Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Record aanstaande voor Wales-ster Bale, Jahanbakhsh op bank Iran

Record aanstaande voor Wales-ster Bale, Jahanbakhsh op bank Iran

AL RAYYAN (ANP) - Aanvoerder Gareth Bale van Wales staat op het punt om recordinternational van zijn land te worden. De 33-jarige aanvaller van Los Angeles FC staat in de basis voor het duel met Iran, waarmee hij op 110 interlands komt.

Bale neemt het record over van ploeggenoot Chris Gunter, die op de bank zit voor de wedstrijd die om 11.00 uur begint in het Ahmed bin Ali stadion in Al Rayyan. Gunter kwam tijdens het eerste duel, een 1-1 gelijkspel tegen de Verenigde Staten, niet in actie. Bale maakte in de slotfase de gelijkmaker vanaf de strafschopstip. Het was zijn veertigste doelpunt voor Wales.

Bale krijgt voorin gezelschap van Kieffer Moore, die tegen de Verenigde Staten nog invaller was. Joe Allen is terug na een hamstringblessure.

Bij Iran begint Alireza Jahanbakhsh op de bank. De Feyenoorder startte tijdens de 6-2-nederlaag in de eerste wedstrijd tegen Engeland nog in de basis, maar werd halverwege gewisseld.

Meer uit Voetbal

Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

1 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

10 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

10 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

11 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

14 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

14 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

17 uur geleden