Rechtszaak oud-voetballer Giggs over mishandeling ex uitgesteld
MANCHESTER (ANP/AFP) - De rechtszaak tegen oud-voetballer Ryan Giggs over de mogelijke mishandeling van zijn ex-vriendin is met ruim een half jaar uitgesteld. Daardoor zal het nationale team van Wales, waar Giggs sinds zijn arrestatie in november 2020 als bondscoach op non-actief staat, het zonder de Manchester United-clubicoon moeten doen in de play-offs voor het WK die in maart op het programma staan. Robert Page vervangt hem.
De rechtszaak stond eigenlijk gepland voor volgende week, maar de plaatselijke rechtbank zei geen ruimte beschikbaar te hebben. Vanwege corona liepen veel zaken vertraging op en daardoor nu ook deze. Giggs zei via zijn advocaat "extreem teleurgesteld" te zijn over het uitstel. De rechtszaak is nu op 8 augustus.
De ex-vriendin van Giggs deed aangifte omdat hij haar hardhandig uit een hotelkamer zou hebben gegooid toen ze de oud-voetballer ervan beschuldigde te flirten met andere vrouwen. De 47-jarige Giggs zou zijn ex Kate Greville een kopstoot hebben gegeven en ook haar jongere zus Emma hebben aangevallen. Giggs ontkent alle aantijgingen.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
5 minuten geledenZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - Ajax is zondag bij PEC Zwolle niet verder gekomen dan een 0-0-gelijkspel. Het elftal van Fred Grim wist daardoor slechts ten dele te profiteren van de nederlaag van NEC tegen Fortuna Sittard. Ajax staat na 25 wedstrijden op de derde plaats met 1 punt meer dan NEC. PEC staat twaalfde met 28 punten.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-aanwinst Raheem Sterling (31) moet zondag in De Veste opnieuw genoegen nemen met een reserverol. Coach Robin van Persie wil de Engelse aanvaller langzaam brengen en zal hem in het uitduel met FC Twente waarschijnlijk opnieuw een invalbeurt gunnen. Sterling speelde vorige week bij zijn debuut in de Eredivisie een half uur in De Kuip tegen Telstar.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - De FIFA houdt de situatie na de Amerikaanse en Israëlische bombardementen op Iran nauwlettend in de gaten. Op dit moment is er nog geen duidelijkheid of het land komende zomer meedoet aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We hebben een vergadering gehad en het is nog te vroeg om in detail commentaar te geven, maar we volgen de ontwikkelingen rond alle kwesties over de hele wereld", zei FIFA-secretaris-generaal Mattias Grafström tijdens de jaarlijkse algemene vergadering van de International Football Association Board in Wales.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - Wout Weghorst keert terug in de basisopstelling van Ajax. De spits start zondagmiddag tegen PEC Zwolle en wordt geflankeerd door Mika Godts en Rayane Bounida. Weghorst lag er rond de jaarwisseling ruim een maand uit door een enkelblessure, daarna moest hij het doen met invalbeurten.
5 uur geledenLE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.
17 uur geleden