanen eisen niets minder dan de titel, dus waarschuwt Regragui zijn spelers om zich niet gek te laten maken. "We moeten bescheiden zijn. Voor ons als spelers en staf is dat van groot belang. Iedereen roept dat het een afgang is als Marokko de cup niet wint, maar ik wil er graag aan herinneren dat we de Afrika Cup in de afgelopen vijftig jaar niet hebben gewonnen", zei de bondscoach in aanloop naar de achtste finale op zondag tegen Tanzania.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans stopt na dit seizoen als trainer. De 67-jarige coach van FC Utrecht gaat met pensioen. "Ik ga van elke dag genieten."
6 uur geledenXI'AN (ANP) - Henk Fraser is de nieuwe trainer van Shaanxi Union. De Chinese club, die uitkomt in de tweede divisie, meldde de komst van de Nederlander op sociale media. Fraser is aangesteld door landgenoot Edwin Petersen, die technisch directeur is.
19 uur geleden