Rechtszaak oud-voetballer Giggs over mishandeling ex uitgesteld
MANCHESTER (ANP/AFP) - De rechtszaak tegen oud-voetballer Ryan Giggs over de mogelijke mishandeling van zijn ex-vriendin is met ruim een half jaar uitgesteld. Daardoor zal het nationale team van Wales, waar Giggs sinds zijn arrestatie in november 2020 als bondscoach op non-actief staat, het zonder de Manchester United-clubicoon moeten doen in de play-offs voor het WK die in maart op het programma staan. Robert Page vervangt hem.
De rechtszaak stond eigenlijk gepland voor volgende week, maar de plaatselijke rechtbank zei geen ruimte beschikbaar te hebben. Vanwege corona liepen veel zaken vertraging op en daardoor nu ook deze. Giggs zei via zijn advocaat "extreem teleurgesteld" te zijn over het uitstel. De rechtszaak is nu op 8 augustus.
De ex-vriendin van Giggs deed aangifte omdat hij haar hardhandig uit een hotelkamer zou hebben gegooid toen ze de oud-voetballer ervan beschuldigde te flirten met andere vrouwen. De 47-jarige Giggs zou zijn ex Kate Greville een kopstoot hebben gegeven en ook haar jongere zus Emma hebben aangevallen. Giggs ontkent alle aantijgingen.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
4 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
5 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
11 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
13 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden