Record aanstaande voor Wales-ster Bale, Jahanbakhsh op bank Iran
AL RAYYAN (ANP) - Aanvoerder Gareth Bale van Wales staat op het punt om recordinternational van zijn land te worden. De 33-jarige aanvaller van Los Angeles FC staat in de basis voor het duel met Iran, waarmee hij op 110 interlands komt.
Bale neemt het record over van ploeggenoot Chris Gunter, die op de bank zit voor de wedstrijd die om 11.00 uur begint in het Ahmed bin Ali stadion in Al Rayyan. Gunter kwam tijdens het eerste duel, een 1-1 gelijkspel tegen de Verenigde Staten, niet in actie. Bale maakte in de slotfase de gelijkmaker vanaf de strafschopstip. Het was zijn veertigste doelpunt voor Wales.
Bale krijgt voorin gezelschap van Kieffer Moore, die tegen de Verenigde Staten nog invaller was. Joe Allen is terug na een hamstringblessure.
Bij Iran begint Alireza Jahanbakhsh op de bank. De Feyenoorder startte tijdens de 6-2-nederlaag in de eerste wedstrijd tegen Engeland nog in de basis, maar werd halverwege gewisseld.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
8 uur geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
9 uur geleden