Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Record aanstaande voor Wales-ster Bale, Jahanbakhsh op bank Iran

Record aanstaande voor Wales-ster Bale, Jahanbakhsh op bank Iran

AL RAYYAN (ANP) - Aanvoerder Gareth Bale van Wales staat op het punt om recordinternational van zijn land te worden. De 33-jarige aanvaller van Los Angeles FC staat in de basis voor het duel met Iran, waarmee hij op 110 interlands komt.

Bale neemt het record over van ploeggenoot Chris Gunter, die op de bank zit voor de wedstrijd die om 11.00 uur begint in het Ahmed bin Ali stadion in Al Rayyan. Gunter kwam tijdens het eerste duel, een 1-1 gelijkspel tegen de Verenigde Staten, niet in actie. Bale maakte in de slotfase de gelijkmaker vanaf de strafschopstip. Het was zijn veertigste doelpunt voor Wales.

Bale krijgt voorin gezelschap van Kieffer Moore, die tegen de Verenigde Staten nog invaller was. Joe Allen is terug na een hamstringblessure.

Bij Iran begint Alireza Jahanbakhsh op de bank. De Feyenoorder startte tijdens de 6-2-nederlaag in de eerste wedstrijd tegen Engeland nog in de basis, maar werd halverwege gewisseld.

Meer uit Voetbal

Deense middenvelder Jensen langer bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft het contract van de Deense middenvelder Victor Jensen opengebroken en verlengd tot de zomer van 2027. "Een keuze die weinig supporters zal verrassen. Jensen is dit seizoen een van de absolute sterkhouders in het elftal van hoofdtrainer Ron Jans", meldt FC Utrecht in een bericht op de clubsite.

56 minuten geleden
Voormalig Ecuadoraans international op straat doodgeschoten

GUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.

4 uur geleden
Groningen-coach Lukkien verlengt aflopend contract met twee jaar

GRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.

5 uur geleden
Feyenoord verliest ook van Heerenveen en ligt uit KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.

8 uur geleden
Almere City schakelt Fortuna Sittard uit in KNVB-beker

SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.

16 uur geleden
Paris Saint-Germain wint ook de FIFA Intercontinental Cup

DOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).

16 uur geleden
Ajax scoort zeven keer in bekerduel met Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).

16 uur geleden