Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Record aan prijzengeld in virtuele Formule 1

Record aan prijzengeld in virtuele Formule 1

LONDON (ANP) - De virtuele Formule 1 krijgt steeds meer status. De vierde editie van de officiële Formule One Esports Series heeft in de prijzenpot een recordbedrag van 750.000 dollar (634.000 euro). Dat is 250.000 dollar meer dan vorig jaar.

Het nieuwe seizoen begint op 27 augustus met een zogeheten Pro Draft Reveal Show. Dan maken de tien teams uit de Formule 1 hun drie gamers voor dit jaar bekend. Twee gamers zijn gecontracteerd door de teams, één gamer komt uit een selectie van 45 gamers die zijn overgebleven na een uitgebreid kwalificatieproces. Volgens de organisatie hebben 237.000 gamers geprobeerd een plek in die laatste selectie te bemachtigen.

De virtuele Formule 1 telt twaalf ronden en duurt van oktober tot december. Vanwege het coronavirus zitten de gamers thuis of in de fabrieken van hun teams. Tielverdediger is David Tonizza van Ferrari.

Meer uit Sport

Oud-Tourwinnaar Ullrich gewond bij verkeersongeval

BERLIJN (ANP/DPA) - Voormalig Tourwinnaar Jan Ullrich is gewond geraakt bij een verkeersongeval in zijn woonplaats. Een auto reed de 51-jarige Duitser aan, toen hij aan het fietsen was. De winnaar van de Ronde van Frankrijk in 1997 liep kneuzingen op en een gebroken sleutelbeen, meldde Eurosport.

9 uur geleden
Atleet Omalla veilt zijn gouden olympische medaille van Parijs

DALLAS (ANP) - Atleet Eugene Omalla heeft zijn gouden medaille van de Olympische Spelen in Parijs ter veiling aangeboden. Veilinghuis Heritage Auctions Sports presenteert de gouden plak op zijn website. Er ligt inmiddels een bod van 22.000 dollar (omgerekend 20.000 euro).

10 uur geleden
Spaanse favoriet Landa valt uit in Giro met gebroken rugwervel

TIRANA (ANP) - De Spaanse wielrenner Mikel Landa heeft een rugwervel gebroken door zijn val in de slotkilometers van de eerste etappe in de Ronde van Italië. De kopman van de Belgische ploeg Soudal Quick-Step moet in een stabiele houding blijven liggen in het ziekenhuis van Tirana, meldt de ploeg in een medische update.

12 uur geleden
Niet topfitte Van Aert aast op roze trui in tijdrit Giro

TIRANA (ANP) - Wout van Aert kondigt een aanval op de roze trui aan in de tweede etappe van de Ronde van Italië, een individuele tijdrit. "Je krijgt niet veel kansen om de roze trui te veroveren, dus ik zal er zeker voor gaan. Ik kan de tijdrit ingaan in een uitstekende uitgangspositie, dus we zullen zien wat er mogelijk is", zei de Belgische wielrenner op de website van zijn Nederlandse ploeg Visma - Lease a Bike.

12 uur geleden
Golfer Luiten nog net in top 10 Turkish Airlines Open

ANTALYA (ANP) - Golfer Joost Luiten staat na de tweede ronde van het Turkish Airlines Open in Antalya nog net in de top 10. De 39-jarige Nederlander deelt na een ronde van 70 slagen, één onder par, de achtste plaats met zes onder par totaal. Hij heeft al wel vijf slagen achterstand op de Fransman Martin Couvra, die leidt met elf onder par.

14 uur geleden
Pedersen sprint naar zege in eerste rit Giro en grijpt roze trui

TIRANA (ANP) - Mads Pedersen heeft de eerste etappe van de 108e Ronde van Italië op zijn naam geschreven. De Deense renner van Lidl-Trek was de snelste in de sprint van een klein peloton na een rit over 160 kilometer door Albanië, met de start in Durrës en de finish in hoofdstad Tirana. De Belg Wout van Aert (Visma - Lease a Bike) drukte zijn wiel als tweede over de finishlijn. Pedersen mag zaterdag in de roze trui de tweede etappe rijden, een individuele tijdrit over 13,7 kilometer.

16 uur geleden
Wielrenster Vos behaalt tweede etappezege in Vuelta Femenina

BALTANÁS (ANP) - De Nederlandse wielrenster Marianne Vos heeft haar tweede etappezege van de Vuelta Femenina behaald. In een rit over ruim 126 kilometer van Becerril de Campos naar Baltanás versloeg ze landgenote Mischa Bredewold in de sprint.

18 uur geleden