Rechtszaak oud-voetballer Giggs over mishandeling ex uitgesteld
MANCHESTER (ANP/AFP) - De rechtszaak tegen oud-voetballer Ryan Giggs over de mogelijke mishandeling van zijn ex-vriendin is met ruim een half jaar uitgesteld. Daardoor zal het nationale team van Wales, waar Giggs sinds zijn arrestatie in november 2020 als bondscoach op non-actief staat, het zonder de Manchester United-clubicoon moeten doen in de play-offs voor het WK die in maart op het programma staan. Robert Page vervangt hem.
De rechtszaak stond eigenlijk gepland voor volgende week, maar de plaatselijke rechtbank zei geen ruimte beschikbaar te hebben. Vanwege corona liepen veel zaken vertraging op en daardoor nu ook deze. Giggs zei via zijn advocaat "extreem teleurgesteld" te zijn over het uitstel. De rechtszaak is nu op 8 augustus.
De ex-vriendin van Giggs deed aangifte omdat hij haar hardhandig uit een hotelkamer zou hebben gegooid toen ze de oud-voetballer ervan beschuldigde te flirten met andere vrouwen. De 47-jarige Giggs zou zijn ex Kate Greville een kopstoot hebben gegeven en ook haar jongere zus Emma hebben aangevallen. Giggs ontkent alle aantijgingen.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
9 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
11 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
12 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
13 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
13 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
14 uur geleden