Record aan prijzengeld in virtuele Formule 1
LONDON (ANP) - De virtuele Formule 1 krijgt steeds meer status. De vierde editie van de officiële Formule One Esports Series heeft in de prijzenpot een recordbedrag van 750.000 dollar (634.000 euro). Dat is 250.000 dollar meer dan vorig jaar.
Het nieuwe seizoen begint op 27 augustus met een zogeheten Pro Draft Reveal Show. Dan maken de tien teams uit de Formule 1 hun drie gamers voor dit jaar bekend. Twee gamers zijn gecontracteerd door de teams, één gamer komt uit een selectie van 45 gamers die zijn overgebleven na een uitgebreid kwalificatieproces. Volgens de organisatie hebben 237.000 gamers geprobeerd een plek in die laatste selectie te bemachtigen.
De virtuele Formule 1 telt twaalf ronden en duurt van oktober tot december. Vanwege het coronavirus zitten de gamers thuis of in de fabrieken van hun teams. Tielverdediger is David Tonizza van Ferrari.
Meer uit Sport
WAVER (ANP) - De Nederlandse hockeyers staan zondag op het wereldkampioenschap in de strijd om het brons opnieuw tegenover Argentinië. Die wedstrijd begint om 14.00 uur in het Belgische Waver. De Argentijnen verloren hun halve finale met 2-1 van titelverdediger Duitsland. Nederland versloeg Argentinië eerder dit WK in de groepsfase met 3-1.
10 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Bondscoach Jeroen Delmee vond dat de Nederlandse hockeyers in de halve finale van het WK terecht hebben verloren van Spanje (3-4). "Als je niet goed genoeg bent en je speelt niet top, dan verlies je terecht", zei Delmee na afloop tegen de NOS.
10 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Duco Telgenkamp liet zich in de verloren halve finale (3-4) van de WK hockey tegen Spanje naar eigen zeggen uit de tent lokken. Dat zei de spits van Oranje na afloop tegen de NOS. Telgenkamp kreeg in het laatste kwart bij een 1-1 stand een tijdstraf van tien minuten, waarna Nederland de wedstrijd uit handen gaf.
12 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse hockeyers zijn er niet in geslaagd om op het WK in eigen land de finale te bereiken. De ploeg van bondscoach Jeroen Delmee gaf de wedstrijd in het vierde kwart van de halve finale weg en ging in het Amstelveense Wagener Stadion met 3-4 onderuit tegen Spanje.
12 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Roeisters Benthe Boonstra (25) en Roos de Jong (33) hebben een zilveren medaille gewonnen in de dubbeltwee op de WK roeien in eigen land. Op de Bosbaan in het Amsterdamse Bos eindigde het Nederlandse duo nipt achter de Ierse vrouwen Zoe Hyde en Margaret Cremen. Zwitserland werd derde.
12 uur geledenNEW YORK (ANP) - Anouk Koevermans heeft het hoofdtoernooi van de US Open bereikt. De 22-jarige tennisster versloeg Mariam Bolkvadze uit Georgië in de derde ronde van het kwalificatietoernooi: 6-3 7-6 (5).
13 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - Roeiers Simon van Dorp (29) en Melvin Twellaar (29) hebben de wereldtitel in de dubbeltwee veroverd bij de WK roeien in Nederland. Op de Bosbaan in het Amsterdamse Bos bleven de Nederlanders de boten uit Servië en België ruim voor.
13 uur geleden