Rechtsback Dest: ik ben alleen maar bezig met Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Sergiño Dest is niet bezig met een transfer. "Ik richt me nu helemaal op Ajax", zei de rechtsback na de oefenzege op Hertha BSC (1-0). "Ik doe mijn uiterste best om hier beter te worden."
De 19-jarige Dest werd de afgelopen maanden in verband gebracht met grote clubs als Bayern München en Juventus. "Maar daar ben ik op dit moment niet mee bezig", stelde de international van de Verenigde Staten.
Directeur voetbalzaken Marc Overmars liet rond het oefenduel met Hertha BSC doorschemeren dat er voor een speler van Ajax redelijk concrete belangstelling is. "Jullie zullen de komende weken misschien wel merken om wie het gaat", zei hij.
Overmars heeft met Nicolás Tagliafico, Donny van de Beek en André Onana afspraken gemaakt dat ze tegen bepaalde voorwaarden mogen vertrekken. Onana ontbrak tegen Hertha BSC opnieuw in de selectie van de de formatie uit Amsterdam. "Maar dat heeft fysieke redenen", zei trainer Erik ten Hag. "Als hij fit was, dan zou hij spelen."
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
2 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
4 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
5 uur geleden