Rechtsback Dest: ik ben alleen maar bezig met Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Sergiño Dest is niet bezig met een transfer. "Ik richt me nu helemaal op Ajax", zei de rechtsback na de oefenzege op Hertha BSC (1-0). "Ik doe mijn uiterste best om hier beter te worden."
De 19-jarige Dest werd de afgelopen maanden in verband gebracht met grote clubs als Bayern München en Juventus. "Maar daar ben ik op dit moment niet mee bezig", stelde de international van de Verenigde Staten.
Directeur voetbalzaken Marc Overmars liet rond het oefenduel met Hertha BSC doorschemeren dat er voor een speler van Ajax redelijk concrete belangstelling is. "Jullie zullen de komende weken misschien wel merken om wie het gaat", zei hij.
Overmars heeft met Nicolás Tagliafico, Donny van de Beek en André Onana afspraken gemaakt dat ze tegen bepaalde voorwaarden mogen vertrekken. Onana ontbrak tegen Hertha BSC opnieuw in de selectie van de de formatie uit Amsterdam. "Maar dat heeft fysieke redenen", zei trainer Erik ten Hag. "Als hij fit was, dan zou hij spelen."
Meer uit Voetbal
SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.
3 uur geledenDOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.
4 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Don-Angelo Konadu is de spits van Ajax voor het bekerduel met Excelsior Maassluis. De 19-jarige aanvaller vervangt Kasper Dolberg, die net is hersteld van een blessure en rust krijgt.
8 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Winston Bogarde gaat de nieuwe bondscoach Henk ten Cate assisteren bij de nationale voetbalploeg van Suriname. De oud-verdediger van topclubs als AC Milan, FC Barcelona en Chelsea werkte jarenlang als assistent-coach en individuele coach bij Ajax.
8 uur geleden