Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real wint in Camp Nou ruim van Barcelona en gaat naar bekerfinale

Real wint in Camp Nou ruim van Barcelona en gaat naar bekerfinale

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van het Spaanse bekertoernooi. Het elftal van trainer Carlo Ancelotti was in Camp Nou met liefst 4-0 te sterk voor rivaal FC Barcelona, dat de eerste ontmoeting tussen de twee clubs in Madrid met 1-0 won. In de slotfase werd het duel ontsierd door een aantal opstootjes. Liefst tien spelers kregen een gele kaart, waarvan zes van Barcelona. Frenkie de Jong ontbrak bij FC Barcelona nog met een blessure.

Barcelona dacht al in de 3e minuut een strafschop te krijgen voor een handsbal, maar daar ging de scheidsrechter niet in mee. Real was de bovenliggende partij en kreeg in de 12e minuut via Vinícius Júnior de eerste kans. De Braziliaan kon de bal bij de tweede paal net niet in het doel glijden.

Vinícius Júnior had kort voor rust wel succes. Karim Benzema gaf de bal rond de doellijn voor de zekerheid nog een laatste zetje, maar de treffer kwam op naam van Vinícius.

Benzema eiste na rust alsnog de hoofdrol voor zich op. De Franse spits zorgde al snel voor de 2-0. In de 59e minuut Benzema een strafschop en de topscorer was in de slotfase nog eens trefzeker.

Real Madrid, dat de landstitel dit seizoen hoogstwaarschijnlijk aan Barcelona moet laten, speelt zaterdag 6 mei in de bekerfinale tegen Osasuna

Meer uit Voetbal

PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

12 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

12 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

12 uur geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

13 uur geleden
Mbappé maakt op één na snelste hattrick in Champions League

PIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.

13 uur geleden
Bijna 2 miljoen tickets verkocht voor WK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.

14 uur geleden
Roda bevestigt racisme richting keeper Biai en biedt excuses aan

KERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.

14 uur geleden