Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Recordgroei voor internetbank Bunq

Recordgroei voor internetbank Bunq

AMSTERDAM (ANP) - Internetbank Bunq heeft de eerste helft van dit jaar naar eigen zeggen de snelste groei ooit meegemaakt. De bank zag de gebruikerstegoeden in de meetperiode met 50 procent stijgen tot 633 miljoen euro. Om de aanwas van klanten en tegoeden aan te kunnen en om nieuwe talenten aan te trekken, opent Bunq ook een nieuw kantoor in Rotterdam.

Volgens Bung hadden spaarders in de onzekere tijden in het eerste halfjaar van 2020 duidelijk behoefte aan "een solide en betrouwbaar alternatief op het traditionele bankieren." Met de uitbreiding naar Rotterdam opent Bunq voor de tweede keer in korte tijd een nieuw kantoor. In 2019 werd al een kantoor in Sofia geopend.

Bunq breidde in oktober vorig jaar uit van acht naar dertig Europese landen. De bank heeft de ambitie om ook in de Verenigde Staten een bankvergunning in de wacht te slepen.

Meer uit Financieel

Moederbedrijf Babboe krijgt uitstel van betaling in Nederland

AMSTERDAM (ANP) - Fietsfabrikant Accell, bekend van merken als Babboe, Batavus en Sparta, blijft kampen met financiële problemen. Het bedrijf meldt woensdag dat voorlopig uitstel van betaling is verleend aan zijn Nederlandse entiteiten.

43 minuten geleden
AEX sluit licht lager na slotrecord, Heineken wint na resultaten

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de Amsterdamse aandelenbeurs is woensdag iets lager geëindigd. Na het slotrecord van een dag eerder verwerkten beleggers opnieuw bedrijfsresultaten, waaronder die van Heineken. De bierbrouwer eindigde bij de winnaars in de hoofdindex.

2 uur geleden
Bol waarschuwt klanten voor mogelijk datalek

UTRECHT (ANP) - Webwinkel Bol waarschuwt klanten voor een datalek bij een logistiek partner. Volgens het bedrijf hebben onbevoegden toegang gekregen tot systemen en gegevens van deze partner. Bol benadrukt dat er geen systemen van het bedrijf zelf zijn geraakt. Wel zijn gegevens van klanten mogelijk bekeken of gekopieerd, aldus de webwinkel in een verklaring.

3 uur geleden
Aandeelhouders AkzoNobel stemmen in met fusie met Axalta

AMSTERDAM (ANP) - De aandeelhouders van verfconcern AkzoNobel hebben ingestemd met de geplande fusie met de Amerikaanse branchegenoot Axalta Coating Systems. Het bedrijf achter verfmerken als Flexa, Dulux en Sikkens hield hierover woensdag een aandeelhoudersvergadering.

3 uur geleden
Nederland steunt kandidatuur Klaas Knot voor voorzitterschap ECB

DEN HAAG (ANP) - De Nederlandse overheid steunt de eventuele kandidatuur van Klaas Knot als opvolger van Christine Lagarde als voorzitter van de Europese Centrale Bank. Dat bevestigt een woordvoerder van het ministerie van Financiën na berichtgeving van persbureau Bloomberg.

4 uur geleden
Beurskoers SpaceX onderuit op Wall Street na cijfers

NEW YORK (ANP) - SpaceX, het ruimtevaart-, AI- en satellietbedrijf van Elon Musk, was woensdag een flinke daler op de aandelenbeurzen in New York. SpaceX kwam dinsdag nabeurs voor het eerst als beursgenoteerd bedrijf met cijfers naar buiten. Daaruit bleek dat SpaceX de investeringen in vooral AI-infrastructuur flink heeft verhoogd in het afgelopen kwartaal, naar meer dan 18 miljard dollar.

5 uur geleden
Toenemende concurrentie in Brazilië remt groei Uber

SAN FRANCISCO (ANP/BLOOMBERG) - Het Amerikaanse Uber kampt met toenemende concurrentie in Brazilië, de grootste markt van de taxidienst en maaltijdbezorger. Chinese bedrijven als Didi en Meituan investeren er fors, waardoor de concurrentiestrijd niet alleen om klanten, maar ook om bezorgers verder is opgelaaid. Didi is een Chinese taxi-app en Meituan een maaltijdbezorger.

6 uur geleden