Rechtsback Dest: ik ben alleen maar bezig met Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Sergiño Dest is niet bezig met een transfer. "Ik richt me nu helemaal op Ajax", zei de rechtsback na de oefenzege op Hertha BSC (1-0). "Ik doe mijn uiterste best om hier beter te worden."
De 19-jarige Dest werd de afgelopen maanden in verband gebracht met grote clubs als Bayern München en Juventus. "Maar daar ben ik op dit moment niet mee bezig", stelde de international van de Verenigde Staten.
Directeur voetbalzaken Marc Overmars liet rond het oefenduel met Hertha BSC doorschemeren dat er voor een speler van Ajax redelijk concrete belangstelling is. "Jullie zullen de komende weken misschien wel merken om wie het gaat", zei hij.
Overmars heeft met Nicolás Tagliafico, Donny van de Beek en André Onana afspraken gemaakt dat ze tegen bepaalde voorwaarden mogen vertrekken. Onana ontbrak tegen Hertha BSC opnieuw in de selectie van de de formatie uit Amsterdam. "Maar dat heeft fysieke redenen", zei trainer Erik ten Hag. "Als hij fit was, dan zou hij spelen."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong mag toch meedoen aan het hoofdtoernooi van Roland Garros. De 25-jarige Nederlander verloor eerder deze week in de laatste ronde van het kwalificatietoernooi, maar profiteert van de afmelding van Arthur Fils. De Jong treft in de eerste ronde de 41-jarige Zwitser Stan Wawrinka, die het toernooi in 2015 won.
3 minuten geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Bruno Fernandes is zaterdag verkozen tot beste speler van de Premier League dit seizoen. De 31-jarige Portugese middenvelder leidde Manchester United met een record aan assists naar de derde plaats. De Engelse topclub, die het seizoen zondag afsluit bij Brighton & Hove Albion, kwalificeerde zich daarmee voor het hoofdtoernooi van de Champions League.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn is de nieuwe algemeen directeur van Feyenoord. De 58-jarige Rotterdammer volgt per 1 juli de naar Mexico vertrekkende Dennis te Kloese op.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht hoopt zondag in de finale van de play-offs voor deelname aan Europees voetbal tegen Ajax weer te kunnen beschikken over David Min. De spits miste donderdag de ontmoeting met sc Heerenveen in de halve finale wegens een liesblessure.
5 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo moet vanwege ebola voorafgaand aan het wereldkampioenschap 21 dagen lang in quarantaine blijven. Gebeurt dat niet, dan lopen de voetballers de kans de Verenigde Staten niet binnen te komen. "We willen ervoor zorgen dat er op deze manier niets in onze buurt of aan onze grenzen komt", aldus Andrew Giuliani, hoofd van de WK-taskforce van het Witte Huis, tegen zender ESPN.
6 uur geledenPUEBLA (ANP/RTR) - De Mexicaanse voetballers hebben richting het wereldkampioenschap in eigen land vertrouwen opgedaan. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre rekende in Puebla af met Ghana: 2-0.
8 uur geledenHEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.
18 uur geleden