Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Recordaantal boekingen voor haren knippen en verven

Recordaantal boekingen voor haren knippen en verven

AMSTERDAM (ANP) - Nederland was kennelijk hard toe aan een knipbeurt. Dat blijkt uit het aantal boekingen bij het bedrijf Treatwell, dat digitaal boekingen verzorgt voor duizenden kap- en beautysalons. "We kunnen wel spreken van een recordaantal boekingen. Vooral de eerste twee dagen nadat premier Rutte had bekendgemaakt dat de kappers weer open mochten, liep het storm. Wel vier keer meer dan op een normale dag", aldus een woordvoerster.

Een bezoek aan de kapper of beautysalon kan weer sinds maandag. Treatwell maakte ook een top 5 van de meest gevraagde behandelingen. Een knipbeurt voor mannen prijkte bovenaan bij de boekingen (23 procent), gevolgd door haren knippen en verven (17 procent). Het behandelen van de wenkbrauwen (epileren, verven, threading en eyelash) scoorde eveneens hoog, alsook een pedicure. "Dat laatste was wel opvallend, maar dat heeft te maken met de zomer die eraan komt. Dan gaan de mensen weer teenslippers dragen."

Treatwell is in twaalf Europese landen actief voor 25.000 aangesloten salons. In Nederland maken ruim 2560 salons gebruik van de boekingsdienst. Treatwell constateerde veel nieuwe klanten op het platform en merkte ook dat klanten dichter bij huis boeken dan bij werk; lokale salons (buiten stadscentra) ontvingen meer boekingen dan voorheen.

Meer uit Binnenland

Amnesty: blij met onderzoek naar Israël, maar 'verwoestend laat'

AMSTERDAM (ANP) - Een Europees onderzoek naar schending van het humanitair recht door Israël is "een welkome eerste stap" maar wel een die "verwoestend laat" komt, vindt Eve Geddie van Amnesty International. Zeventien EU-lidstaten steunden dinsdag het verzoek van minister Caspar Veldkamp (Buitenlandse Zaken) tot een dergelijk onderzoek. Daarop besloot EU-buitenlandchef Kaja Kallas het onderzoek uit te voeren.

1 uur geleden
Politie waardeert hulp burgers bij zoektocht naar Jeffrey en Emma

FINSTERWOLDE (ANP) - De politie merkt dat burgers graag willen helpen zoeken naar de vermiste Jeffrey (10) en Emma (8). Dinsdagmiddag meldden tientallen mensen zich bij het buurthuis in Finsterwolde, van waaruit de zoektocht wordt gecoördineerd. Onder hen ook veel inwoners van de omliggende dorpen. "Dat waarderen we zeer."

2 uur geleden
Tientallen vrachtwagens met hulpgoederen toegelaten tot Gaza

TEL AVIV (ANP/AFP/RTR) - Israël meldt dat dinsdag 93 vrachtwagens van de Verenigde Naties zijn toegelaten tot de Gazastrook. De wagens vervoerden humanitaire hulp, waaronder meel voor bakkerijen, babyvoeding, medische apparatuur en medicijnen.

3 uur geleden
Steun voor Nederlands voorstel voor EU-onderzoek naar Israël

BRUSSEL (ANP) - Er is voldoende steun voor het verzoek van minister Caspar Veldkamp (Buitenlandse Zaken) tot EU-onderzoek naar schending van het humanitair recht door Israël. EU-buitenlandchef Kaja Kallas heeft besloten het onderzoek uit te voeren.

4 uur geleden
Burgemeester Delfzijl over vermissing: tussen hoop en vrees

DELFZIJL (ANP) - "We hopen op een goede afloop, maar we bevinden ons tussen hoop en vrees", verwoordde burgemeester Ben Visser de gevoelens in Delfzijl over de vermissing van Jeffrey (10) en Emma (8). In navolging van de oproep van de familie van de kinderen bij het gemeentehuis vroeg ook hij te blijven zoeken naar de kinderen, die zaterdagmiddag werden meegenomen door hun vader.

5 uur geleden
NAVO wil dat Nederland 16 tot 19 miljard meer in defensie steekt

DEN HAAG (ANP) - De NAVO vraagt Nederland om minstens 16 tot 19 miljard euro extra in defensie te steken. Nederland komt dan uit op 3,5 procent van het bruto binnenlands product (bbp), schrijft defensieminister Ruben Brekelmans (VVD) aan de Tweede Kamer. De forse verhoging is volgens het bondgenootschap nodig om de verdediging van de alliantie op peil te houden. Het is nog wel aan het kabinet om erover te beslissen.

5 uur geleden
Ook Duitse politie vraagt om informatie over vermiste kinderen

LEER (ANP) - De Duitse politie vraagt mensen die in de buurt van de grens met Groningen wonen om ook uit te kijken naar de vermiste kinderen Jeffrey (10) en Emma (8). Mogelijk zijn ze door hun vader meegenomen richting Duitsland, meldt de politie van de plaatsen Leer en Emden dinsdag.

5 uur geleden