Record aanstaande voor Wales-ster Bale, Jahanbakhsh op bank Iran
AL RAYYAN (ANP) - Aanvoerder Gareth Bale van Wales staat op het punt om recordinternational van zijn land te worden. De 33-jarige aanvaller van Los Angeles FC staat in de basis voor het duel met Iran, waarmee hij op 110 interlands komt.
Bale neemt het record over van ploeggenoot Chris Gunter, die op de bank zit voor de wedstrijd die om 11.00 uur begint in het Ahmed bin Ali stadion in Al Rayyan. Gunter kwam tijdens het eerste duel, een 1-1 gelijkspel tegen de Verenigde Staten, niet in actie. Bale maakte in de slotfase de gelijkmaker vanaf de strafschopstip. Het was zijn veertigste doelpunt voor Wales.
Bale krijgt voorin gezelschap van Kieffer Moore, die tegen de Verenigde Staten nog invaller was. Joe Allen is terug na een hamstringblessure.
Bij Iran begint Alireza Jahanbakhsh op de bank. De Feyenoorder startte tijdens de 6-2-nederlaag in de eerste wedstrijd tegen Engeland nog in de basis, maar werd halverwege gewisseld.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
57 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.
4 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
15 uur geleden