Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real wint in Camp Nou ruim van Barcelona en gaat naar bekerfinale

Real wint in Camp Nou ruim van Barcelona en gaat naar bekerfinale

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van het Spaanse bekertoernooi. Het elftal van trainer Carlo Ancelotti was in Camp Nou met liefst 4-0 te sterk voor rivaal FC Barcelona, dat de eerste ontmoeting tussen de twee clubs in Madrid met 1-0 won. In de slotfase werd het duel ontsierd door een aantal opstootjes. Liefst tien spelers kregen een gele kaart, waarvan zes van Barcelona. Frenkie de Jong ontbrak bij FC Barcelona nog met een blessure.

Barcelona dacht al in de 3e minuut een strafschop te krijgen voor een handsbal, maar daar ging de scheidsrechter niet in mee. Real was de bovenliggende partij en kreeg in de 12e minuut via Vinícius Júnior de eerste kans. De Braziliaan kon de bal bij de tweede paal net niet in het doel glijden.

Vinícius Júnior had kort voor rust wel succes. Karim Benzema gaf de bal rond de doellijn voor de zekerheid nog een laatste zetje, maar de treffer kwam op naam van Vinícius.

Benzema eiste na rust alsnog de hoofdrol voor zich op. De Franse spits zorgde al snel voor de 2-0. In de 59e minuut Benzema een strafschop en de topscorer was in de slotfase nog eens trefzeker.

Real Madrid, dat de landstitel dit seizoen hoogstwaarschijnlijk aan Barcelona moet laten, speelt zaterdag 6 mei in de bekerfinale tegen Osasuna

Meer uit Voetbal

Juventus boekt ook ruime overwinning op Cremonese

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.

5 uur geleden
Slot bereikt met Liverpool vierde ronde FA Cup, Frimpong scoort

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.

5 uur geleden
Botman verlengt contract bij Newcastle United tot 2030

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.

7 uur geleden
FC Barcelona versterkt zich met Portugese verdediger Cancelo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.

7 uur geleden
Real Madrid neemt per direct afscheid van trainer Xabi Alonso

MADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.

9 uur geleden
FC Twente met teruggekeerde Zerrouki naar FC Utrecht

ENSCHEDE (ANP) - Ramiz Zerrouki maakt dinsdag weer deel uit van de selectie van FC Twente, dat in de achtste finales van de KNVB-beker op bezoek gaat bij FC Utrecht. De middenvelder werd zaterdag met Algerije uitgeschakeld op de Afrika Cup.

9 uur geleden
Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Fred Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax. De interim-coach en de directie van de club hebben dat met elkaar afgesproken, zo weten bronnen bij de club uit de hoofdstad.

9 uur geleden